Mistrzostwa Polski w warcabach klasycznych – Boszkowo 2020

495
mp plakat

 

 XXX Indywidualne Mistrzostwa Polski   |  XXX Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet

M:

1. Kuczewski Filip – UKS Roszada Lipno
2. Knioła Marek – GKS Diagram Mińsk Mazowiecki
3. Chęsiak Marcin – OKS Sokół Wrocław

M23:

1. Urbańczyk Tomasz – UKS Roszada Lipno
2. Franek Dawid – UKS Roszada Lipno
3. Polinceusz Szymon – LKS Grom Złota Dama Poczesna

M50+:

1. Grzelak Arseniusz – OKS Sokół Wrocław
2. Karpiński Edward – UKS Roszada Lipno
3. Mamet Jan – LUKS Gry Logiczne Wronki

K:

1. Szymańska Agnieszka – Roszada Lipno
2. Lipka Martyna – UKS Roszada Lipno
3. Stangret Marta – MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki

K23:

1. Lipka Martyna – UKS Roszada Lipno
2. Stangret Marta – MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki
3. Bajkowska Jagoda – OKS Sokół Wrocław

 

Mistrzostwa Polski w grze błyskawicznej   | Mistrzostwa Polski Kobiet w grze błyskawicznej

M:

1. Kuczewski Filip – UKS Roszada Lipno
2. Suchecki Paweł – UKS Struga Marki
3. Wocial Marcin – GKS Diagram Mińsk Mazowiecki

M23:

1. Zyber-Moszak Amadeusz – UKS Roszada Lipno
2. Szumera Franciszek – LKS Grom Złota Dama Poczesna
3. Myszuk Tymoteusz – UKS Roszada Lipno

M50+:

1. Karpiński Edward – UKS Roszada Lipno
2. Mamet Jan – LUKS Gry Logiczne Wronki
3. Komorowicz Ryszard – LUKS Gry Logiczne Wronki

K:

1. Szymańska Agnieszka – UKS Roszada Lipno
2. Pawłowska Magda – UKS Roszada Lipno
3. Stangret Marta – MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki

K23:

1. Stangret Marta – MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki
2. Bajkowska Jagoda – OKS Sokół Wrocław
3. Lipka Martyna – UKS Roszada Lipno

 

 

XIV Mistrzostwa Polski Juniorów:

CH8   |   D8

1. Grzebyszak Wiktor UKS Komorzanka Komorze
2. Dobrowolski Tobiasz LKS Unia Horyniec-Zdrój
3. Żukrowski Franciszek UKS Komorzanka Komorze

1. Gancarz Oliwia SGU Czarni Oleszyce
2. Warzywoda Maja UKS Komorzanka Komorze
3. Grzelak Wiktoria UKS Komorzanka Komorze

CH10   |   D10

1. Padzik Mateusz MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki
2. Gotowski Dawid MDK 1 Bydgoszcz
3. Padzik Łukasz MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki

1. Jastrzębska Katarzyna MUKS Libero Basznia Dolna
2. Jastrzębska Anna MUKS Libero Basznia Dolna
3. Rumińska Gabriela UKS Roszada Lipno

CH13   |   D13

1. Wysokiński Mateusz UKS Roszada Lipno
2. Rubaj Dominik SIN Razem Świecie
3. Zawitaj Aleksander MUKS Wieża Kórnicka Kórnik

1. Krzych Kinga MUKS Libero Basznia Dolna
2. Łukomska Aleksandra UKS Komorzanka Komorze
3. Tomczak Patrycja UKS Komorzanka Komorze

CH16   |   D16

1. Zyber-Moszak Amadeusz UKS Roszada Lipno
2. Myszuk Tymoteusz UKS Roszada Lipno
3. Basznianin Dawid LKS Unia Horyniec-Zdrój

1. Pisarska Katarzyna UKS Roszada Lipno
2. Kornaga Klara LKS Unia Horyniec-Zdrój
3. Walkowska Aleksandra UKS Roszada Lipno

WYNIKI DRUŻYNOWE

 

XIII Mistrzostwa Polski Juniorów w grze błyskawicznej

CH8   |   D8

1. Grzebyszak Wiktor UKS Komorzanka Komorze
2. Dobrowolski Tobiasz LKS Unia Horyniec-Zdrój
3. Nowaczyk Jan UKS Roszada Lipno

1. Gancarz Oliwia SGU Czarni Oleszyce
2. Dobiała Katarzyna UKS Roszada Lipno
3. Grzelak Wiktoria UKS Komorzanka Komorze

CH10   |   D10

1. Padzik Łukasz MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki
2. Padzik Mateusz MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki
3. Jóśk Krystian UKS Struga Marki

1. Wideł Zofia UKS Roszada Lipno
2. Rumińska Gabriela UKS Roszada Lipno
3. Pauszek Magdalena LKS Zuch Rychlik

CH13   |   D13

1. Rubaj Dominik SIN Razem Świecie
2. Wysokiński Mateusz UKS Roszada Lipno
3. Muzaj Mateusz UKS Struga Marki

1. Łukomska Aleksandra UKS Komorzanka Komorze
2. Haliniak Viktoria MUKS Libero Basznia Dolna
3. Bajk Amelia LSWKS Złote Piony Bielawa

CH16   |   D16

1. Myszuk Tymoteusz UKS Roszada Lipno
2. Zyber-Moszak Amadeusz UKS Roszada Lipno
3. Basznianin Dawid LKS Unia Horyniec-Zdrój

1. Kornaga Klara LKS Unia Horyniec-Zdrój
2. Pisarska Katarzyna UKS Roszada Lipno
3. Adamczyk Klaudia UKS Struga Marki