Reprezentacja Polski

RozgrywkiMeczeZwycięstwaRemisyPorażkiPunkty
Oficjalne3610521102 - 136
Oficjalne (kobiety)1254327 - 21
towarzyskie750292 - 88
towarzyskie (gra aktywna)10104 - 4
towarzyskie (gra błyskawiczna)110045 - 27

data rozgrywania turnieju: 2 – 7 września 2019
miejsce rozgrywania meczu: Chianciano Terme (Włochy)
system rozgrywek: kołowy

Runda 1: 3.9.2019 Polska - Włochy 4:0

Marta Bańkowska    - Elena Valentini         2:0
Arleta Flisikowska - Kinga Milanowska        2:0

Runda 2: 4.9.2019 Polska - Estonia 3:1

Arleta Flisikowska - Merilii Jalg            2:0
Marta Bańkowska    - Triinu Jalg             1:1

Runda 3: 5.9.2019 Polska - Białoruś 2:2

Marta Bańkowska    - Olga Fedorowicz         0:2
Arleta Flisikowska - Palina Petrusiowa       2:0

Runda 4: 6.9.2019 Polska - Rosja 1:3

Marta Bańkowska    - Tamara Tanykkuzyna      1:1
Arleta Flisikowska - Elena Milszyna          0:2

Runda 5: 5.10.2016 Polska - Ukraina 2:2

Arleta Flisikowska - Viktoria Motriczko      1:1
Marta Bańkowska    - Olga Bałtaży            1:1

WYNIKI KOŃCOWE DME kobiet

 1. Rosja         x  2  2  3  4  4   8  15
 2. Ukraina       2  x  3  2  2  4   7  13
 3. Białoruś      2  1  x  2  4  4   6  13
 4. POLSKA        1  2  2  x  3  4   6  12
 5. Estonia       0  2  0  1  x  3   3   6
 6. Włochy        0  0  0  0  1  x   0   1

7.9.2019: DME kobiet w grze błyskawicznej

 1. Rosja        x  3  2  3  3  4   9  15
 2. Białoruś     1  x  2  3  3  4   7  13
 3. POLSKA       2  2  x  3  2  4   7  13
 4. Ukraina      1  1  1  x  3  4   4  10
 5. Estonia      1  1  2  1  x  4   3   9
 6. Włochy       0  0  0  0  0  x   0   0

data rozgrywania turnieju: 17 – 22 września 2017
miejsce rozgrywania meczu: Wilno (Litwa)
system rozgrywek: system kołowy

Runda 1: 17.9.2017 Polska - Łotwa 1:5

Bartosz Gronowski - Roberts Misans         1:1
Tomasz Bieniek    - Raimonds Vipulis       0:2
Karol Dudkiewicz  - Beno Butulis           0:2

Runda 2: 18.9.2017 Polska - Rosja 1:5

Bartosz Gronowski - Murodulla Amrillaev    0:2
Tomasz Bieniek    - Ainur Szaibakow        1:1
Karol Dudkiewicz  - Aleksander Georgiew    0:2

Runda 3: 18.9.2017 Polska - Izrael 4:2

Karol Dudkiewicz  - Jakov Szaus            1:1
Tomasz Bieniek    - Evgeni Gordon          1:1
Bartosz Gronowski - Samuel Tombak          2:0

Runda 4: 20.9.2017 Polska - Białoruś 2:4

Tomasz Bieniek    - Sergei Nosewicz        1:1
Bartosz Gronowski - Aleksei Kunica         0:2
Karol Dudkiewicz  - Władysław Waliuk       1:1

Runda 5: 20.9.2017 Polska - Litwa II 3:3

Bartosz Gronowski - Valentin Golubaev      1:1
Tomasz Bieniek    - Zanas Aleksandrovicius 1:1
Karol Dudkiewicz  - Vaidas Puociauskas     1:1

Runda 6: 21.9.2017 Polska - Litwa 2:4

Tomasz Bieniek    - Anri Plaksij           2:0
Bartosz Gronowski - Artur Tunkevic         0:2
Karol Dudkiewicz  - Edward Burzyński       0:2

Runda 7: 21.9.2017 Polska - Włochy 6:0

Tomasz Bieniek    - Riccardo Agosti        2:0
Bartosz Gronowski - Davide Marchegiani     2:0
Karol Dudkiewicz  - Francesco Militello    2:0

WYNIKI KOŃCOWE DME

 1. Rosja       x  5  4  4  5  6  6  4   14  34
 2. Białoruś    1  x  3  4  4  4  5  6   11  27    
 3. Litwa       2  3  x  4  4  5  3  5   10  26 
 4. Łotwa       2  2  2  x  5  4  4  5    8  24
 5. POLSKA      1  2  2  1  x  3  4  6    5  19
 6. Litwa II    0  1  3  2  2  x  4  4    5  16
 7. Izrael      0  1  3  2  2  2  x  5    3  15
 8. Włochy      2  0  1  1  0  2  1  x    0   7

data rozgrywania meczu: 29.04.2017 – 30.04.2017
miejsce rozgrywania meczu: Latina (Włochy)

