Wyniki

Nazwa turniejuMiejsceData rozpoczęciaData zakończeniaRodzaj warcabówTempo gry
IV Ogólnopolski Memoriał im.Jerzego Edmunda JankowskiegoBielawa28.12.201928.12.201910015' + 5''
Otwarte Mistrzostwa Zrzeszenia LZS – MężczyźniGłaz12.12.201915.12.201910090'
Otwarte Mistrzostwa Zrzeszenia LZS – KobietyGłaz12.12.201915.12.201910090'
IV Runda Grand Prix Wrocławia – EkstraligaWrocław07.12.201907.12.201910015’ + 5’'
IV Runda Grand Prix Wrocławia – ŻacyWrocław07.12.201907.12.201910015’ + 5’'
IV Runda Grand Prix Wrocławia – OrlicyWrocław07.12.201907.12.201910015’ + 5’'
IV Runda Grand Prix Wrocławia – MłodzicyWrocław07.12.201907.12.201910015’ + 5’'
I Integracyjny Memoriał im.Zdzisława PorochnickiegoCzęstochowa05.12.201908.12.201910090’
IV Grand Prix Mazowsza – do lat 8Marki24.11.201924.11.20196415’
IV Grand Prix Mazowsza – do lat 10Marki24.11.201924.11.20196415’
IV Grand Prix Mazowsza – do lat 13Marki24.11.201924.11.20196415’
IV Grand Prix Mazowsza – OPENMarki24.11.201924.11.20196415’
Mistrzostwa Miasta i Gminy WronkiWronki24.11.201924.11.201910010' + 5''
XVII Mistrzostwa Polski w warcabach aktywnych – OpenMarki23.11.201923.11.2019647' + 5''
XVII Mistrzostwa Polski w warcabach aktywnych - Open kobietyMarki23.11.201923.11.2019647' + 5''
XVII Mistrzostwa Polski w warcabach aktywnych – B13Marki23.11.201923.11.20196410'
XVII Mistrzostwa Polski w warcabach aktywnych – G13Marki23.11.201923.11.20196410'
XVII Mistrzostwa Polski w warcabach aktywnych – B10Marki23.11.201923.11.20196410'
XVII Mistrzostwa Polski w warcabach aktywnych – G10Marki23.11.201923.11.20196410'
Turniej z okazji jubileuszu 45-lecia działalności Klubu Głuchych HetmanŁuków22.11.201923.11.20196415'
Otwarte Mistrzostwa Miasta SłupskaSłupsk21.11.201926.11.201910090'
XV Otwarte Mistrzostwa Powiatu KraśnickiegoWilkołaz16.11.201916.11.201910020’
II Otwarte GP Wielkopolski w warcabach 100-polowych do lat 8Trzcianka10.11.201910.11.201910015' + 5''
II Otwarte GP Wielkopolski w warcabach 100-polowych do lat 11Trzcianka10.11.201910.11.201910015' + 5''
II Otwarte GP Wielkopolski w warcabach 100-polowych do lat 15Trzcianka10.11.201910.11.201910015' + 5''
II Otwarte GP Wielkopolski w warcabach 100-polowych – OPENTrzcianka10.11.201910.11.201910015' + 5''
V Mistrzostwa o Puchar Burmistrza Żerkowa – młodziczki do lat 8 Żerków09.11.201909.11.201910015' + 5''
V Mistrzostwa o Puchar Burmistrza Żerkowa - młodzicy do lat 8 Żerków09.11.201909.11.201910015' + 5''
V Mistrzostwa o Puchar Burmistrza Żerkowa – młodziczki do lat 12 Żerków09.11.201909.11.201910015' + 5''
V Mistrzostwa o Puchar Burmistrza Żerkowa - młodzicy do lat 12 Żerków09.11.201909.11.201910015' + 5''
V Mistrzostwa o Puchar Burmistrza Żerkowa – kobiety Żerków09.11.201909.11.201910015' + 5''
V Mistrzostwa o Puchar Burmistrza Żerkowa – mężczyźniŻerków09.11.201909.11.201910015' + 5''
Ogólnopolski Turniej NiS w warcabach stupolowych o Puchar PodkarpaciaPolańczyk04.11.201910.11.201910090'
VIII Turniej Warcabowy o Puchar Wójta Gminy Horyniec-ZdrójHoryniec Zdrój27.10.201927.10.201910020’
VIII Turniej Warcabowy o Puchar Wójta Gminy Horyniec-Zdrój do lat 10Horyniec Zdrój27.10.201927.10.201910020’
II Otwarte GP Wielkopolski w warcabach 100-polowych do lat 8Gniezno20.10.201920.10.201910015' + 5''
II Otwarte GP Wielkopolski w warcabach 100-polowych do lat 11Gniezno20.10.201920.10.201910015' + 5''
