Problemy ze stronami ChessArbiter

920

Informujemy wszystkich zainteresowanych, że strona  na którą można wysyłać wyniki z programu ChessArbiter  jest stroną prywatną. Nie ma ona nic wspólnego z PZWarc. Nie mamy wpływu na tą stronę jak i na jej zawartość.  Na sygnalizowane przez wielu sędziów kłopoty z zamieszczeniem wyników nie mamy jakiegokolwiek wpływu.

Zawarta jakiś czas temu transakcja pomiędzy PZWarc a Panem A.Curyło dotyczyła wyłącznie części rozliczającej rankingi i kategorie oraz ewidencji członków, sędziów, zawodników. Ów Centralny Rejestr znajduje się na naszym serwerze i pod naszą opieką.

Prosimy rozważyć możliwość zamieszczania wyników na innych serwerach korzystając z dostępnej w ChA możliwości „Umieść serwis turniejowy na innym serwerze“. Jeżeli nie posiadacie Państwo takiego miejsca w sieci – proszę zwrócić się emailem do Kol. B.Sochy, który udostępni Państwu indywidualny folder na www.warcaby.pl. Oficjalne turnieje PZWarc (poczynając od MP aktywnych w Bydgoszczy) będą właśnie w ten sposób zamieszczane a „linki” do turniejów będą na stronach Związku.

Niedługo pojawi się rozwiązanie bardziej profesjonalne. Będzie to polski serwis turniejowy z bogatymi możliwościami filtrowania turniejów. Będzie tam można rejestrować swoje turnieje i zamieszczać dane nie tylko z programu ChA.