Runda 1: Włochy - Polska 3:5

mf Loris Milanese     (2169) - mf Mariusz Ślęzak      (2114) 1:1
mf Daniele Macali     (2169) - mff Arleta Flisikowska (2115) 1:1
mf Roberto Tovagliaro (2123) - Karol Dudkiewicz       (2114) 1:1
Walter Moscato        (2063) - Damian Jakubik         (2074) 0:2

Runda 2: Włochy - Polska 3:5

mf Loris Milanese     (2169) - mf Mariusz Ślęzak      (2114) 1:1
mf Daniele Macali     (2169) - mff Arleta Flisikowska (2115) 1:1
mf Roberto Tovagliaro (2123) - Karol Dudkiewicz       (2114) 1:1
Walter Moscato        (2063) - Damian Jakubik         (2074) 0:2

Runda 3: Włochy - Polska 1:7

Walter Moscato        (2063) - mff Arleta Flisikowska (2115) 0:2
mf Roberto Tovagliaro (2123) - mf Mariusz Ślęzak      (2114) 0:2
mf Loris Milanese     (2169) - Damian Jakubik         (2074) 1:1
Sara Habilaj          (1874) - Karol Dudkiewicz       (2114) 0:2

data rozgrywania turnieju: 2 – 6 października 2016
miejsce rozgrywania meczu: Tallinn (Estonia)
system rozgrywek: grupy, następnie półfinały na krzyż i finałowe mecze

Runda 1: 2.10.2016 Polska - Ukraina 1:5

Mariusz Ślęzak   - Artem Iwanow            0:2
Damian Jakubik   - Yuri Anikeev            0:2
Karol Dudkiewicz - Denis Szkatula          1:1

Runda 2: 3.10.2016 Polska - Estonia 1:5

Mariusz Ślęzak   - Argo Unuuk              0:2
Damian Jakubik   - Raivo Rist              0:2
Karol Dudkiewicz - Arno Uutma              1:1

Runda 3: 3.10.2016 Polska - Białoruś 1:5

Mariusz Ślęzak   - Evgeni Watutin          0:2
Damian Jakubik   - Aleksander Bułatow      0:2
Karol Dudkiewicz - Sergei Nosewicz         1:1

Runda 4: 4.10.2016 Polska - Rosja 1:5

Mariusz Ślęzak   - Aleksander Getmański    0:2
Damian Jakubik   - Damian Jakubik          0:2
Karol Dudkiewicz - Murodullo Amrillaev     1:1

Runda 5: 5.10.2016 Polska - Czechy 2:4

Mariusz Ślęzak   - Vaclav Krista           1:1
Damian Jakubik   - Petra Duszkowa          1:1
Karol Dudkiewicz - Daniel Keller           0:2

Strefa miejsc 9-12, półfinały: 5.10.2016 Polska - Włochy 1:5

Damian Jakubik   - Roberto Di Giacomo      0:2
Karol Dudkiewicz - Daniele Macali          1:1
Mariusz Ślęzak   - Morena Manzana          0:2

O 11 miejsce: 6.10.2016 Polska - Czechy 5:1

Damian Jakubik   - Vaclav Krista           2:0
Karol Dudkiewicz - Petra Duszkowa          1:1 
Mariusz Ślęzak   - Daniel Keller           2:0

WYNIKI KOŃCOWE DME

 1. Holandia
 2. Rosja   
 3. Ukraina
 4. Litwa
 5. Łotwa
 6. Izrael
 7. Białoruś
 8. Estonia
 9. Włochy
10. Estonia II
11. POLSKA
12. Czechy

data rozgrywania turnieju: 2 – 6 października 2016
miejsce rozgrywania meczu: Tallinn (Estonia)
system rozgrywek: kołowy

Runda 1: 2.10.2016 Polska - Łotwa 2:2

Natalia Sadowska   - Elena Cesnokowa         1:1
Arleta Flisikowska - Marija Koleda           1:1

Runda 2: 3.10.2016 Polska - Estonia II 3:1

Natalia Sadowska   - Piret Viirma            1:1
Arleta Flisikowska - Joanna Sild             2:0

Runda 3: 3.10.2016 Polska - Rosja 1:3

Arleta Flisikowska - Aygul Idrisowa          0:2
Natalia Sadowska   - Tamara Tansykkuzyna     1:1

Runda 4: 4.10.2016 Polska - Ukraina 1:3

Arleta Flisikowska - Viktoria Motriczko      0:2
Natalia Sadowska   - Olga Bałtaży            1:1

