V GRAND PRIX POLSKI 2022 W WARCABACH 64-POLOWYCH

424

V GRAND PRIX POLSKI 2022 W WARCABACH 64-POLOWYCH odbyły się  14.05.2022 w Żerkowie

Z up. Polskiego Związku Warcabowego organizatorem zawodów był Wielkopolski Związek Warcabowy przy współpracy z UKS Komorzanka Komorze, Gminą Żerków, Biblioteką Publiczną Miasta i Gminy Żerków, Ośrodkiem Kultury i Rekreacji Mickiewiczowskim Centrum Turystycznym w Żerkowie

W piątym Grand Prix Polski 2022 w warcabach 64-polowych wystartowało 103 zawodników z kraju i Ukrainy. Turniej rozegrano w ramach ligi żaków, orlików, młodzików oraz ekstraligi i podzielono na kategorie: dziewcząt oraz chłopców do lat 8, 10, 13 a także kobiet i mężczyzn powyżej 13 lat.

Klasyfikacja najlepszych w kategorii dziewcząt do 8 lat:

  1. Laura Sikora (UKS Roszada Lipno)
  2. Joanna Robak (UKS Komorzanka Komorze)
  3. Hanna Mettler (UKS Komorzanka Komorze)

Klasyfikacja najlepszych w kategorii chłopców do 8 lat:

  1. Gabriel Mensfeld (UKS Komorzanka Komorze)
  2. Jakub Murawski (UKS Roszada Lipno)
  3. Julian Wasiuta (UKS Komorzanka Komorze)

Klasyfikacja najlepszych w kategorii dziewcząt do 10 lat:

  1. Danuta Bożejewicz (UKS Komorzanka Komorze)
  2. Wiktoria Bednarek (UKS Komorzanka Komorze)
  3. Natalia Zaremba (UKS Komorzanka Komorze)

Klasyfikacja najlepszych w kategorii chłopców do 10 lat:

  1. Franciszek Żukrowski (UKS Komorzanka Komorze)
  2. Nikodem Brzozowski (UKS Roszada Lipno)
  3. Mikołaj Tomaszewski (UKS Roszada Lipno)

Klasyfikacja najlepszych w kategorii dziewcząt do 13 lat:

  1. Gabriela Rumińska (UKS Roszada Lipno)
  2. Aniela Burdajewicz (SRW Rychlik)
  3. Nikola Filipiak (UKS Komorzanka Komorze)

Klasyfikacja najlepszych w kategorii chłopców do 13 lat:

  1. Jakub Ilasz (SRW Rychlik)
  2. Kacper Rogowski (UKS Komorzanka Komorze)
  3. Hugo Franek (UKS Roszada Lipno)

Klasyfikacja najlepszych w kategorii kobiet powyżej 13 lat:

  1. Alona Hubarieva (UKS Roszada Lipno)
  2. Aleksandra Łukomska (UKS Komorzanka Komorze)
  3. Anastasiia Hubarieva (UKS Roszada Lipno)

Klasyfikacja najlepszych w kategorii mężczyzn powyżej 13 lat:

  1. Marcin Grzesiak (UKS Struga Marki)
  2. Sebastian Wieczorek (LKS Czarna Damka Lututów)
  3. Marcin Wocial (GKS Diagram Mińsk Mazowiecki)

Serdecznie gratulujemy! 🙂

*Relacja z turnieju oraz zdjęcia aut. Andrzeja Ziaja