Znamy Mistrzów Polski Juniorów w warcabach stupolowych

486

Zakończone Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Juniorów w warcabach stupolowych wyłoniły nie tylko Młodzieżowych  Mistrzów Polski w warcabach stupolowych. Najlepsi będą objęci Programem Szkolenia PZWarc, który w całości finansowany jest przez firmę CC Games, Partnera PZWarc. Poniżej przedstawiamy Mistrzynie i Mistrzów Młodzieżowych Polski z podziałem na grę klasyczną, aktywną i błyskawiczną.

Strona internetowa turnieju

Mistrzowie Polski Juniorów 2024 (gra klasyczna):

Juniorki do lat 10:
1. Bożejewicz Danuta (UKS Komorzanka Komorze)
2. Bednarek Wiktoria (Never Give Up Jarocin)
3. Wieczerzak Marta (MUKS Wieża Kórnicka Kórnik)

Juniorzy do lat 10:
1. Przydryga Adam (UKS Komorzanka Komorze)
2. Gancarz Leo (Warcaby z pasją Futory)
3. Sobolewski Dawid (MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki)

Juniorki do lat 13:
1. Filipiak Nikola (UKS Komorzanka Komorze)
2. Gancarz Marika (Warcaby z pasją Futory)
3. Burdajewicz Aniela (SRW Rychlik)

Juniorzy do lat 13:
1. Delalicz de Laval Krzysztof (UKS Roszada Lipno)
2. Leśniewski Radosław (UKS Roszada Lipno)
3. Franek Hugo (UKS Roszada Lipno)

Juniorki do lat 16:
1. Wideł Zofia (UKS Roszada Lipno)
2. Banaś Julia (MUKS Libero Basznia Dolna)
3. Łukomska Aleksandra (UKS Komorzanka Komorze)

Juniorzy do lat 16:
1. Flisikowski Kamil (SRW Rychlik)
2. Hanasiewicz Mateusz (MUKS Libero Basznia Dolna)
3. Papiernicki Jakub (LKS Unia Horyniec – Zdrój)

Juniorki do lat 19:
1. Pisarska Katarzyna (LKS Unia Horyniec-Zdrój)
2. Tomczak Patrycja (UKS Komorzanka Komorze)
3. Kornaga Klara (LKS Unia Horyniec-Zdrój)

Juniorzy do lat 19:
1. Kątny Samuel (MUKS Wieża Kórnicka Kórnik)
2. Zyber-Moszak Amadeusz (UKS Roszada Lipno)
3. Basznianin Dawid (LKS Unia Horyniec-Zdrój)

Juniorzy do lat 23:
1. Wieczorek Sebastian (LKS Czarna Damka Lututów)
2. Polinceusz Szymon (LKS Grom Złota Dama Poczesna)

 

Mistrzowie Polski Juniorów 2024 (gra aktywna):

Juniorki do lat 10:
1. Bednarek Wiktoria (Never Give Up Jarocin)
2. Bożejewicz Danuta (UKS Komorzanka Komorze)
3. Wieczerzak Marta (MUKS Wieża Kórnicka Kórnik)

Juniorzy do lat 10:
1. Gancarz Leo (Warcaby z pasją Futory)
2. Wojtyszyn Krzysztof (LKS Unia Horyniec-Zdrój)
3. Lewicki Oskar (LUKS Gry Logiczne Wronki)

Juniorki do lat 13:
1. Gancarz Oliwia (Warcaby z pasją Futory)
2. Kurak Kinga (SGU Czarni Oleszyce)
3. Burdajewicz Aniela (SRW Rychlik)

Juniorzy do lat 13:
1. Leśniewski Radosław (UKS Roszada Lipno)
2. Delalicz de Laval Krzysztof (UKS Roszada Lipno)
3. Franek Hugo (UKS Roszada Lipno)

Juniorki do lat 16:
1. Wideł Zofia (UKS Roszada Lipno)
2. Banaś Julia (MUKS Libero Basznia Dolna)
3. Łukomska Aleksandra (UKS Komorzanka Komorze)

Juniorzy do lat 16:
1. Flisikowski Kamil (SRW Rychlik)
2. Wysokiński Mateusz (UKS Roszada Lipno)
3. Papiernicki Jakub (LKS Unia Horyniec – Zdrój)