II Otwarte GP Wielkopolski w warcabach 100-polowych do lat 15Gniezno20.10.201920.10.201910015' + 5''
II Otwarte GP Wielkopolski w warcabach 100-polowych – OPENGniezno20.10.201920.10.201910015' + 5''
Festiwal dla myślącychWarszawa19.10.201919.10.20196410’
IV Mistrzostwa Kłodzka w warcabach stupolowychKłodzko19.10.201919.10.201910020’
IV Mistrzostwa Polski NiewidomychDuszniki Zdrój19.10.201927.10.2019100120’
XXIV Drużynowe Mistrzostwa Polski w grze błyskawicznejMarki12.10.201912.10.20191003' + 2''
44 Drużynowe Mistrzostwa PolskiMarki09.10.201913.10.201910080' + 1'
V Otwarte Mistrzostwa Wałbrzycha w warcabach – OPENWałbrzych06.10.201906.10.201910015' + 5''
V Otwarte Mistrzostwa Wałbrzycha w warcabach – orlicyWałbrzych06.10.201906.10.201910015' + 5''
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski do lat 10 dziewczątWronki06.10.201906.10.201910015' + 5''
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski do lat 10 chłopcówWronki06.10.201906.10.201910015' + 5''
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski do lat 16 dziewczątWronki06.10.201906.10.201910015' + 5''
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski do lat 16 chłopcówWronki06.10.201906.10.201910015' + 5''
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski – OPENWronki06.10.201906.10.201910015' + 5''
V Indywidualne Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Seniorek -BLITZBasznia Dolna6.10.20196.10.20191003' + 2''
V Indywidualne Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Seniorów -BLITZBasznia Dolna6.10.20196.10.20191003' + 2''
XXI Indywidualne Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego – SeniorkiBasznia Dolna4.10.20196.10.201910090’
XXI Indywidualne Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego – SeniorzyBasznia Dolna4.10.20196.10.201910090’
II Turniej Warcabowy "Kochamy - Rozgrywamy”Stary Dzików2.10.201915.12.201910090’
VIII Drużynowe Mistrzostwa Polski Kobiet Stowarzyszenia CROSSJastrzębia Góra2.10.201910.10.2019100120’
XIV Turniej Warcabowy "Olimpijskie Nadzieje" Orliczek i Orlików (2011 i mł.)Stary Dzików28.09.201928.09.201910020’
XIV Turniej Warcabowy "Olimpijskie Nadzieje" Orliczek i Orlików (2013 i mł.)Stary Dzików28.09.201928.09.201910020’
XX Drużynowe Mistrzostwa Polski Stowarzyszenia CROSSWładysławowo22.09.201902.10.2019100120’
46. Turniej o Kryształowy Kamień im. Marii i Romualda FreyDąbki12.09.201915.09.201910090’
Puchar Polski CROSS w warcabach stupolowychŁeba12.09.201920.09.201910090’
Integracyjny Turniej Warcabowy KASZUBY 2019Wdzydze09.09.201916.09.201910090’
Ogólnopolski turniej NiS w warcabach stupolowychDźwirzyno09.09.201916.09.201910090’
II Otwarte GP Wielkopolski w warcabach 100-polowych do lat 8Wronki08.09.201908.09.201910015' + 5''
II Otwarte GP Wielkopolski w warcabach 100-polowych do lat 11Wronki08.09.201908.09.201910015' + 5''
II Otwarte GP Wielkopolski w warcabach 100-polowych do lat 15Wronki08.09.201908.09.201910015' + 5''
II Otwarte GP Wielkopolski w warcabach 100-polowych - OPENWronki08.09.201908.09.201910015' + 5''
Ogólnopolski turniej NiS w warcabach im. Ludwika HutneraKrynica Morska02.09.201909.09.201910090’
I Otwarte Mistrzostwa Sołectwa Kryniczno w warcabach stupolowychKryniczno31.08.201931.08.201910015’
Polish Open 2019Karpacz25.08.201931.08.201910080' + 1’