Runda 5: 5.10.2016 Polska - Białoruś 3:1

Arleta Flisikowska - Olga Fedorowicz         2:0
Natalia Sadowska   - Daria Fedorowicz        1:1

Runda 6: 5.10.2016 Polska - Litwa 2:2

Arleta Flisikowska - Roumualda Szydlauskiene 0:2
Natalia Sadowska   - Laima Adlyte            2:0

Runda 7: 6.10.2016 Polska - Estonia 3:1

Arleta Flisikowska - Marika Azojan           2:0
Natalia Sadowska   - Anita Seppa             1:1

WYNIKI KOŃCOWE DME kobiet

 1. Rosja         x  2  2  3  3  4  4  4   12  22
 2. Ukraina       2  x  2  3  3  3  4  4   12  21
 3. Białoruś      2  2  x  1  3  3  2  4    9  17
 4. POLSKA        1  1  3  x  2  2  3  3    8  15
 5. Łotwa         1  1  1  2  x  3  4  3    7  15
 6. Litwa         0  1  1  2  1  x  2  3    4  10
 7. Estonia II    0  0  2  1  0  2  x  4    4   9
 8. Estonia       0  0  0  1  1  1  0  x    0   3

4.10.2016: DME kobiet w grze błyskawicznej

 1. POLSKA        x  3  2  4  4  2  3   10  18
 2. Ukraina       1  x  1  4  3  3  4    8  16
 3. Łotwa         2  3  x  1  2  2  4    7  14
 4. Białoruś      0  0  3  x  4  2  3    7  12
 5. Estonia II    0  1  2  0  x  3  4    5  10
 6. Litwa         2  1  2  2  1  x  2    4  10
 7. Estonia       1  0  0  1  0  2  x    1   4

data rozgrywania meczu: 08.09.2015 – 09.09.2015
miejsce rozgrywania meczu: Mińsk Mazowiecki oraz Marki
tempo gry: 80 minut + 1 minuta
partie: mecz towarzyski

Runda 1: Polska - Republika Sacha (Rosja) 6:14

mf Damian Reszka       (2159) - mi Nikolai Gulyaev       (2316) 1:1
mf Łukasz Kosobudzki   (2156) - mi Nicolay Germogenov    (2286) 0:2
mff Arleta Flisikowska (2082) - gmif Matrena Nogovitsyna (2254) 0:2
Mateusz Niczyporuk     (2137) - mf Anton Permyakov       (2226) 1:1
mf Mirosław Kobyliński (2113) - mf Aisen Andreev         (2208) 0:2
Bartosz Gronowski      (2084) - mf Nikolay Struchkov     (2155) 0:2
Marta Stangret         (1878) - Ayanika Kychkina         (2025) 1:1
Karol Dudkiewicz       (2094) - Mikhail Sivtsev          (2068) 1:1
Mateusz Stańczuk       (2040) - Valentin Ivanov          (2003) 0:2
Paweł Suchecki         (2020) - Nikolay Grigoriev               2:0

Runda 2: Polska - Republika Sacha (Rosja) 7:13

mf Mirosław Kobyliński (2113) - mi Nikolai Gulyaev       (2316) 1:1
Bartosz Gronowski      (2084) - mi Nicolay Germogenov    (2286) 0:2
mff Arleta Flisikowska (2082) - gmif Matrena Nogovitsyna (2254) 0:2
Paweł Suchecki         (2020) - mf Anton Permyakov       (2226) 1:1
mf Damian Reszka       (2159) - mf Aisen Andreev         (2208) 0:2
mf Łukasz Kosobudzki   (2156) - mf Nikolay Struchkov     (2155) 0:2
Marta Stangret         (1878) - Ayanika Kychkina         (2025) 0:2
Mateusz Niczyporuk     (2137) - Mikhail Sivtsev          (2068) 1:1
Karol Dudkiewicz       (2094) - Valentin Ivanov          (2003) 2:0
Mateusz Stańczuk       (2040) - Nikolay Grigoriev               2:0

data rozgrywania meczu: 27.06.2015
miejsce rozgrywania meczu: Warszawa
tempo gry: 80 minut + 1 minuta
partie: mecz towarzyski

Runda 2: Polska - Litwa 6:6

mif Natalia Sadowska   (2179) – mff Veronika Vilčinska    (2059) 2:0
mff Arleta Flisikowska (2082) – mff Milda Jocaitė         (1971) 1:1
Katarzyna Stańczuk     (1916) – mif Romualda Šidlauskienė (2042) 0:2
Marta Stangret         (1861) – Leticija Dubickaitė       (1912) 1:1
Marta Bańkowska        (1887) – Digna Jonikaitė           (1903) 2:0
Klaudia Zaborniak      (1836) – Ingrida Drukteinytė       (1962) 0:2