Juniorki do lat 19:
1. Kornaga Klara (LKS Unia Horyniec-Zdrój)
2. Tomczak Patrycja (UKS Komorzanka Komorze)
3. Pisarska Katarzyna (LKS Unia Horyniec-Zdrój)

Juniorzy do lat 19:
1. Rubaj Dominik (SIN Razem Świecie)
2. Kątny Samuel (MUKS Wieża Kórnicka Kórnik)
3. Zyber-Moszak Amadeusz (UKS Roszada Lipno)

Juniorki do lat 23:
1. Misiołek Kamila (OKS Sokół Wrocław)
2. Kmieć Paulina (UKS SW Jeziorany)
3. Padzik Magdalena (MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki)

Juniorzy do lat 23:
1. Wieczorek Sebastian (LKS Czarna Damka Lututów)
2. Polinceusz Szymon (LKS Grom Złota Dama Poczesna)
3. Szumera Franciszek (LKS Grom Złota Dama Poczesna)

 

Mistrzowie Polski Juniorów 2024 (gra błyskawiczna):

Juniorki do lat 10:
1. Bednarek Wiktoria (Never Give Up Jarocin)
2. Wieczerzak Marta (MUKS Wieża Kórnicka Kórnik)
3. Bożejewicz Danuta (UKS Komorzanka Komorze)

Juniorzy do lat 10:
1. Kurasiński Michał (SGU Czarni Oleszyce)
2. Wojtyszyn Krzysztof (LKS Unia Horyniec-Zdrój)
3. Brzozowski Nikodem (UKS Roszada Lipno)

Juniorki do lat 13:
1. Gancarz Oliwia (Warcaby z pasją Futory)
2. Gancarz Marika (Warcaby z pasją Futory)
3. Burdajewicz Aniela (SRW Rychlik)

Juniorzy do lat 13:
1. Delalicz de Laval Krzysztof (UKS Roszada Lipno)
2. Franek Hugo (UKS Roszada Lipno)
3. Żukrowski Franciszek (UKS Komorzanka Komorze)

Juniorki do lat 16:
1. Łukomska Aleksandra (UKS Komorzanka Komorze)
2. Banaś Julia (MUKS Libero Basznia Dolna)
3. Wideł Zofia (UKS Roszada Lipno)

Juniorzy do lat 16:
1. Flisikowski Kamil (SRW Rychlik)
2. Wysokiński Mateusz (UKS Roszada Lipno)
3. Hanasiewicz Mateusz (MUKS Libero Basznia Dolna)

Juniorki do lat 19:
1. Pisarska Katarzyna (LKS Unia Horyniec-Zdrój)
2. Kornaga Klara (LKS Unia Horyniec-Zdrój)
3. Tomczak Patrycja (UKS Komorzanka Komorze)

Juniorzy do lat 19:
1. Basznianin Dawid (LKS Unia Horyniec-Zdrój)
2. Kątny Samuel (MUKS Wieża Kórnicka Kórnik)
3. Zyber-Moszak Amadeusz (UKS Roszada Lipno)

Juniorki do lat 23:
1. Kmieć Paulina (UKS SW Jeziorany)
2. Misiołek Kamila (OKS Sokół Wrocław)
3. Padzik Magdalena (MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki)

Juniorzy do lat 23:
1. Wieczorek Sebastian (LKS Czarna Damka Lututów)
2. Polinceusz Szymon (LKS Grom Złota Dama Poczesna)
3. Szumera Franciszek (LKS Grom Złota Dama Poczesna)

 

Tradycyjnie została przygotowana klasyfikacja medalowa (kolejność ustalono na podstawie ilości zdobytych medali przez poszczególne kluby).

XLI Mistrzostwa Polski Juniorów w warcabach stupolowych:
1. UKS Komorzanka Komorze
2. UKS Roszada Lipno
3. LKS Unia Horyniec-Zdrój

XXII Mistrzostwa Polski Juniorów w grze aktywnej w warcabach stupolowych:
1. UKS Roszada Lipno
2. Warcaby z pasją Futory
3. LKS Unia Horyniec-Zdrój

XLI Mistrzostwa Polski Juniorów w warcabach stupolowych:
1. LKS Unia Horyniec-Zdrój
2. UKS Roszada Lipno
3. Warcaby z pasją Futory

Dziękujemy Photo4u2 Adrian Franek za przygotowanie obszernej galerii zdjęć, która została udostępniona na profilu PZWarc.

Do zobaczenia w przyszłym roku!