Reprezentacja Polski

RozgrywkiMeczeZwycięstwaRemisyPorażkiPunkty
towarzyskie750292 - 88
towarzyskie (gra aktywna)101004 - 04
towarzyskie (gra błyskawiczna)110045 - 27

data rozgrywania meczu: 29.04.2017 – 30.04.2017
miejsce rozgrywania meczu: Latina (Włochy)

Runda 1: Włochy - Polska 3:5

mf Loris Milanese     (2169) - mf Mariusz Ślęzak      (2114) 1:1
mf Daniele Macali     (2169) - mff Arleta Flisikowska (2115) 1:1
mf Roberto Tovagliaro (2123) - Karol Dudkiewicz       (2114) 1:1
Walter Moscato        (2063) - Damian Jakubik         (2074) 0:2

Runda 2: Włochy - Polska 3:5

mf Loris Milanese     (2169) - mf Mariusz Ślęzak      (2114) 1:1
mf Daniele Macali     (2169) - mff Arleta Flisikowska (2115) 1:1
mf Roberto Tovagliaro (2123) - Karol Dudkiewicz       (2114) 1:1
Walter Moscato        (2063) - Damian Jakubik         (2074) 0:2

Runda 3: Włochy - Polska 1:7

Walter Moscato        (2063) - mff Arleta Flisikowska (2115) 0:2
mf Roberto Tovagliaro (2123) - mf Mariusz Ślęzak      (2114) 0:2
mf Loris Milanese     (2169) - Damian Jakubik         (2074) 1:1
Sara Habilaj          (1874) - Karol Dudkiewicz       (2114) 0:2

data rozgrywania meczu: 08.09.2015 – 09.09.2015
miejsce rozgrywania meczu: Mińsk Mazowiecki oraz Marki
tempo gry: 80 minut + 1 minuta
partie: mecz towarzyski

Runda 1: Polska - Republika Sacha (Rosja) 6:14

mf Damian Reszka       (2159) - mi Nikolai Gulyaev       (2316) 1:1
mf Łukasz Kosobudzki   (2156) - mi Nicolay Germogenov    (2286) 0:2
mff Arleta Flisikowska (2082) - gmif Matrena Nogovitsyna (2254) 0:2
Mateusz Niczyporuk     (2137) - mf Anton Permyakov       (2226) 1:1
mf Mirosław Kobyliński (2113) - mf Aisen Andreev         (2208) 0:2
Bartosz Gronowski      (2084) - mf Nikolay Struchkov     (2155) 0:2
Marta Stangret         (1878) - Ayanika Kychkina         (2025) 1:1
Karol Dudkiewicz       (2094) - Mikhail Sivtsev          (2068) 1:1
Mateusz Stańczuk       (2040) - Valentin Ivanov          (2003) 0:2
Paweł Suchecki         (2020) - Nikolay Grigoriev               2:0

Runda 2: Polska - Republika Sacha (Rosja) 7:13

mf Mirosław Kobyliński (2113) - mi Nikolai Gulyaev       (2316) 1:1
Bartosz Gronowski      (2084) - mi Nicolay Germogenov    (2286) 0:2
mff Arleta Flisikowska (2082) - gmif Matrena Nogovitsyna (2254) 0:2
Paweł Suchecki         (2020) - mf Anton Permyakov       (2226) 1:1
mf Damian Reszka       (2159) - mf Aisen Andreev         (2208) 0:2
mf Łukasz Kosobudzki   (2156) - mf Nikolay Struchkov     (2155) 0:2
Marta Stangret         (1878) - Ayanika Kychkina         (2025) 0:2
Mateusz Niczyporuk     (2137) - Mikhail Sivtsev          (2068) 1:1
Karol Dudkiewicz       (2094) - Valentin Ivanov          (2003) 2:0
Mateusz Stańczuk       (2040) - Nikolay Grigoriev               2:0

data rozgrywania meczu: 27.06.2015
miejsce rozgrywania meczu: Warszawa
tempo gry: 80 minut + 1 minuta
partie: mecz towarzyski

