VIII GRAND PRIX POLSKI 2022 W WARCABACH 100-POLOWYCH – Gmina Darłowo

218

VIII GRAND PRIX POLSKI 2022 W WARCABACH 100-POLOWYCH – Gmina Darłowo

Z up. Polskiego Związku Warcabowego organizatorem zawodów był Wielkopolski Związek Warcabowy przy współpracy z Gminą Darłowo,  GZ LZS Darłowo oraz Stowarzyszeniem Kuźnia Pomysłów.

W ósmym Grand Prix Polski 2022 w warcabach 100-polowych wystartowali zawodnicy z kraju i Ukrainy. Turniej rozegrano w ramach ligi żaków, orlików, młodzików oraz ekstraligi i podzielono na kategorie: dziewcząt oraz chłopców do lat 8, 10, 13 a także kobiet i mężczyzn powyżej 13 lat.

Klasyfikacja najlepszych w kategorii dziewcząt do 8 lat:

  1. Danuta Bożejewicz (UKS Komorzanka Komorze)
  2. Wiktoria Bednarek (UKS Komorzanka Komorze)
  3. Natalia Pauszek (SRW Rychlik)

Klasyfikacja najlepszych w kategorii chłopców do 8 lat:

  1. Jeremi Krawczuk (GZ LZS Darłowo)
  2. Kazimierz Sroka (GZ LZS Darłowo)
  3. Jan Żukrowski (UKS Komorzanka Komorze)

Klasyfikacja najlepszych w kategorii dziewcząt do 10 lat:

  1. Karolina Górczyńska (GZ LZS Darłowo)
  2. Laura Sikora (UKS Roszada Lipno)
  3. Emilia Olszak (UKS Roszada Lipno)

Klasyfikacja najlepszych w kategorii chłopców do 10 lat:

  1. Oskar Hofmański (UKS Komorzanka Komorze)
  2. Patryk Delalicz, De Laval (LSWKS Złote Piony Bielawa)
  3. Nikodem Brzozowski (UKS Roszada Lipno)

Klasyfikacja najlepszych w kategorii dziewcząt do 13 lat:

  1. Zofia Wideł (UKS Roszada Lipno)
  2. Magdalena Pauszek (SRW Rychlik)
  3. Katarzyna Dobiała (UKS Roszada Lipno)

Klasyfikacja najlepszych w kategorii chłopców do 13 lat:

  1. Kajetan Brzozowski (UKS Roszada Lipno)
  2. Franciszek Żukrowski (UKS Komorzanka Komorze)
  3. Jakub Wójcik (GZ LZS Darłowo)

Klasyfikacja najlepszych w kategorii kobiet powyżej 13 lat:

  1. Anastasiia Hubarieva (UKS Roszada Lipno)
  2. Alona Hubarieva (UKS Roszada Lipno)
  3. Maja Rydz (UKS Komorzanka Komorze)

Klasyfikacja najlepszych w kategorii mężczyzn powyżej 13 lat:

  1. Mateusz Piątek (LKS Unia Horyniec-Zdrój)
  2. Marcin Wocial (GKS Diagram Mińsk Mazowiecki)
  3. Mateusz Wysokiński (UKS Roszada Lipno)