XXI Młodzieżowe Mistrzostwa Europy w warcabachWarszawa31.07.201909.08.2019100
IV Turniej Warcabowy o „Złoty Liść Dębu" – Kadetki i KadeciStary Dzików27.07.201927.07.201910020’
IV Turniej Warcabowy o „Złoty Liść Dębu" – Orliczki i OrlicyStary Dzików27.07.201927.07.201910020’
IV Turniej Warcabowy o „Złoty Liść Dębu" – Orliczki i Orlicy MłodsiStary Dzików27.07.201927.07.201910020’
IV Powiatowy Turniej o Puchar Wójta Gminy Lubaczów - Juniorzy do lat 9Basznia Dolna20.07.201920.07.201910020’
IV Powiatowy Turniej o Puchar Wójta Gminy Lubaczów - Juniorzy do lat 13Basznia Dolna20.07.201920.07.201910020’
III Złota Korona Średzka o Puchar Burmistrza Środy Śl.Środa Śląska19.07.201922.07.201910090’
XV Turniej Integracyjny o Puchar Burmistrza Kłodzka Kłodzko13.07.201913.07.201910020’
Integracyjny Turniej Warcabowy "Bałtyk" 2019Ustka07.07.201913.07.201910090’
XLIII Mistrzostwa Polski Kobiet w warcabach 100-polowychRychlik04.07.201907.07.201910090’
VI Mistrzostwa Polski Dzieci w warcabach 100-polowych Dz – 6Słupno29.06.201930.06.201910030’
VI Mistrzostwa Polski Dzieci w warcabach 100-polowych Ch – 6Słupno29.06.201930.06.201910030’
VI Mistrzostwa Polski Dzieci w warcabach 100-polowych Dz – 8Słupno29.06.201930.06.201910030’
VI Mistrzostwa Polski Dzieci w warcabach 100-polowych Ch – 8Słupno29.06.201930.06.201910030’
Dni Warcabowe Santander Bank Polska w Środzie Śląskiej Środa Śląska26.06.201926.06.201910015’
XI Międzynarodowy Turniej Warcabowy o Drzwi GnieźnieńskieGniezno20.06.201923.06.201910090’
X Runda Grand Prix Wrocławia – EkstraligaWrocław15.06.201915.06.201910015’ + 5’'
X Runda Grand Prix Wrocławia – PrzedszkolakiWrocław15.06.201915.06.201910015’ + 5’'
X Runda Grand Prix Wrocławia – OrlicyWrocław15.06.201915.06.201910015’ + 5’'
X Runda Grand Prix Wrocławia – MłodzicyWrocław15.06.201915.06.201910015’ + 5’'
III Turniej Warcabowy z okazji Dnia Dziecka – do lat 8Oleszyce15.06.201915.06.201910020`
III Turniej Warcabowy z okazji Dnia Dziecka – do lat 10Oleszyce15.06.201915.06.201910020`
III Turniej Warcabowy z okazji Dnia Dziecka – do lat 13Oleszyce15.06.201915.06.201910020`
Ogólnopolski Turniej Osób Niewidomych i Słabowidzących - SielpiaSielpia09.06.201916.09.201910090’
Warcabowy Dzień Dziecka UKS AntoninekAntoninek07.06.201907.06.2019645'
Turniej w grze błyskawicznej Sękocin 2019Sękocin06.06.201906.06.20191005' + 3''
Turniej turnusu rehabilitacyjnego ATUT NYSADźwirzyno05.06.201919.06.201910060'
XXVI Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 8Dąbki05.06.201909.06.201910090’
XXVI Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 8Dąbki05.06.201909.06.201910090’
XXVI Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 10Dąbki05.06.201909.06.201910090’
XXVI Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 10Dąbki05.06.201909.06.201910090’
XXVI Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 13Dąbki05.06.201909.06.201910090’
XXVI Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 13Dąbki05.06.201909.06.201910090’
XXVI Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16Dąbki05.06.201909.06.201910090’
XXVI Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 16Dąbki05.06.201909.06.201910090’
XXVI Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 19Dąbki05.06.201909.06.201910090’
XXIII Mistrzostwa Polski Mężczyzn Stowarzyszenia CROSSSękocin02.06.201911.06.2019100120’