Runda 2: Polska - Litwa 8:4

mif Natalia Sadowska   (2179) – mff Veronika Vilčinska    (2059) 2:0
mff Arleta Flisikowska (2082) – mff Milda Jocaitė         (1971) 1:1
Katarzyna Stańczuk     (1916) – mif Romualda Šidlauskienė (2042) 1:1
Marta Stangret         (1861) – Leticija Dubickaitė       (1912) 1:1
Marta Bańkowska        (1887) – Digna Jonikaitė           (1903) 2:0
Klaudia Zaborniak      (1836) – Ingrida Drukteinytė       (1962) 1:1

data rozgrywania meczu: 15.02.2015
miejsce rozgrywania meczu: Berlin
tempo gry: 80 minut + 1 minuta

mf Raphael Zdorowiak (2075) - mff Arleta Flisikowska (2086) 1:1
mf Juri Geisenblas   (2101) - mf Łukasz Kosobudzki   (2139) 1:1
Alexander Bleicher   (2117) - Michał Szczybyło       (2056) 1:1
Jakob Friesen        (2115) - Mariusz Ślęzak         (2089) 0:2

Gra aktywna (10 minut + 5 sekund): Polska - Niemcy 4:4

gmi Vadim Wirny      (2399) - mff Arleta Flisikowska (2043) 2:0
mf Igor Czartoryski         - mf Łukasz Kosobudzki   (2173) 1:1
mf Raphael Zdorowiak (2040) - Michał Szczybyło              1:1
mf Juri Geisenblas          - Mariusz Ślęzak         (2060) 0:2

data rozgrywania meczu: 08.06.2014
miejsce rozgrywania meczu: Praga (Czechy)
tempo gry: 80 minut + 1 minuta

mf Jiri Sysel      (2158) - mf Radosław Wika         (2098) 1:1
mi Vaclav Krista   (2146) - mi Piotr Chmiel          (2101) 1:1
mf Miroslaw Stanek (2078) - Bartosz Gronowski        (2076) 0:2
Dan Keller         (2030) - Przemysław Oderkiewicz   (2074) 1:1
Ivo Kristek        (2009) - Przemysław Pałeczny      (2043) 0:2
Petra Duskova      (1911) - mff Anna Chylewska-Sroka (2019) 1:1

data rozgrywania meczu: 22.02.2014 – 23.02.2014, 28.02.2014
miejsce rozgrywania meczu: Cannes (Francja)
tempo gry: 80 minut + 1 minuta
partie: mecz towarzyski

Runda 1: Francja - Polska 6:6

mi Oscar Lognon      (2303) – Bartosz Socha        (1991) 1:1
Cedric Dussart       (2086) – mf Łukasz Kosobudzki (2118) 1:1
mf Olivier Bonnave   (2139) – mif Natalia Sadowska (2137) 0:2
mf Andre Bercot      (2198) – Przemysław Pałeczny  (2033) 2:0
mf Kevin Machtelinck (2225) – Jakub Gazda                 2:0
Antony Alavoine      (1905) – mf Oskar Budis       (2129) 0:2

Runda 2: Francja - Polska 6:6

mi Oscar Lognon      (2303) – Przemysław Pałeczny  (2033) 2:0
Cedric Dussart       (2086) – mif Natalia Sadowska (2137) 0:2
mf Olivier Bonnave   (2139) – mf Łukasz Kosobudzki (2118) 0:2
mf Andre Bercot      (2198) – Bartosz Socha        (1991) 2:0
mf Kevin Machtelinck (2225) – Jakub Gazda                 2:0
Antony Alavoine      (1905) – mf Oskar Budis       (2129) 0:2

Runda 3: Francja - Polska 7:5

mi Oscar Lognon      (2303) – mif Natalia Sadowska (2137) 1:1
Cedric Dussart       (2086) – Przemysław Pałeczny  (2033) 1:1
mf Olivier Bonnave   (2139) – Bartosz Socha        (1991) 2:0
mf Andre Bercot      (2198) – mf Łukasz Kosobudzki (2118) 0:2
mf Kevin Machtelinck (2225) – mf Oskar Budis       (2129) 2:0
Antony Alavoine      (1905) – Jakub Gazda                 1:1

Runda 4: Francja - Polska 8:4

mi Oscar Lognon      (2303) – mf Łukasz Kosobudzki (2118) 2:0
mf Andre Bercot      (2198) – mif Natalia Sadowska (2137) 1:1 
mf Olivier Bonnave   (2139) – Przemysław Pałeczny  (2033) 1:1 
Cedric Dussart       (2086) – Bartosz Socha        (1991) 2:0 
mf Kevin Machtelinck (2225) – mf Oskar Budis       (2129) 2:0 
Antony Alavoine      (1905) – Jakub Gazda                 0:2

data rozgrywania meczu: 14.11.2013 – 15.11.2013
miejsce rozgrywania meczu: Bielawa
tempo gry: 80 minut + 1 minuta
partie: mecz towarzyski | warcaby błyskawiczne

