W Radzyminie dziewczyny górą!

678

W drugim turnieju z cyklu GP Mazowsza bezkonkurencyjna okazała się zawodniczka Mazovii Mińsk Mazowiecki – Natalia Sadowska, która w 7 rundach zdobyła 13 punktów (!!), trzy punkty więcej niż kolejny zawodnik. Jedyną osobą, która urwała Natalii punkt był Karol Dudkiewicz (Olymp Błonie). Zwyciężca poprzedniego turnieju zajął miejsce tuż za podium, gdyż w ostatnie rundzie przegrał z Marcinem Wocialem (Diagram Mińsk Mazowiecki), który dzięki temu zwycięstwu wskoczył na trzecią lokatę. Komplet na podium uzupełnił Paweł Suchecki (Struga Marki). W grupie do lat 13 zwyciężyła Marta Bańkowska przed Martinem Banaszkiem (oboje Struga) i Jakubem Stacewiczem (Olymp).

 

W klasyfikacji generalnej grupy OPEN na pierwszym miejscu znajduje się Natalia Sadowska, która ma 41 punktów przewagi nad Karolem Dudkiewiczem i 104 nad Bartoszem Socha (Zuch Rychlik). Wśród najmłodszych prowadzi zwyciężca poprzedniego turnieju Martin Banaszek, drugi jest Jakub Stacewicz, a trzecia Marta Bańkowska.

Kolejny turniej odbędzie się w dniu 23 marca w Słupnie k/Radzymina. Zostanie on rozegrany w warcaby stupolowe. Dwa dotychczasowe turnieje rozegrane były w warcaby klasyczne latające.

Więcej informacji o turnieju na stronie GP Mazowsza.