Runda 2: Polska - Litwa 6:6

mif Natalia Sadowska   (2179) – mff Veronika Vilčinska    (2059) 2:0
mff Arleta Flisikowska (2082) – mff Milda Jocaitė         (1971) 1:1
Katarzyna Stańczuk     (1916) – mif Romualda Šidlauskienė (2042) 0:2
Marta Stangret         (1861) – Leticija Dubickaitė       (1912) 1:1
Marta Bańkowska        (1887) – Digna Jonikaitė           (1903) 2:0
Klaudia Zaborniak      (1836) – Ingrida Drukteinytė       (1962) 0:2

Runda 2: Polska - Litwa 8:4

mif Natalia Sadowska   (2179) – mff Veronika Vilčinska    (2059) 2:0
mff Arleta Flisikowska (2082) – mff Milda Jocaitė         (1971) 1:1
Katarzyna Stańczuk     (1916) – mif Romualda Šidlauskienė (2042) 1:1
Marta Stangret         (1861) – Leticija Dubickaitė       (1912) 1:1
Marta Bańkowska        (1887) – Digna Jonikaitė           (1903) 2:0
Klaudia Zaborniak      (1836) – Ingrida Drukteinytė       (1962) 1:1

data rozgrywania meczu: 15.02.2015
miejsce rozgrywania meczu: Berlin
tempo gry: 80 minut + 1 minuta

mf Raphael Zdorowiak (2075) - mff Arleta Flisikowska (2086) 1:1
mf Juri Geisenblas   (2101) - mf Łukasz Kosobudzki   (2139) 1:1
Alexander Bleicher   (2117) - Michał Szczybyło       (2056) 1:1
Jakob Friesen        (2115) - Mariusz Ślęzak         (2089) 0:2

Gra aktywna (10 minut + 5 sekund): Polska - Niemcy 4:4

gmi Vadim Wirny      (2399) - mff Arleta Flisikowska (2043) 2:0
mf Igor Czartoryski         - mf Łukasz Kosobudzki   (2173) 1:1
mf Raphael Zdorowiak (2040) - Michał Szczybyło              1:1
mf Juri Geisenblas          - Mariusz Ślęzak         (2060) 0:2

data rozgrywania meczu: 08.06.2014
miejsce rozgrywania meczu: Praga (Czechy)
tempo gry: 80 minut + 1 minuta

mf Jiri Sysel      (2158) - mf Radosław Wika         (2098) 1:1
mi Vaclav Krista   (2146) - mi Piotr Chmiel          (2101) 1:1
mf Miroslaw Stanek (2078) - Bartosz Gronowski        (2076) 0:2
Dan Keller         (2030) - Przemysław Oderkiewicz   (2074) 1:1
Ivo Kristek        (2009) - Przemysław Pałeczny      (2043) 0:2
Petra Duskova      (1911) - mff Anna Chylewska-Sroka (2019) 1:1

data rozgrywania meczu: 22.02.2014 – 23.02.2014, 28.02.2014
miejsce rozgrywania meczu: Cannes (Francja)
tempo gry: 80 minut + 1 minuta
partie: mecz towarzyski

Runda 1: Francja - Polska 6:6

mi Oscar Lognon      (2303) – Bartosz Socha        (1991) 1:1
Cedric Dussart       (2086) – mf Łukasz Kosobudzki (2118) 1:1
mf Olivier Bonnave   (2139) – mif Natalia Sadowska (2137) 0:2
mf Andre Bercot      (2198) – Przemysław Pałeczny  (2033) 2:0
mf Kevin Machtelinck (2225) – Jakub Gazda                 2:0
Antony Alavoine      (1905) – mf Oskar Budis       (2129) 0:2