XXIII Mistrzostwa Polski Kobiet Stowarzyszenia CROSSSękocin02.06.201911.06.2019100120’
II Otwarte GP Wielkopolski w warcabach 100-polowych do lat 8Wieleń02.06.201902.06.201910015' + 5''
II Otwarte GP Wielkopolski w warcabach 100-polowych do lat 11Wieleń02.06.201902.06.201910015' + 5''
II Otwarte GP Wielkopolski w warcabach 100-polowych do lat 15Wieleń02.06.201902.06.201910015' + 5''
II Otwarte GP Wielkopolski w warcabach 100-polowych - OPENWieleń02.06.201902.06.201910015' + 5''
VI Ogólnopolski Turniej Juniorów o Puchar Tatr – juniorzy do lat 14Biały Dunajec01.06.201902.06.201910020'
VI Ogólnopolski Turniej Juniorów o Puchar Tatr – juniorzy do lat 12Biały Dunajec01.06.201902.06.201910020'
VI Ogólnopolski Turniej Juniorów o Puchar Tatr – juniorzy do lat 10Biały Dunajec01.06.201902.06.201910020'
VI Ogólnopolski Turniej Juniorów o Puchar Tatr – juniorzy do lat 8Biały Dunajec01.06.201902.06.201910020'
VI Ogólnopolski Turniej Juniorów o Puchar Tatr – juniorki do lat 14Biały Dunajec01.06.201902.06.201910020'
VI Ogólnopolski Turniej Juniorów o Puchar Tatr – juniorki do lat 12Biały Dunajec01.06.201902.06.201910020'
VI Ogólnopolski Turniej Juniorów o Puchar Tatr – juniorki do lat 10Biały Dunajec01.06.201902.06.201910020'
VI Ogólnopolski Turniej Juniorów o Puchar Tatr – juniorki do lat 8Biały Dunajec01.06.201902.06.201910020'
V Ogólnopolski Turniej o Puchar Tatr w warcabach latajacychBiały Dunajec31.05.201931.05.20196415' + 5''
VI Ogólnopolski Turniej Juniorów o Puchar Tatr – juniorzy do lat 14Biały Dunajec31.05.201931.05.20196415'
VI Ogólnopolski Turniej Juniorów o Puchar Tatr – juniorzy do lat 12Biały Dunajec31.05.201931.05.20196415'
VI Ogólnopolski Turniej Juniorów o Puchar Tatr – juniorzy do lat 10Biały Dunajec31.05.201931.05.20196415'
VI Ogólnopolski Turniej Juniorów o Puchar Tatr – juniorzy do lat 8Biały Dunajec31.05.201931.05.20196415'
VI Ogólnopolski Turniej Juniorów o Puchar Tatr – juniorki do lat 14Biały Dunajec31.05.201931.05.20196415'
VI Ogólnopolski Turniej Juniorów o Puchar Tatr – juniorki do lat 12Biały Dunajec31.05.201931.05.20196415'
VI Ogólnopolski Turniej Juniorów o Puchar Tatr – juniorki do lat 10Biały Dunajec31.05.201931.05.20196415'
VI Ogólnopolski Turniej Juniorów o Puchar Tatr – juniorki do lat 8Biały Dunajec31.05.201931.05.20196415'
XVIII Mistrzostwa Powiatu Lubaczowskiego Szkół – kl. VIII i młodsiBasznia Dolna24.05.201924.05.201910020'
XVIII Mistrzostwa Powiatu Lubaczowskiego Szkół - kat.2010 i młodsiBasznia Dolna24.05.201924.05.201910020'
Ogólnopolski Turniej Niewidomych i SłabowidzącychGiżycko19.05.201926.05.201910090’
XVII Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów – Przedszkola - ChłopcyŻerków16.05.201918.05.20196430’
XVII Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów – Przedszkola – DziewczętaŻerków16.05.201918.05.20196430’
XVII Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów – Klasy I-IV - ChłopcyŻerków16.05.201918.05.20196430’
XVII Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów – Klasy I-IV – DziewczętaŻerków16.05.201918.05.20196430’
XVII Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów – Klasy V-VIII - ChłopcyŻerków16.05.201918.05.20196430’
XVII Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów – Klasy V-VIII - DziewczętaŻerków16.05.201918.05.20196430’