Runda 1: Polska - Izrael 8:4

mf Piotr Chmiel      (2089) - mf Norair Navasardian (2261) 1:1
mif Natalia Sadowska (2096) - mf Jakov Szaus        (2250) 1:1
mf Oskar Budis       (2128) - Mark Strugach         (2118) 1:1
mf Łukasz Kosobudzki (2112) - Juri Goldshtein              2:0
Przemysław Pałeczny  (2026) - mf Michail Shabshai   (2205) 1:1
Mariusz Ślęzak       (2095) - Vitali Shafir                2:0

Runda 2: Polska - Izrael 6:6

mf Łukasz Kosobudzki (2112) - mf Norair Navasardian (2261) 1:1
Mariusz Ślęzak       (2095) - mf Jakov Szaus        (2250) 0:2
Mateusz Niczyporuk   (2139) - Mark Strugach         (2118) 1:1
mf Oskar Budis       (2128) - Juri Goldshtein              1:1
mif Natalia Sadowska (2096) - mf Michail Shabshai   (2205) 1:1
mf Piotr Chmiel      (2089) - Vitali Shafir                2:0

Gra błyskawiczna (3 minuty + 2 sekundy): Polska - Izrael 45:27

                    Nav Sza Str Gol Shb Sha 
Piotr Chmiel         0   2   2   2   0   2   8 
Natalia Sadowska     1   0   1   2   1   2   7 
Oskar Budis          1   0   1   1   0   1   4 
Łukasz Kosobudzki    2   0   2   1   2   2   9
Mateusz Niczyporuk   2   1   2   2   1   2   10 
Mariusz Ślęzak       2   2   0   1   0   2   7                    
                     4   7   4   3   8   1

data rozgrywania turnieju: 16 – 26 września 2005
miejsce rozgrywania meczu: Varazze (Włochy)
system rozgrywek: 4 grupy i dalej pucharowo

Runda 1: 18.9.2005 Polska - Francja 4:4

Piotr Chmiel        - Thierry Delmotte       1:1
Marcin Grzesiak     - Arnaud Cordier         1:1
Mirosław Kobyliński - Kofi Maxime Kouame     1:1
Mariusz Adamaszek   - Oscar Lognon           1:1

Runda 2: 18.9.2005 Polska - Łotwa 2:6

Mariusz Adamaszek   - Guntis Valneris        1:1
Mirosław Kobyliński - Benno Butulis          0:2
Marcin Grzesiak     - Raimonds Vipulis       1:1
Piotr Chmiel        - Roberts Misans         0:2

Runda 3: 19.9.2005 Polska - Izrael 3:5

Mirosław Kobyliński - Vladimir Tratielowicz  0:2
Mariusz Adamaszek   - Jakov Szaus            1:1
Piotr Chmiel        - Norair Navasardian     1:1
Marcin Grzesiak     - Aleksander Gatman      1:1

Runda 4: 19.9.2005 Polska - Włochy II 5:3

Marcin Grzesiak     - Loris Milanese         1:1
Mariusz Adamaszek   - Roberto Tovagliaro     2:0
Piotr Chmiel        - Elio Bruch             1:1
Mirosław Kobyliński - Roberto Colomboni      1:1

Strefa miejsc 9-16: 22.9.2005 Polska - Włochy 3:5

Piotr Chmiel        - Michele Borghetti      1:1
Mariusz Adamaszek   - Walter Raimondi        -:+
Marcin Grzesiak     - Luca Lorusso           1:1
Mirosław Kobyliński - Daniele Berte          1:1

data rozgrywania meczu: 6.10.2001 – 7.10.2001
miejsce rozgrywania meczu: Podgórki
tempo gry: 2 godziny / 50 posunięć + 1 godzina

Runda I, 6 października 2001 6:14

Piotr Chmiel          - Cor van Dusseldorp      1:1
Marcin Grzesiak       - Nina Hoekman            1:1
Mirosław Kobyliński   - Alex Mathijsen          0:2
Marcin Stec           - Eric Hoogendoorn        0:2
Andrzej Słapiński     - Andrew Tjong A Ong      1:1
Tadeusz Przymusiński  - Henk Hoekman            1:1
Ryszard Sawczyk       - Richard Meijer          1:1
Jacek Pawlicki        - Richard Kromhout        1:1
Leszek Stefanek       - Kees van den Bosch      0:2
Sylwester Flisikowski - Arjen de Mooij          0:2 