Runda 2: Francja - Polska 6:6

mi Oscar Lognon      (2303) – Przemysław Pałeczny  (2033) 2:0
Cedric Dussart       (2086) – mif Natalia Sadowska (2137) 0:2
mf Olivier Bonnave   (2139) – mf Łukasz Kosobudzki (2118) 0:2
mf Andre Bercot      (2198) – Bartosz Socha        (1991) 2:0
mf Kevin Machtelinck (2225) – Jakub Gazda                 2:0
Antony Alavoine      (1905) – mf Oskar Budis       (2129) 0:2

Runda 3: Francja - Polska 7:5

mi Oscar Lognon      (2303) – mif Natalia Sadowska (2137) 1:1
Cedric Dussart       (2086) – Przemysław Pałeczny  (2033) 1:1
mf Olivier Bonnave   (2139) – Bartosz Socha        (1991) 2:0
mf Andre Bercot      (2198) – mf Łukasz Kosobudzki (2118) 0:2
mf Kevin Machtelinck (2225) – mf Oskar Budis       (2129) 2:0
Antony Alavoine      (1905) – Jakub Gazda                 1:1

Runda 4: Francja - Polska 8:4

mi Oscar Lognon      (2303) – mf Łukasz Kosobudzki (2118) 2:0
mf Andre Bercot      (2198) – mif Natalia Sadowska (2137) 1:1 
mf Olivier Bonnave   (2139) – Przemysław Pałeczny  (2033) 1:1 
Cedric Dussart       (2086) – Bartosz Socha        (1991) 2:0 
mf Kevin Machtelinck (2225) – mf Oskar Budis       (2129) 2:0 
Antony Alavoine      (1905) – Jakub Gazda                 0:2

data rozgrywania meczu: 14.11.2013 – 15.11.2013
miejsce rozgrywania meczu: Bielawa
tempo gry: 80 minut + 1 minuta
partie: mecz towarzyski | warcaby błyskawiczne

Runda 1: Polska - Izrael 8:4

mf Piotr Chmiel      (2089) - mf Norair Navasardian (2261) 1:1
mif Natalia Sadowska (2096) - mf Jakov Szaus        (2250) 1:1
mf Oskar Budis       (2128) - Mark Strugach         (2118) 1:1
mf Łukasz Kosobudzki (2112) - Juri Goldshtein              2:0
Przemysław Pałeczny  (2026) - mf Michail Shabshai   (2205) 1:1
Mariusz Ślęzak       (2095) - Vitali Shafir                2:0

Runda 2: Polska - Izrael 6:6

mf Łukasz Kosobudzki (2112) - mf Norair Navasardian (2261) 1:1
Mariusz Ślęzak       (2095) - mf Jakov Szaus        (2250) 0:2
Mateusz Niczyporuk   (2139) - Mark Strugach         (2118) 1:1
mf Oskar Budis       (2128) - Juri Goldshtein              1:1
mif Natalia Sadowska (2096) - mf Michail Shabshai   (2205) 1:1
mf Piotr Chmiel      (2089) - Vitali Shafir                2:0

Gra błyskawiczna (3 minuty + 2 sekundy): Polska - Izrael 45:27

                    Nav Sza Str Gol Shb Sha 
Piotr Chmiel         0   2   2   2   0   2   8 
Natalia Sadowska     1   0   1   2   1   2   7 
Oskar Budis          1   0   1   1   0   1   4 
Łukasz Kosobudzki    2   0   2   1   2   2   9
Mateusz Niczyporuk   2   1   2   2   1   2   10 
Mariusz Ślęzak       2   2   0   1   0   2   7                    
                     4   7   4   3   8   1

data rozgrywania meczu: 6.10.2001 – 7.10.2001
miejsce rozgrywania meczu: Podgórki
tempo gry: 2 godziny / 50 posunięć + 1 godzina

Runda I, 6 października 2001 6:14

Piotr Chmiel          - Cor van Dusseldorp      1:1
Marcin Grzesiak       - Nina Hoekman            1:1
Mirosław Kobyliński   - Alex Mathijsen          0:2
Marcin Stec           - Eric Hoogendoorn        0:2
Andrzej Słapiński     - Andrew Tjong A Ong      1:1
Tadeusz Przymusiński  - Henk Hoekman            1:1
Ryszard Sawczyk       - Richard Meijer          1:1
Jacek Pawlicki        - Richard Kromhout        1:1
Leszek Stefanek       - Kees van den Bosch      0:2
Sylwester Flisikowski - Arjen de Mooij          0:2 

