Operacja Wilno

1515

Młodzieżowe Mistrzostwa Europy po raz pierwszy odbędą się na Litwie. Gorąco wierzymy w to, że w Wilnie usłyszymy Mazurka Dąbrowskiego.

Starsze roczniki w ramach przygotowań do MME będą uczestniczyć w turnieju z cyklu Pucharu Świata „Open Flevoland”. (Wyjazd ten jest dofinansowywany ze środków PZWarc).

Grupy młodsze zostały zaproszone do Szczyrku na szkolenie, które będzie prowadzone przez arcymistrzynię Sadowską przy wsparciu M. Bańkowskiej. (Szkolenie dofinansowane ze środków PZWarc w kwocie 7000 zł)

Wyjazd do Wilna. Pojedziemy autokarem już 30go lipca. Uroczyste Ślubowanie naszej reprezentacji odbędzie się tym razem w Instytucie Polskim w Wilnie i będzie przyjęte przez Panią Ambasador RP na Litwie. Po ślubowaniu planowana jest wycieczka po Wilnie.

Rolę kierownika naszej reprezentacji będzie pełnić kol. Sylwia Dęga-Zamrzycka. Razem z reprezentacją w Wilnie będą przebywać i pracować trenerzy: gmi E. Watutin i gmif N. Sadowska.

W najbliższych dniach zainteresowane kluby otrzymają szczegółowe informacje. MME rozgrywane są również w kategorii do lat 26 (rocznik 1992 i młodsi). W tej kategorii nie powołujemy reprezentacji Polski. Zainteresowanych udziałem w turnieju (pełna odpłatność) prosimy o zgłoszenie się do koordynatora w terminie do 9go czerwca.

Koordynatorką działań związanych ze Szkoleniem w Szczyrku i MME w Wilnie jest kol. Sylwia Dęga-Zamrzycka i do niej bezpośrednio prosimy kierować wszelkie emaile ze zgłoszeniami, uwagami czy pytaniami.