Kadra Polski Juniorów – Stroje | Baltic Open | Wyjazd na MEJ

1145

Baltic Open Youth Championship – Bałtyckie Mistrzostwa Młodzieży

W dniach 25-27 sierpnia w łotewskiej Jełtawie odbędzie się młodzieżowy turniej Baltic Open Youth Championship dla zawodników z Łotwy, Litwy, Estonii, Ukrainy i Polski. Zawody mają na celu zacieśnienie współpracy krajów bałtyckich z Ukrainą i Polską, a także umożliwienie juniorom rywalizacji na poziomie międzynarodowym.

Rywalizacja toczyć się będzie w warcabach stupolowych, na dystansie 7 rund, z czasem 45 minut + 15 sekund na zawodnika, z podziałem na chłopców i dziewczyny, w kategoriach wiekowych do lat 8, 10, 13, 16 i 19. Limit zawodników z jednej federacji wynosi 5 osób w każdej z grup. Pierwszeństwo udziału należy do aktualnej kadry Polski.

REGULAMIN jest dostępny w kalendarzu. Polski Związek Warcabowy opłaci wpisowe polskich reprezentantów. Termin zgłoszeń (mailowo na adres: mariusz.slezak@warcaby.pl z kopią do: biuro@warcaby.pl) to 14 lipca. Zapraszamy do udziału!


Stroje reprezentacji Polski

Przygotowane zostały propozycje i projekty strojów reprezentacji Polski – mogą być one edytowane (dodanie godła, nazwiska zawodników itp.) w cenie. Po wstępnym rozpoznaniu preferencji (wybór projektu i producenta) zostanie złożone zamówienie. O możliwości i sposobie dołączenia do zakupu poinformujemy osobno. Prosimy o przesyłanie opinii na biuro@warcaby.pl.

Cennik (podane ceny są cenami netto, należy doliczyć 23% VAT):

  • projekty z szarym tłem: bluza junior do 164 cm 140 zł, bluza senior 160 zł, dres junior 180 zł, dres senior 200 zł, koszulki junior 80 zł, koszulki senior 90 zł;
  • projekt dresu z białym tłem: przy 20-49 szt. dres w wersji bluza rozpinana ze stójką + spodnie to koszt 229 zł, przy 50 szt. – 219 zł.

Zarząd PZWarc ogromnie dziękuje osobom zaangażowanym w przygotowanie i pilotowanie tematu strojów. Są to Artur Wideł, Jolanta Leśniewska oraz Dawid Gancarz.


Wyjazd reprezentacji na Mistrzostwa Europy Juniorów

W dniach 1-9 sierpnia w estońskim Tallinnie rozegrane zostaną Mistrzostwa Europy Juniorów. Polski Związek Warcabowy rozważa wynajęcie autokaru celem wspólnego wyjazdu reprezentacji na zawody, który byłby poprzedzony uroczystym ślubowaniem reprezentantów.

Uprzejmie prosimy kluby o przesłanie do dnia 31 maja na adres biuro@warcaby.pl z kopią do damian.reszka@warcaby.pl informacji o chęci dołączenia do wspólnego wyjazdu wraz z przewidywaną liczbą osób (zawodników i opiekunów/trenerów). Pozwoli to oszacować koszt na osobę.