Runda II, 7 października 2001 8:12

Piotr Chmiel          - Cor van Dusseldorp      1:1
Marcin Grzesiak       - Nina Hoekman            1:1
Mirosław Kobyliński   - Alex Mathijsen          1:1
Marcin Stec           - Eric Hoogendoorn        1:1
Andrzej Słapiński     - Andrew Tjong A Ong      1:1
Tadeusz Przymusiński  - Henk Hoekman            1:1
Ryszard Sawczyk       - Richard Meijer          1:1
Jacek Pawlicki        - Richard Kromhout        0:2
Leszek Stefanek       - Kees van den Bosch      0:2
Sylwester Flisikowski - Arjen de Mooij          1:1 

data rozgrywania meczu: 1.08.2000 – 2.08.2000
miejsce rozgrywania meczu: Brunssum
tempo gry: 2 godziny / 50 posunięć + 1 godzina

Piotr Chmiel          - Nina Hoekman            1:1
Marcin Stec           - Karen van Lith          1:1
Andrzej Słapiński     - Tjalling Goedemoed      0:2
Ryszard Sawczyk       - Gabriel Heerema         0:2
Jacek Pawlicki        - Alex Mathijsen          0:2
Jan Cegiełka          - Laurens Fijn van Draat  0:2
Ewa Schalley          - Peter Hoogteijling      1:1 
Marcin Czarnota       - Andrew Tjong A Ong      0:2 
Piotr Kus             - Henk de Witt            1:1 
Tadeusz Przymusiński  - Willy Okrogelnik        2:0

Gra aktywna (10 minut + 5 sekund): Polska - Niemcy 4:4

Piotr Chmiel          - Nina Hoekman            1:1
Marcin Stec           - Karen van Lith          1:1
Andrzej Słapiński     - Tjalling Goedemoed      1:1
Ryszard Sawczyk       - Gabriel Heerema         0:2
Jacek Pawlicki        - Alex Mathijsen          1:1
Jan Cegiełka          - Laurens Fijn van Draat  0:2
Ewa Schalley          - Peter Hoogteijling      1:1
Marcin Czarnota       - Andrew Tjong A Ong      0:2
Piotr Kus             - Henk de Witt            0:2
Tadeusz Przymusiński  - Willy Okrogelnik        2:0
Mecz Holandia - Polska, Brunssum 1-2.VIII.2000

data rozgrywania meczu: 2.10.1999 – 3.10.1999
miejsce rozgrywania meczu: Szczecin
tempo gry: 2 godziny / 50 posunięć + 1 godzina

Runda 1: Polska - Czechosłowacja 10:6

Marcin Stec          - Iri Sysel         0:2
Piotr Chmiel         - Vaclav Krista     1:1
Mariusz Adamaszek    - Ivo Kristek       2:0
Mirosław Kobyliński  - Miroslav Stanek   1:1
Marcin Grzesiak      - Jaroslav Novotny  1:1
Łukasz Zieliński     - Vaclav Marek      2:0
Andrzej Słapiński    - Pawel Kaderabek   2:0
Tadeusz Przymusiński - Jaroslav Gratz    1:1

Runda 2: Polska - Czechosłowacja 15:1

Marcin Stec          - Vaclav Krista     2:0
Piotr Chmiel         - Iri Sysel         2:0 
Mariusz Adamaszek    - Miroslav Stanek   1:1 
Mirosław Kobyliński  - Ivo Kristek       2:0 
Marcin Grzesiak      - Vaclav Marek      2:0 
Łukasz Zieliński     - Jaroslav Novotny  2:0 
Andrzej Słapiński    - Jaroslav Gratz    2:0 
Tadeusz Przymusiński - Pawel Kaderabek   2:0
Polska - Czechy, Szczecin 2-3 X 1999

data rozgrywania meczu: 23.04.1983 – 24.04.1983
miejsce rozgrywania meczu: Poczesna
tempo gry: 2 godziny 