Runda II, 7 października 2001 8:12

Piotr Chmiel          - Cor van Dusseldorp      1:1
Marcin Grzesiak       - Nina Hoekman            1:1
Mirosław Kobyliński   - Alex Mathijsen          1:1
Marcin Stec           - Eric Hoogendoorn        1:1
Andrzej Słapiński     - Andrew Tjong A Ong      1:1
Tadeusz Przymusiński  - Henk Hoekman            1:1
Ryszard Sawczyk       - Richard Meijer          1:1
Jacek Pawlicki        - Richard Kromhout        0:2
Leszek Stefanek       - Kees van den Bosch      0:2
Sylwester Flisikowski - Arjen de Mooij          1:1 

data rozgrywania meczu: 1.08.2000 – 2.08.2000
miejsce rozgrywania meczu: Brunssum
tempo gry: 2 godziny / 50 posunięć + 1 godzina

Piotr Chmiel          - Nina Hoekman            1:1
Marcin Stec           - Karen van Lith          1:1
Andrzej Słapiński     - Tjalling Goedemoed      0:2
Ryszard Sawczyk       - Gabriel Heerema         0:2
Jacek Pawlicki        - Alex Mathijsen          0:2
Jan Cegiełka          - Laurens Fijn van Draat  0:2
Ewa Schalley          - Peter Hoogteijling      1:1 
Marcin Czarnota       - Andrew Tjong A Ong      0:2 
Piotr Kus             - Henk de Witt            1:1 
Tadeusz Przymusiński  - Willy Okrogelnik        2:0

Gra aktywna (10 minut + 5 sekund): Polska - Niemcy 4:4

Piotr Chmiel          - Nina Hoekman            1:1
Marcin Stec           - Karen van Lith          1:1
Andrzej Słapiński     - Tjalling Goedemoed      1:1
Ryszard Sawczyk       - Gabriel Heerema         0:2
Jacek Pawlicki        - Alex Mathijsen          1:1
Jan Cegiełka          - Laurens Fijn van Draat  0:2
Ewa Schalley          - Peter Hoogteijling      1:1
Marcin Czarnota       - Andrew Tjong A Ong      0:2
Piotr Kus             - Henk de Witt            0:2
Tadeusz Przymusiński  - Willy Okrogelnik        2:0
Mecz Holandia - Polska, Brunssum 1-2.VIII.2000

data rozgrywania meczu: 2.10.1999 – 3.10.1999
miejsce rozgrywania meczu: Szczecin
tempo gry: 2 godziny / 50 posunięć + 1 godzina

Runda 1: Polska - Czechosłowacja 10:6

Marcin Stec          - Iri Sysel         0:2
Piotr Chmiel         - Vaclav Krista     1:1
Mariusz Adamaszek    - Ivo Kristek       2:0
Mirosław Kobyliński  - Miroslav Stanek   1:1
Marcin Grzesiak      - Jaroslav Novotny  1:1
Łukasz Zieliński     - Vaclav Marek      2:0
Andrzej Słapiński    - Pawel Kaderabek   2:0
Tadeusz Przymusiński - Jaroslav Gratz    1:1

Runda 2: Polska - Czechosłowacja 15:1

Marcin Stec          - Vaclav Krista     2:0
Piotr Chmiel         - Iri Sysel         2:0 
Mariusz Adamaszek    - Miroslav Stanek   1:1 
Mirosław Kobyliński  - Ivo Kristek       2:0 
Marcin Grzesiak      - Vaclav Marek      2:0 
Łukasz Zieliński     - Jaroslav Novotny  2:0 
Andrzej Słapiński    - Jaroslav Gratz    2:0 
Tadeusz Przymusiński - Pawel Kaderabek   2:0
Polska - Czechy, Szczecin 2-3 X 1999

data rozgrywania turnieju: 25 – 31 sierpnia 1989
miejsce rozgrywania meczu: Werona (Włochy)
system rozgrywek: szwajcarski (6 rund)

Runda 1: 25.8.1989 Polska - Francja 7:1

Leon Mikulicz   - Robert Biagianti    2:0
Marek Kuciński  - Stephan Faucher     1:1
Ryszard Sawczyk - Frederic Michel     2:0
Wojciech Dolata - Jurgen Bader        2:0

Runda 2: 26.8.1989 Polska - USA 5:3

Leon Mikulicz   - Vladimir Kaplan     1:1
Marek Kuciński  - Pierre Franklin     1:1
Ryszard Sawczyk - Raymond Saint-Fort  1:1
Wojciech Dolata - Joseph Guichet      2:0

Runda 3: 27.8.1989 Polska - ZSRR 2:6

Leon Mikulicz   - Alexei Czyżow       1:1
Marek Kuciński  - Anatoli Gantwarg    1:1
Ryszard Sawczyk - Alexander Baliakin  0:2
Wojciech Dolata - Wadim Wirny         0:2

Runda 4: 28.8.1989 Polska - Włochy II 5:3

Leon Mikulicz   - Moreno Manzana      0:2
Marek Kuciński  - Ottello Affatati    1:1
Ryszard Sawczyk - Gualtiero Zorn      2:0
Wojciech Dolata - Pier-Luigi Perani   2:0

