Weekendowe granie w Wielkopolsce

796

W dniu dzisiejszym we Wronkach rozegrano Mistrzostwa Wielkopolski. Zwyciężył Mariusz Adamaszek – 12 pkt., drugi był Łukasz Zieliński (obaj WOK Wronki) – 11 pkt., a trzeci Grzegorz Siuda (Lokator Gniezno) – 10 pkt. Wśród kobiet wygrała Arleta Flisikowska (Zuch Rychlik), druga była Magda Pawłowska (Roszada Lipno). Obie zawodniczki zgromadziły po 12 punktów i zwyciężyła Arleta dzięki wygranej z Emilią Susek-Marecką, która z 9 punktami uplasowała się na III miejscu.

młodziczki

W dniu wczorajszym w Sarbce odbył się II turniej z cyklu GP Regionu Nadnoteckiego. Zwyciężył Radosław Wika (Kociołki Sarbia-Sarbka), druga była Arleta Flisikowska (Zuch Rychlik), a trzecie miejsce zajął Przemysław Pałeczny (Kociołki Sarbia-Sarbka)

Wyniki końcowe oraz klasyfikacja generalna dostępne są na stronie Szkoły Podstawowej w Rychliku: