Młodzież grała przy klasycznej desce

790

Ponad 100 uczestników wystartowało w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w warcabach klasycznych, które zostały rozegrane w dniach 28.02 – 03.03 w Osiecznej. Najliczniejszą grupę stanowili najmłodszi warcabiści (do lat 10), wśród których zwyciężyli Malwina Bajkowska (Sokół Wrocław) oraz Marek Barabasz (Złote Piony Bielawa). W grupie do lat 13 najlepsi okazali się zawodnicy Unii Horyniec-Zdrój Klaudia Zaborniak oraz Jakub Gazda. W grupach starszych również emocje towarzyszyły do samego końca. Wśród juniorów młodszych najlepsi Jagoda Bajkowska (Sokół) i Mateusz Stańczuk (Olymp Błonie). U juniorów bez niespodzianek zwyciężyli faworyci Monika Pyrcz (Grom Złota Dama Poczesna) oraz Marcin Rosiński (Roszada Lipno). Natomiast w najstarszej grupie wiekowej bez konkurencyjni byli Magda Pawłowska (Roszada Lipno) oraz Marek Knioła (Diagram Mińsk Mazowiecki). W turnieju towarzyszącym zwyciężył Leszek Napiontek (Razem Świecie). Poniżej klasyfikacja końcowa mistrzostw.

7. Puchar Polski Młodzików :: dziewczęta do lat 10 | chłopcy do lat 10 | dziewczęta do lat 13 | chłopcy do lat 13
17. Młodzieżowe Mistrzostwa Polski
:: juniorki młodsze | juniorzy młodsi | juniorki | juniorzy | juniorki starsze | juniorzy starsi

6. Puchar Polski Młodzików w grze błyskawicznej :: dziewczęta do lat 10 | chłopcy do lat 10 | dziewczęta do lat 13 | chłopcy do lat 13
6. Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w grze błyskawicznej :: juniorki młodsze | juniorzy młodsi | juniorki | juniorzy | juniorki starsze | juniorzy starsi

Turniej okolicznościowy o Puchar Prezesa WZW | Galeria zdjęć Arkadiusz Biadasiewicz