Wygraj wycieczkę* do Pekinu! (edycja 2012)

747
trip_pekin_2012

trip_pekin_2012

Zobacz najlepszych warcabistów Świata w akcji (m.in. Polkę Natalię Sadowską) podczas SportAccord World Mind Games w Pekinie w dniach 12-19 grudnia 2012 roku. Zarejestruj się na holenderskim serwerze gier online [ dostępna jest polska wersja! ] – KNDB DamServer, zagraj minimum 5 partii do 26 października (do godz. 23:59 CEST), weź udział w loterii i wygraj wycieczkę* do Pekinu! Wymagany czas jednej gry to minimum 3 minuty na osobę. Organizatorem loterii jest FMJD przy współpracy z KNDB oraz SportAccord. Sponsorami są Samsung oraz Swatch.

Jeśli 5 gier to zdecydowanie dla Ciebie za mało dodatkowo rozgrywany jest codziennie co najmniej 1 turniej z cyklu The SportAccord CyberCup. Turnieje składają się z 5 rund i rozgrywane są systemem szwajcarskim, z czasem 3 min + 2sek na zawodnika. Dla 3 najlepszych zawodników medale oraz dyplomy, dodatkowo dla zwycięzcy tablet Samsung Galaxy, a dla osoby, która zajmie II miejsce zegarek marki Swatch.

*Organizator zapewnia przelot w dwie strony, zakwaterowanie w hotelu plus wejściówkę na SportAccord Mind Games, w dniach 12-19 grudnia 2012 roku.

Informacja w języku angielskim dostępna jest na stronie Światowej Federacji Warcabowej oraz na stronie SportAccord World Mind Games.