Runda 5: 29.8.1989 Polska - Mali 3:5

Leon Mikulicz   - Souleyman Ba        0:2
Marek Kuciński  - Idrissa Coulibaly   2:0
Ryszard Sawczyk - Mamadou Kone        1:1
Wojciech Dolata - Seydou Soumaoo      0:2

Runda 6: 30.8.1989 Polska - Belgia 5:3

Leon Mikulicz   - Oscar Verpoest      1:1
Marek Kuciński  - Peter Vanbekbergen  1:1
Ryszard Sawczyk - Stephan Michiels    2:0
Wojciech Dolata - Fernand Marini      1:1

WYNIKI KOŃCOWE OLIMPIADY

 1. ZSRR             x  7  6  .  8  .  8  8  6  .  .  .    12  43
 2. Mali             1  x  5  .  .  6  .  6  5  7  .  .    10  30
 3. POLSKA           2  3  x  5  5  7  5  .  .  .  .  .     8  27
 4. Włochy II        .  .  3  x  .  .  2  4  .  7  7  6     7  29
 5. USA              0  .  3  .  x  4  5  .  4  .  8  .     6  24
 6. Francja          .  2  1  .  4  x  .  .  6  4  .  5     6  22
 7. Belgia           0  .  3  6  3  .  x  4  .  .  .  8     5  24
 8. Włochy           0  2  .  4  .  .  4  x  .  .  7  4     5  21
 9. Włochy III       2  3  .  .  4  2  .  .  x  5  7  .     5  23
10. Czechosłowacja   .  1  .  1  .  4  .  .  3  x  3  5     3  17
11. Szwajcaria       .  .  .  1  2  .  .  1  1  5  x  4     3  12
12. Jugosławia       .  .  .  2  .  3  0  4  .  3  4  x     2  16

data rozgrywania turnieju: 20.05.1986 – 31.05.1986
miejsce rozgrywania meczu: Valkenburg (Holandia)

1. 20.5.1986 Polska - Izrael 1:5

Wojciech Dolata  - Viktor Galperin       0:2
Tomasz Miksa     - Alex Szwarcman        1:1
Andrzej Martko   - Arje Lison            0:2

2. 21.5.1986 Polska - Brazylia 4:2

Wojciech Dolata  - Mauro Teixeira Borba 2:0
Tomasz Miksa     - Rodrigo Ortiz        2:0
Andrzej Martko   - Othon Pinho          0:2

3. 23.5.1986 Polska - Włochy 2:4

Wojciech Dolata  - Francesco Laporta    0:2
Tomasz Miksa     - Roberto Simonelli    1:1
Andrzej Martko   - Otello Affatati      1:1

4. 24.5.1986 Polska - Belgia 4:2

Wojciech Dolata  - Eric Conrad          2:0
Tomasz Miksa     - Oscar Verpoest       1:1
Andrzej Martko   - Danny Verschueren    1:1

5. 25.5.1986 Polska - Holandia 0:6

Wojciech Dolata  - Rob Clerc            0:2
Tomasz Miksa     - Jannes van der Wal   0:2
Andrzej Martko   - Ton Sijbrands        0:2

6. 26.5.1986 Polska - Surinam 1:5

Wojciech Dolata  - Eduard Autar         0:2
Tomasz Miksa     - Ronald Roethof       0:2
Andrzej Martko   - Harold Chitanie      1:1

7. 27.5.1986 Polska - Francja 1:5

Wojciech Dolata  - Daniel Issalene      0:2
Tomasz Miksa     - Robert Biagianti     1:1
Andrzej Martko   - Fabrice Maggiore     0:2

8. 28.5.1986 Polska - ZSRR 0:6

Wojciech Dolata  - Anatoli Gantwarg     0:2
Tomasz Miksa     - Alexander Baliakin   0:2
Andrzej Martko   - Nikolai Miszczański  0:2

9. 29.5.1986 Polska - Jugosławia 5:1

Wojciech Dolata  - Vladimir Rejc        2:0
Tomasz Miksa     - Zoran Petricevic     2:0
Andrzej Martko   - Miljenko Lepsic      1:1

10. 30.5.1986 Polska - Wybrzeże Kości Słoniowej 2:4

Wojciech Dolata  - Kouame Kofi Maxime   0:2
Tomasz Miksa     - Florent Memel Meless 1:1
Andrzej Martko   - Houphouet Niamke     1:1

11. 31.5.1986 Polska - USA 6:0

Wojciech Dolata  - Vladimir Kaplan      2:0
Tomasz Miksa     - Jack Birman          2:0
Andrzej Martko   - -                    2:0 v.o.