XVII Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów – Szkoły Ponadpodst. Żerków16.05.201918.05.20196430’
XIV Otwarty Turniej Warcabowy o Puchar Ziemi Leszczyńskiej – OPENLipno12.05.201912.05.201910015' + 5''
XIV Otwarty Turniej Warcabowy o Puchar Ziemi Leszczyńskiej – do lat 13Lipno12.05.201912.05.201910015' + 5''
XIV Otwarty Turniej Warcabowy o Puchar Ziemi Leszczyńskiej – do lat 10Lipno12.05.201912.05.201910015' + 5''
XIV Otwarty Turniej Warcabowy o Puchar Ziemi Leszczyńskiej – do lat 8Lipno12.05.201912.05.201910015' + 5''
XVII Podkarpacka Indywidualna Liga Warcabowa 2019 – OPEN – FinałOleszyce11.05.201912.05.201910090`
XVII Podkarpacka Indywidualna Liga Warcabowa 2019 – do lat 8 – FinałOleszyce11.05.201912.05.201910025’
XXVI Mistrzostwa Polski Seniorów StarszychLututów09.05.201912.05.201910090’
II Otwarte GP Wielkopolski w warcabach 100-polowych do lat 8Sarbia05.05.201905.05.201910015' + 5''
II Otwarte GP Wielkopolski w warcabach 100-polowych do lat 11Sarbia05.05.201905.05.201910015' + 5''
II Otwarte GP Wielkopolski w warcabach 100-polowych do lat 15Sarbia05.05.201905.05.201910015' + 5''
II Otwarte GP Wielkopolski w warcabach 100-polowych - OPENSarbia05.05.201905.05.201910015' + 5''
Ogólnopolski Turniej Warcabowy Niewidomych i SłabowidzącychUstka01.05.201908.05.201910090’
Bielawska Liga Warcabowa – I RundaBielawa01.05.201901.05.20196410' + 5’’
Bielawska Liga Warcabowa – I Runda – JuniorzyBielawa01.05.201901.05.20196410' + 5’’
XVI Puchar Ziemi LubelskiejŚwidnik29.04.201905.05.201910090’
Finał 43. Indywidualnych Mistrzostw PolskiMińsk Mazowiecki28.04.201904.05.201910080' + 1’
VIII Runda Grand Prix Wrocławia – EkstraligaWilkowice23.04.201923.04.201910015’ + 5’'
VIII Runda Grand Prix Wrocławia – MłodzicyWilkowice23.04.201923.04.201910015’ + 5’'
VIII Runda Grand Prix Wrocławia – OrlicyWilkowice23.04.201923.04.201910015’ + 5’'
VIII Runda Grand Prix Wrocławia – PrzedszkolakiWilkowice23.04.201923.04.201910015’ + 5’'
V Otwarte Mistrzostwa Wałbrzycha w warcabach klasycznychWałbrzych13.04.201913.04.20196410'
V Otwarte Mistrzostwa Wałbrzycha w warcabach klasycznych – juniorzyWałbrzych13.04.201913.04.20196410'
II Otwarte GP Wielkopolski w warcabach 100-polowych do lat 8Krzyż Wlk.7.04.20197.04.201910015' + 5''
II Otwarte GP Wielkopolski w warcabach 100-polowych do lat 11Krzyż Wlk.7.04.20197.04.201910015' + 5''
II Otwarte GP Wielkopolski w warcabach 100-polowych do lat 15Krzyż Wlk.7.04.20197.04.201910015' + 5''
II Otwarte GP Wielkopolski w warcabach 100-polowych - OPENKrzyż Wlk.7.04.20197.04.201910015' + 5''
XVII Podkarpacka Indywidualna Liga Warcabowa 2019 – Eliminacje - OpenBasznia Dolna7.04.20197.04.201910030’
XVII Podkarpacka Indywidualna Liga Warcabowa 2019 – Eliminacje - do lat 8Basznia Dolna7.04.20197.04.201910030’
Indywidualne Mistrzostwa Polski w grze błyskawicznej mężczyznLipno29.03.201929.03.2019643’ + 2’’
Indywidualne Mistrzostwa Polski w grze błyskawicznej kobiet(64)Lipno29.03.201929.03.2019643' + 2''
XII Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 8 w grze błyskawicznejLipno29.03.201929.03.2019643’ + 2’’
XII Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 8 w grze błyskawicznejLipno29.03.201929.03.2019643’ + 2’’
XII Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 10 w grze błyskawicznejLipno29.03.201929.03.2019643’ + 2’’
