Natalia Sadowska najlepsza w Grand Prix Mazowsza

827

W ostatnim turnieju z cyklu Grand Prix Mazowsza zwyciężył aktualny mistrz Polski Damian Reszka (Lokator Gniezno), drugie miejsce zajął Paweł Suchecki (Struga Marki), a na trzecim miejscu uplasował się Karol Dudkiewicz (Olymp Błonie). W klasyfikacji generalnej bezapelacyjnie zwyciężyła Natalia Sadowska (Mazovia Mińsk Mazowiecki), która w Markach znalazła się tuż za podium. Drugie miejsce wywalczył Karol Dudkiewicz, a na trzecie miejsce dzięki bardzo dobrej postawie w ostatnim turnieju wskoczył Paweł Suchecki. W klasyfikacji do lat 16 zwyciężył Mateusz Stańczuk, drugie miejsce zajęła jego siostra Katarzyna (oboje Olymp), a na trzecim miejscu znalazła się Karolina Sobolewska (Struga).

W kategorii do lat 13 w Markach zwyciężył Martin Banaszek (Struga), drugie miejsce przypadło dla Jakuba Stacewicza (Olymp), a na trzecim miejscu uplasował się Jakub Broma. W klasyfikacji generalnej najlepszy był wspomniamy wcześniej Martin Banaszek, który nieznacznie wygrał z Jakubem Stacewiczem. Na trzecim miejscu znalazła się Marta Bańkowska. W klasyfikacji do lat 10 zwyciężył Jakub Broma (Struga), drugie miejsce zajął Mateusz Kopka, a trzeci był Bartosz Mazurowski.

Pierwsze Grand Prix Mazowsza przechodzi do historii. W całym cyklu wystartowało 159 zawodników. Brawa dla Organizatorów.