Runda 1: Polska - Czechosłowacja 13:7

Andrzej Martko       - Iri Sysel         2:0
Piotr Paluch         - Petr Malis        0:2
Paweł Pieczyński     - Vaclav Krista     0:2
Jacek Pawlicki       - Jan Sedlacek      2:0
Czesław Czarkowski   - Miroslav Stanek   1:1
Andrzej Kosmala      - Pavel Kaderabek   2:0
Krzysztof Kaupowicz  - Karel Henc        2:0
Zdzisław Porochnicki - Vaclav Marek      2:0
Stanisław Markowski  - Jaroslav Novotny  0:2
Bogumił Bariasz      - Petr Malousek     2:0

Runda 2: Polska - Czechosłowacja 9:11

Andrzej Martko       - Iri Sysel         1:1
Piotr Paluch         - Petr Malis        1:1 
Paweł Pieczyński     - Vaclav Krista     1:1 
Jacek Pawlicki       - Jan Sedlacek      0:2 
Czesław Czarkowski   - Miroslav Stanek   2:0
Andrzej Kosmala      - Pavel Kaderabek   0:2
Krzysztof Kaupowicz  - Karel Henc        1:1
Zdzisław Porochnicki - Vaclav Marek      1:1 
Stanisław Jędrzycki  - Jaroslav Novotny  2:0 
Bogumił Bariasz      - Petr Malousek     0:2

data rozgrywania meczu: 29.01.1983 – 30.01.1983
miejsce rozgrywania meczu: Brno
tempo gry: 2 godziny na 50 posunięć + 30 minut

Runda 1: Czechosłowacja - Polska 10:8

Vaclav Krista    - Wojciech Dolata        2:0
Miroslav Stanek  - Piotr Paluch           0:2
Iri Sysel        - Paweł Pieczyński       2:0
Pavel Kaderabek  - Jacek Pawlicki         1:1
Petr Malis       - Zdzisław Porochnicki   2:0
Karel Henc       - Marek Kuciński         0:2
Jaroslav Novotny - Czesław Czarkowski     2:0
Vaclav Marek     - Andrzej Kosmala        1:1
Jan Prib         - Krzysztof Kaupowicz    0:2

Runda 2: Czechosłowacja - Polska 11:7

Vaclav Krista    - Wojciech Dolata        1:1 
Miroslav Stanek  - Piotr Paluch           1:1 
Iri Sysel        - Paweł Pieczyński       2:0 
Pavel Kaderabek  - Jacek Pawlicki         2:0 
Petr Malis       - Zdzisław Porochnicki   2:0 
Karel Henc       - Marek Kuciński         1:1
Jaroslav Novotny - Czesław Czarkowski     1:1
Vaclav Marek     - Andrzej Kosmala        1:1
Jan Prib         - Krzysztof Kaupowicz    0:2

Gra błyskawiczna (5 minut): Czechosłowacja - Polska 39:123

                     Kri Sta Sys Kad Mal Hen Nov Mar Pri    
Wojciech Dolata       1   2   0   1   2   1   2   1   2   12
Piotr Paluch          2   1   1   2   2   2   2   1   2   15
Paweł Pieczyński      2   2   2   0   2   2   2   2   2   16
Jacek Pawlicki        2   1   0   2   2   2   1   2   2   14
Zdzisław Porochnicki  0   2   0   1   2   1   0   2   2   10
Marek Kuciński        2   0   2   1   2   2   2   2   2   15
Czesław Czarkowski    1   2   2   2   2   2   2   2   2   17
Andrzej Kosmala       0   0   0   0   2   2   1   2   2    9
Krzysztof Kaupowicz   2   2   2   1   2   2   1   2   1   15
                      6   6   9   8   0   2   5   2   1