Rezygnacja Trenera Kadry

435

Uprzjemie informuję, że z pełnienia swoich obowiązków zrezygnował trener kadry kol. Stanisław Urbanek

W związku z powyższym,  zmuszony zostałem do podjęcia działań awaryjnych. Sądzę, że prowadzą one do pozytywnych zmian, chociaż oczywiście czas to zweryfikuje.

Szkolenie w Wołominie poprowadzi arcymistrz E.Watutin (nie jak informowaliśmy wcześniej E.Burzyński). E.Watutin będzie również pracował z naszą młodzieżą w Pińsku. Chcemy by współpraca polegała nie tylko na kilkudniowym spotkaniu, ale stałym kontakcie z podopiecznymi oraz współpracą z klubami i wytycznymi do pracy w klubie.  Jeżeli wszystko dobrze pójdzie to być może uda się pozyskać E.Watutina jako trenera naszej kadry na stałe.

Dzisiaj w Jakucku zawarłem porozumienie o współpracy z Instytutem Kultury Fizycznej w Czurapczy. O sile Jakuckich warcabów nie trzeba nikogo przekonywać. Regularnie wychowują szeroką kadrę młodych zawodników. W przyszłym roku przyjadą do nas na tydzień na wymianę doświadczeń. Będziemy romawiać o szczegółach później. Plan jest jednak taki by wyjaśnili naszym klubowym działaczom i instruktorom jak uczyć by osiągać takie wyniki. Przyszłoroczne spotkanie odbędzie się w okresie letnim. 

Wszystkich powołanych do kadry gorąco proszę o współpracę. Podstawowym materiałem o który zawsze proszą nowi trenerzy to wasze partie! Dostarczcie je jak najszybciej. W ten sposób szkolenie przebiegnie znacznie bardziej efektywnie.

Jacek Pawlicki 
(Prezes Zarządu)