W Żerkowie rozegrano XVII Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów

490

W XVII Mistrzostwach Polski Szkół i UKS-ów wystartowało stu siedemdziesięciu trzech zawodników i pięćdziesiąt dziewięć drużyn ze szkół i klubów całej Polski. Zawody rozegrane zostały w Żerkowie w dniach 16-18.05.2019.

Klasyfikacja przedszkoli:

  1. SP Żerków – oddział przedszkolny
  2. Przedszkole Dobieszczyzna
  3. Przedszkole Komorze Przybysławskie

Klasyfikacja szkół podstawowych klas młodszych:

  1. SP Komorze Przybysławskie
  2. SP Lipno
  3. SP Żerków

Klasyfikacja szkół podstawowych klas starszych:

  1. SP Lipno
  2. SP Żerków
  3. ZSP Kąkolewo

Klasyfikacja szkół ponadpodstawowych:

  1. LO nr 2 Leszno
  2. LO nr 3 Leszno
  3. ZS Miejska Górka

Klasyfikacja klubów:

  1. UKS Komorzanka Komorze
  2. UKS Roszada Lipno
  3. LKS Zuch Rychlik

Wyniki indywidualne dziewczęta r. 2012 i mł.

  1. Maja Warzywoda – Przedszkole Chrzan
  2. Wiktoria Grzelak – Przedszkole Chrzan
  3. Lena Zaremba – SP Żerków – oddział przedszkolny

Wyniki indywidualne chłopcy r. 2012 i mł.

  1. Kasjan Piętka – Przedszkole Komorze Przybysławskie
  2. Antoni Świerkowski – Przedszkole Dobieszczyzna
  3. Mateusz Rutkowski – Publiczne Przedszkole Żerków

Wyniki indywidualne dziewczęta r. 2008 -2011

  1. Aleksandra Łukomska – SP Komorze Przybysławskie
  2. Joanna Stachowiak – SP Goniembice
  3. Vivien Zyber – Moszak – SP nr 12 Leszno

Wyniki indywidualne chłopcy r. 2008- 2011

  1. Mateusz Wysokiński – SP Lipno
  2. Maksymilian Hałas – NSP Ludwinów
  3. Antoni Rumiński – SP Górka Duchowna

Wyniki indywidualne dziewczęta r. 2004-2007

  1. Aleksandra Walkowska – SP Lipno
  2. Dominika Konieczna – SP Żerków
  3. Patrycja Tomczak – NSP Ludwinów

Wyniki indywidualne chłopcy r. 2004-2007

  1. Amedeusz Zyber-Moszak – SP nr 12 Leszno
  2. Samuel Kątny – SP Radzewo
  3. Tymoteusz Myszuk – SMS Chrobry Głogów

Wyniki indywidualne dziewczęta r. 1999-2003

  1. Marta Ruta – LO nr 2 Leszno
  2. Martyna Lipka – LO nr 3 Leszno
  3. Joanna Młoda – ZS Miejska Górka

Wyniki indywidualne chłopcy – r. 1999-2003

  1. Tomasz Urbańczyk – LO nr 2 Leszno
  2. Szymon Niwczyk – ZS Miejska Górka
  3. Filip Kujawa – LO nr 3 Leszno

 

 

TABELE WYNIKÓW:

Przedszkola – Chłopcy                          |   Przedszkola – Dziewczęta

Klasy 1-4 – Chłopcy                             |   Klasy 1-4 – Dziewczęta

Klasy 5-8 – Chłopcy                             |   Klasy 5-8 – Dziewczęta

Szkoły Ponadpodstawowe – Chłopcy      |  Szkoły Ponadpodstawowe – Dziewczęta