WYNIKI KOŃCOWE OLIMPIADY

 1. ZSRR                      x  3  4  5  4  5  6  6  5  5  6  5    21  54
 2. Holandia                  3  x  3  5  5  5  5  6  6  6  6  6    20  55
 3. Wybrzeże Kości Słoniowej  2  3  x  2  3  3  4  4  5  5  4  4    15  39
 4. Surinam                   1  1  4  x  3  2  3  5  5  4  4  5    14  37
 5. Belgia                    2  1  3  3  x  4  4  2  4  2  5  5    12  35
 6. Izrael                    1  1  3  4  2  x  4  5  4  4  2  3    12  33
 7. Francja                   0  1  2  3  2  2  x  5  3  4  3  4     9  29
 8. POLSKA                    0  0  2  1  4  1  1  x  2  6  5  4     8  26
 9. Włochy                    1  0  1  1  2  2  3  4  x  3  4  3     7  25
10. USA                       1  0  1  2  4  2  2  0  3  x  4  4     7  23
11. Jugosławia                0  0  2  2  1  4  3  1  2  2  x  4     5  21
12. Brazylia                  1  0  2  1  1  3  2  2  3  2  2  x     2  19

data rozgrywania meczu: 23.04.1983 – 24.04.1983
miejsce rozgrywania meczu: Poczesna
tempo gry: 2 godziny 

Runda 1: Polska - Czechosłowacja 13:7

Andrzej Martko       - Iri Sysel         2:0
Piotr Paluch         - Petr Malis        0:2
Paweł Pieczyński     - Vaclav Krista     0:2
Jacek Pawlicki       - Jan Sedlacek      2:0
Czesław Czarkowski   - Miroslav Stanek   1:1
Andrzej Kosmala      - Pavel Kaderabek   2:0
Krzysztof Kaupowicz  - Karel Henc        2:0
Zdzisław Porochnicki - Vaclav Marek      2:0
Stanisław Markowski  - Jaroslav Novotny  0:2
Bogumił Bariasz      - Petr Malousek     2:0

Runda 2: Polska - Czechosłowacja 9:11

Andrzej Martko       - Iri Sysel         1:1
Piotr Paluch         - Petr Malis        1:1 
Paweł Pieczyński     - Vaclav Krista     1:1 
Jacek Pawlicki       - Jan Sedlacek      0:2 
Czesław Czarkowski   - Miroslav Stanek   2:0
Andrzej Kosmala      - Pavel Kaderabek   0:2
Krzysztof Kaupowicz  - Karel Henc        1:1
Zdzisław Porochnicki - Vaclav Marek      1:1 
Stanisław Jędrzycki  - Jaroslav Novotny  2:0 
Bogumił Bariasz      - Petr Malousek     0:2

data rozgrywania meczu: 29.01.1983 – 30.01.1983
miejsce rozgrywania meczu: Brno
tempo gry: 2 godziny na 50 posunięć + 30 minut

Runda 1: Czechosłowacja - Polska 10:8

Vaclav Krista    - Wojciech Dolata        2:0
Miroslav Stanek  - Piotr Paluch           0:2
Iri Sysel        - Paweł Pieczyński       2:0
Pavel Kaderabek  - Jacek Pawlicki         1:1
Petr Malis       - Zdzisław Porochnicki   2:0
Karel Henc       - Marek Kuciński         0:2
Jaroslav Novotny - Czesław Czarkowski     2:0
Vaclav Marek     - Andrzej Kosmala        1:1
Jan Prib         - Krzysztof Kaupowicz    0:2

Runda 2: Czechosłowacja - Polska 11:7

Vaclav Krista    - Wojciech Dolata        1:1 
Miroslav Stanek  - Piotr Paluch           1:1 
Iri Sysel        - Paweł Pieczyński       2:0 
Pavel Kaderabek  - Jacek Pawlicki         2:0 
Petr Malis       - Zdzisław Porochnicki   2:0 
Karel Henc       - Marek Kuciński         1:1
Jaroslav Novotny - Czesław Czarkowski     1:1
Vaclav Marek     - Andrzej Kosmala        1:1
Jan Prib         - Krzysztof Kaupowicz    0:2

Gra błyskawiczna (5 minut): Czechosłowacja - Polska 39:123

                     Kri Sta Sys Kad Mal Hen Nov Mar Pri    
Wojciech Dolata       1   2   0   1   2   1   2   1   2   12
Piotr Paluch          2   1   1   2   2   2   2   1   2   15
Paweł Pieczyński      2   2   2   0   2   2   2   2   2   16
Jacek Pawlicki        2   1   0   2   2   2   1   2   2   14
Zdzisław Porochnicki  0   2   0   1   2   1   0   2   2   10
Marek Kuciński        2   0   2   1   2   2   2   2   2   15
Czesław Czarkowski    1   2   2   2   2   2   2   2   2   17
Andrzej Kosmala       0   0   0   0   2   2   1   2   2    9
Krzysztof Kaupowicz   2   2   2   1   2   2   1   2   1   15
                      6   6   9   8   0   2   5   2   1