Czołówka światowych warcabów powalczy o tytuły w Julinku!

3093

Julinek Park przywitał już warcabistów z całego świata!

Dzisiaj o godzinie 15:00 zawodnicy rozpoczną pierwszą rundę kolejnej edycji Pucharu Świata rozgrywanego w Polsce – Polish Open*****. O tytuły w kategoriach OPEN oraz Kobiet rywalizować będzie łącznie 70 zawodników, w tym wielokrotni medaliści turniejów z cyklu Pucharu Świata, którzy z Julinka chcą przywieźć kolejne medale. W turnieju weźmie udział 13 reprezentantów Polski, za których mocno trzymamy kciuki! Zwycięzców poznamy 17 grudnia.

Ale to nie koniec emocji – 18 i 19 grudnia będą kolejnymi warcabowymi świętami! 18 grudnia rozegrane zostaną Mistrzostwa Świata w grze aktywnej, a 19 grudnia Mistrzostwa Świata w grze błyskawicznej. Cieszy nas bardzo duża frekwencja – w każdym z turniejów o tytuł Mistrza Świata powalczy blisko 70 warcabistów, a o tytuł Mistrzyni Świata 35 warcabistek!

Przed nami wielkie sportowe emocje! Na kilka dni Julinek staje się światową stolicą warcabów 🙂

Zapraszamy na oficjalną stronę turnieju, na której można znaleźć wszystkie potrzebne informacje: https://polishopen.warcaby.pl/

Zachęcamy również do oglądania streamów z Polish Open***** na kanale Warcaby w serwisie YouTube!

Oficjalnym sponsorem turnieju jest firma Chess & Checkers Games, producent aplikacji do gry w warcaby i szachy na Androida i iOS, które pobrano już ponad 100 milionów razy! Strona Sponsora:https://www.chessandcheckers.io/

Turnieje organizowane są przy współpracy z Grupą ZPR Media i Parkiem Rozrywki Julinek, a Patronat medialny nad turniejami obejmują Super Express i Radio Supernova.