Struga Marki po roku banicji ponownie w koronie

757

Drużynowym Mistrzem Polski 2010 w warcabach klasycznych (po raz siódmy w swojej historii) została drużyna Struga Marki (9 pkt.) w składzie: Janicki Michał, Suchecki Paweł, Grzesiak Marcin, Suchecka Edyta oraz Grzesiak Grażyna. Odnieśli oni bezapelacyjne zwycięstwo dzięki bardzo dobrej postawie lidera drużyny Michała Janickiego (przyp. zdobył on komplet punktów). Srebrne medale przypadły zawodnikom pierwszej drużyny Roszady Lipno (7 pkt.), a brązowe dostały się w ręce zawodników Olymp Błonie (6 pkt.).

klasyfikacja końcowa 18. DMP w warcabach klasycznych

Po raz pierwszy w historii odbył się turniej drużynowy w grze błyskawicznej. Pierwszym zwycięzcą została drużyna Roszady Lipno, drugie miejsce przypadło dla drużyny Struga z podwarszawskich Marek, a Olymp Błonie ponownie na trzecim miejscu.