UKS STRUGA MARKI drużynowym Mistrzem stu pól

1741

W dniach 12-14.10.2018 w Osiecznej rozegrane zostały 42 Drużynowe Mistrzostwa Polski w warcabach stupolowych. Do tegorocznej rywalizacji przystąpiło 6 drużyn.

Mimo, że w tegorocznym turnieju zabrakło obrońców tytułu z Błonia – emocje wcale nie były mniejsze. Kibice musieli poczekać do ostatniej rundy – dopiero jej rezultat zadecydował o tytule mistrzowskim. Dzięki wygranym partiom rodzeństwa Bańkowskich tytuł Drużynowego Mistrza Polski 2018 zasilił konto UKS Struga Marki (drużyna w składzie: Marta Bańkowska, Bogdan Bańkowski, Marcin Grzesiak, Paweł Suchecki)

Srebrny medal i tytuł Vicemistrza Polski zdobyła drużyna UKS Roszada Lipno I (Agnieszka Szymańska, Filip Kuczewski, Mateusz Niczyporuk, Amadeusz Zyber-Moszak)

Brązowy medal dla zawodników UKS Lokator Gniezno (Damian Jakubik, Kamil Krygier, Damian Reszka, Leon Mikulicz).

WYNIKI 

 

Sobotni wieczór 13.10.2018 upłynął warcabistom na rywalizacji w ramach 23 Drużynowych Mistrzostw Polski w grze błyskawicznej. Do turnieju przystąpiło 9 drużyn.

W tym turnieju zawodnicy Roszady zabrali przeciwnikom aż dwa medale: złoto i brąz zostały w Lipnie, srebro pojechało do Gniezna

Złoty medal i tytuł Mistrzów Polski w grze błyskawicznej dla drużyny Roszada Lipno I w składzie: Agnieszka Szymańska, Filip Kuczewski, Mateusz Niczyporuk.

Srebrny medal i tytuł Vicemistrza Polski dla UKS Lokator Gniezno: Damian Jakubik, Kamil Krygier, Damian Reszka.

Brązowy medal dla drużyny Juniorów UKS Roszada Lipno w składzie: Amadeusz Zyber-Moszak,Sebastian WIeczorek, Tymoteusz Myszuk.

WYNIKI BLITZ