XII Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 10 w grze błyskawicznejLipno29.03.201929.03.2019643’ + 2’’
XII Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 13 w grze błyskawicznejLipno29.03.201929.03.2019643’ + 2’’
XII Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 13 w grze błyskawicznejLipno29.03.201929.03.2019643’ + 2’’
XII Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 16 w grze błyskawicznejLipno29.03.201929.03.2019643’ + 2’’
XII Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 w grze błyskawicznejLipno29.03.201929.03.2019643’ + 2’’
XXIII Mistrzostwa Polski Juniorów w warcabach 64-polowych Dz-8Lipno28.03.201931.03.20196445’
XXIII Mistrzostwa Polski Juniorów w warcabach 64-polowych Ch-8Lipno28.03.201931.03.20196445’
XXIII Mistrzostwa Polski Juniorów w warcabach 64-polowych Dz-10Lipno28.03.201931.03.20196445’
XXIII Mistrzostwa Polski Juniorów w warcabach 64-polowych Ch-10Lipno28.03.201931.03.20196445’
XXIII Mistrzostwa Polski Juniorów w warcabach 64-polowych Dz-13Lipno28.03.201931.03.20196445’
XXIII Mistrzostwa Polski Juniorów w warcabach 64-polowych Ch-13Lipno28.03.201931.03.20196445’
XXIII Mistrzostwa Polski Juniorów w warcabach 64-polowych Dz-16Lipno28.03.201931.03.20196445’
XXIII Mistrzostwa Polski Juniorów w warcabach 64-polowych Ch-16Lipno28.03.201931.03.20196445’
XXIX Indywidualne Mistrzostwa Polski (64) - MężczyźniLipno27.03.201931.03.20196445’ + 30’’
XXIX Indywidualne Mistrzostwa Polski (64) - KobietyLipno27.03.201931.03.20196445’ + 30’’
XI Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 8 (64)Lipno27.03.201929.03.20196445’
XI Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 8 (64)Lipno27.03.201929.03.20196445’
XI Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 10 (64)Lipno27.03.201929.03.20196445’
XI Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 10 (64)Lipno27.03.201929.03.20196445’
XI Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 13 (64)Lipno27.03.201929.03.20196445’
XI Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 13 (64)Lipno27.03.201929.03.20196445’
XI Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 16 (64)Lipno27.03.201929.03.20196445’
XI Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 (64)Lipno27.03.201929.03.20196445’
Półfinał Mistrzostw Polski Mężczyzn stowarzyszenia CROSSKrynica Zdrój27.03.201904.04.201910090’
XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 10 w grze aktywnejSzklarska Poręba21.03.201921.03.201910015' + 5''
XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 10 w grze aktywnejSzklarska Poręba21.03.201921.03.201910015' + 5''
XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 13 w grze aktywnejSzklarska Poręba21.03.201921.03.201910015' + 5''
XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 13 w grze aktywnejSzklarska Poręba21.03.201921.03.201910015' + 5''
XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 16 w grze aktywnejSzklarska Poręba21.03.201921.03.201910015' + 5''
XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 w grze aktywnejSzklarska Poręba21.03.201921.03.201910015' + 5''
XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 19 w grze aktywnejSzklarska Poręba21.03.201921.03.201910015' + 5''
XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 19 w grze aktywnejSzklarska Poręba21.03.201921.03.201910015' + 5''
XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 23 w grze aktywnejSzklarska Poręba21.03.201921.03.201910015' + 5''
Turniej klasyfikacyjny kobiet – Wdzydze 2019Wdzydze18.03.201926.03.201910090' + 30’’
XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 10Szklarska Poręba16.03.201921.03.201910090'
XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 10Szklarska Poręba16.03.201921.03.201910090'
XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 13Szklarska Poręba16.03.201921.03.201910090'
XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 13Szklarska Poręba16.03.201921.03.201910090'
XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 16Szklarska Poręba16.03.201921.03.201910090'
XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16Szklarska Poręba16.03.201921.03.201910090'
XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 19Szklarska Poręba16.03.201921.03.201910090'
XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 19Szklarska Poręba16.03.201921.03.201910090'
XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 23Szklarska Poręba16.03.201921.03.201910090'
XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 10 w grze błyskawicznejSzklarska Poręba16.03.201916.03.20191003' + 2''
XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 10 w grze błyskawicznejSzklarska Poręba16.03.201916.03.20191003' + 2''
XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 13 w grze błyskawicznejSzklarska Poręba16.03.201916.03.20191003' + 2''
XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 13 w grze błyskawicznejSzklarska Poręba16.03.201916.03.20191003' + 2''
XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 16 w grze błyskawicznejSzklarska Poręba16.03.201916.03.20191003' + 2''
XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 w grze błyskawicznejSzklarska Poręba16.03.201916.03.20191003' + 2''
XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 19 w grze błyskawicznejSzklarska Poręba16.03.201916.03.20191003' + 2''
XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 19 w grze błyskawicznejSzklarska Poręba16.03.201916.03.20191003' + 2''
XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 23 w grze błyskawicznejSzklarska Poręba16.03.201916.03.20191003' + 2''
XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 23 w grze błyskawicznejSzklarska Poręba16.03.201916.03.20191003' + 2''
Powiatowy Turniej w warcabach stupolowychUrzędów16.03.201916.03.201910020’
Powiatowy Turniej w warcabach stupolowych – Szkoła PodstawowaUrzędów16.03.201916.03.201910020’
II Otwarte GP Wielkopolski w warcabach 100-polowych do lat 8Rychlik10.03.201910.03.201910015' + 5''
II Otwarte GP Wielkopolski w warcabach 100-polowych do lat 11Rychlik10.03.201910.03.201910015' + 5''
II Otwarte GP Wielkopolski w warcabach 100-polowych do lat 15Rychlik10.03.201910.03.201910015' + 5''
II Otwarte GP Wielkopolski w warcabach 100-polowych - OPENRychlik10.03.201910.03.201910015' + 5''
VII Otwarte Mistrzostwa Smolca - VII Runda GP Wrocławia – OpenSmolec09.03.201909.03.20196410’
VII Otwarte Mistrzostwa Smolca - VII Runda GP Wrocławia – do lat 10Smolec09.03.201909.03.20196410’
Mistrzostwa Wielkopolski w Warcabach XX Igrzyska Dzieci – DziewczynyWolsztyn08.03.201908.03.20196415’
Mistrzostwa Wielkopolski w Warcabach XX Igrzyska Dzieci – ChłopcyWolsztyn08.03.201908.03.20196415’
Mistrzostwa Wielkopolski w Warcabach XX Igrzyska Młodzieży SzkolnejWolsztyn08.03.201908.03.20196415’
XV Edycja Grand Prix Wilkołaza Turniej 3 / 3 Finał AWilkołaz02.03.201902.03.201910020’
XV Edycja Grand Prix Wilkołaza Turniej 3 / 3 Finał BWilkołaz02.03.201902.03.201910020’
Półfinał 43 Indywidualnych Mistrzostw Polski – Grupa AGłaz28.02.201903.03.201910080' + 1’
Półfinał 43 Indywidualnych Mistrzostw Polski – Grupa BGłaz28.02.201903.03.201910080' + 1’
Mistrzostwa Powiatu Leszczyńskiego w Warcabach Klasycznych - DziewczynyLipno26.02.201926.02.20196415’
Mistrzostwa Powiatu Leszczyńskiego w Warcabach Klasycznych – ChłopcyLipno26.02.201926.02.20196415’
Mistrzostwa Miasta Leszna w Warcabach Klasycznych - DziewczynyLipno26.02.201926.02.20196415’
Mistrzostwa Miasta Leszna w Warcabach Klasycznych – ChłopcyLipno26.02.201926.02.20196415’
GP Mazowsza w warcabach kategoria do lat 8Słupno23.02.201923.02.201910020’
GP Mazowsza w warcabach kategoria do lat 10Słupno23.02.201923.02.201910020’
GP Mazowsza w warcabach kategoria do lat 13Słupno23.02.201923.02.201910020’
GP Mazowsza w warcabach kategoria OPENSłupno23.02.201923.02.201910015’ + 5’'
VI Runda Grand Prix Wrocławia – EkstraligaMiejska Górka23.02.201923.02.201910015’ + 5’'
VI Runda Grand Prix Wrocławia – PrzedszkolakiMiejska Górka23.02.201923.02.201910015’ + 5’'
VI Runda Grand Prix Wrocławia – OrlicyMiejska Górka23.02.201923.02.201910015’ + 5’'
VI Runda Grand Prix Wrocławia – MłodzicyMiejska Górka23.02.201923.02.201910015’ + 5’'
Kwalifikacje SP87 – UKS AntoninekAntoninek22.02.201922.02.20196410’
Kwalifikacje SP Montessori – UKS AntoninekAntoninek21.02.201921.02.2019645’
III Turniej warcabowy o Złoty KielichCzęstochowa21.02.201924.02.201910090'
II Turniej warcabowy „Warcabowe Love” - kategoria OpenStare Sioło16.02.201916.02.201910020’
II Turniej warcabowy „Warcabowe Love” - kategoria do lat 10Stare Sioło16.02.201916.02.201910020’
II Turniej warcabowy „Warcabowe Love” - kategoria do lat 8Stare Sioło16.02.201916.02.201910020’
II Otwarte GP Wielkopolski w warcabach 100-polowych do lat 8Rychlik3.02.20193.02.201910015' + 5''
II Otwarte GP Wielkopolski w warcabach 100-polowych do lat 11Rychlik3.02.20193.02.201910015' + 5''
II Otwarte GP Wielkopolski w warcabach 100-polowych do lat 15Rychlik3.02.20193.02.201910015' + 5''
II Otwarte GP Wielkopolski w warcabach 100-polowych - OPENRychlik3.02.20193.02.201910015' + 5''
XVIII Mistrzostwa Polski w grze błyskawicznej – kobietySzubin3.02.20193.02.20191003' + 2''
XVIII Mistrzostwa Polski w grze błyskawicznej – mężczyźniSzubin3.02.20193.02.20191003' + 2''
XV Edycja Grand Prix Wilkołaza Turniej 2 / 3Wilkołaz02.02.201902.02.201910020’
XVIII Mistrzostwa Polski w grze aktywnej – kobietySzubin2.02.20192.02.201910015' + 5''
XVIII Mistrzostwa Polski w grze aktywnej – mężczyźniSzubin2.02.20192.02.201910015' + 5''
IV Mistrzostwa Gminy Osieczna w Warcabach V Runda GP - EkstraligaOsieczna26.01.201926.01.201910015' + 5''
IV Mistrzostwa Gminy Osieczna w Warcabach - V Runda GP - MłodzicyOsieczna26.01.201926.01.201910015' + 5''
IV Mistrzostwa Gminy Osieczna w Warcabach - V Runda GP - OrlicyOsieczna26.01.201926.01.201910015' + 5''
IV Mistrzostwa Gminy Osieczna w Warcabach - V Runda GP – PrzedszkolakiOsieczna26.01.201926.01.201910015' + 5''
Noworoczny – UKS AntoninekAntoninek11.01.201911.01.20196410'