Medale Młodzieżowych Mistrzostw Polski rozdane!

704

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Szklarskiej Porębie dobiegły końca!

Rozegrane zostały turnieje w grze klasycznej, szybkiej i błyskawicznej.

W tym roku potrójne tytuły zdobyli: Dominik Rubaj (SIN Razem Świecie), Sebastian Wieczorek (LKS Czarna Damka Lututów) oraz Klaudia Zaborniak (LKS Unia Horyniec-Zdrój).

Dziękujemy za udział wszystkim zawodnikom, trenerom, opiekunom, organizatorom, sponsorowi firmie CC Games oraz fotografowi Fotografia Leszno | Wielkopolskie | Photo4u2 Adrian Franek!

Klasyfikację medalową wygrał klub MUKS Libero Basznia Dolna zdobywając 17 medali.

Poniżej lista Medalistów w każdej kategorii wiekowej:

Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 10

GRA KLASYCZNA

1

Gancarz, Marika

SGU Czarni Oleszyce

2

Gancarz, Oliwia

SGU Czarni Oleszyce

3

Kurak, Kinga

SGU Czarni Oleszyce

GRA SZYBKA

1

Gancarz, Oliwia

SGU Czarni Oleszyce

2

Dobiała, Katarzyna

UKS Roszada Lipno

3

Warzywoda, Maja

UKS Komorzanka Komorze

GRA BŁYSKAWICZNA

1

Gancarz, Oliwia

SGU Czarni Oleszyce

2

Szutka, Małgorzata

MUKS Libero Basznia Dolna

3

Warzywoda, Maja

UKS Komorzanka Komorze

 

Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 10

GRA KLASYCZNA

1

Szutka, Jakub

MUKS Libero Basznia Dolna

2

Polak, Kacper

MUKS Libero Basznia Dolna

3

Hofmański, Oskar

UKS Komorzanka Komorze

GRA SZYBKA

1

Szutka, Jakub

MUKS Libero Basznia Dolna

 

2

Polak, Kacper

MUKS Libero Basznia Dolna

 

3

Grzebyszak, Wiktor

UKS Komorzanka Komorze

 

GRA BŁYSKAWICZNA

 

1

Hofmański, Oskar

UKS Komorzanka Komorze

2

Szutka, Jakub

MUKS Libero Basznia Dolna

3

Polak, Kacper

MUKS Libero Basznia Dolna

 

Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 13

GRA KLASYCZNA

1

Jastrzębska, Anna

MUKS Libero Basznia Dolna

2

Wideł, Zofia

UKS Roszada Lipno

3

Rydz, Maja

UKS Komorzanka Komorze

GRA SZYBKA

1

Banaś, Julia

MUKS Libero Basznia Dolna

2

Pauszek, Magdalena

SRW Rychlik

3

Rydz, Maja

UKS Komorzanka Komorze

GRA BŁYSKAWICZNA

 

1

Banaś, Julia

MUKS Libero Basznia Dolna

2

Wideł, Zofia

UKS Roszada Lipno

3

Rumińska, Gabriela

UKS Roszada Lipno

 

Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 13

GRA KLASYCZNA

1

Ilasz, Jakub

SRW Rychlik

2

Papiernicki, Jakub

LKS Unia Horyniec-Zdrój

3

Franek, Hugo

UKS Roszada Lipno

GRA SZYBKA

1

Hanasiewicz, Mateusz

MUKS Libero Basznia Dolna

2

Papiernicki, Jakub

LKS Unia Horyniec-Zdrój

3

Ilasz, Jakub

SRW Rychlik

 

GRA BŁYSKAWICZNA

1

Ilasz, Jakub

SRW Rychlik

2

Hanasiewicz, Mateusz

MUKS Libero Basznia Dolna

3

Papiernicki, Jakub

LKS Unia Horyniec-Zdrój

 

Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 16

GRA KLASYCZNA

 

1

Flisikowska, Agata

SRW Rychlik

2

Łukomska, Aleksandra

UKS Komorzanka Komorze

3

Tomczak, Patrycja

UKS Komorzanka Komorze

 

GRA SZYBKA

1

Łukomska, Aleksandra

UKS Komorzanka Komorze

2

Krzych, Kinga

MUKS Libero Basznia Dolna

3

Bajk, Amelia

UKS Roszada Lipno

 

GRA BŁYSKAWICZNA

1

Tomczak, Patrycja

UKS Komorzanka Komorze

2

Flisikowska, Agata

SRW Rychlik

3

Łukomska, Aleksandra

UKS Komorzanka Komorze

Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16

GRA KLASYCZNA

1

Rubaj, Dominik

SIN Razem Świecie

2

Wysokiński, Mateusz

UKS Roszada Lipno

3

Zawitaj, Aleksander

MUKS Wieża Kórnicka Kórnik

 

GRA SZYBKA

1

Rubaj, Dominik

SIN Razem Świecie

2

Kątny, Samuel

MUKS Wieża Kórnicka Kórnik

3

Siteń, Dawid

MUKS Libero Basznia Dolna

GRA BŁYSKAWICZNA

 

1

Rubaj, Dominik

SIN Razem Świecie

2

Wysokiński, Mateusz

UKS Roszada Lipno

3

Malec, Łukasz

MUKS Libero Basznia Dolna

 

Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 19

GRA KLASYCZNA

1

Kornaga, Klara

LKS Unia Horyniec-Zdrój

2

Bosak, Zuzanna

MUKS Libero Basznia Dolna

3

Pisarska, Katarzyna

UKS Roszada Lipno

 

GRA SZYBKA

1

Bosak, Zuzanna

MUKS Libero Basznia Dolna

2

Pisarska, Katarzyna

UKS Roszada Lipno

3

Kornaga, Klara

LKS Unia Horyniec-Zdrój

GRA BŁYSKAWICZNA

1

Kornaga, Klara

LKS Unia Horyniec-Zdrój

2

Pisarska, Katarzyna

UKS Roszada Lipno

3

Bajkowska, Malwina

OKS Sokół Wrocław

 

 

Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 19

GRA KLASYCZNA

1

Wieczorek, Sebastian

LKS Czarna Damka Lututów

2

Basznianin, Dawid

LKS Unia Horyniec-Zdrój

3

Zyber-Moszak, Amadeusz

UKS Roszada Lipno

 

GRA SZYBKA

1

Wieczorek, Sebastian

LKS Czarna Damka Lututów

2

Zyber-Moszak, Amadeusz

UKS Roszada Lipno

3

Myszuk, Tymoteusz

UKS Roszada Lipno

 

GRA BŁYSKAWICZNA

1

Wieczorek, Sebastian

LKS Czarna Damka Lututów

2

Zyber-Moszak, Amadeusz

UKS Roszada Lipno

3

Myszuk, Tymoteusz

UKS Roszada Lipno

 

Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 23

GRA KLASYCZNA

1

Zaborniak, Klaudia

LKS Unia Horyniec-Zdrój

2

Lepak, Emilia

UKS SW Jeziorany

3

Przybysz, Nikola

GZ LZS Darłowo

 

GRA SZYBKA

1

Zaborniak, Klaudia

LKS Unia Horyniec-Zdrój

2

Lepak, Emilia

UKS SW Jeziorany

3

Krause, Sylwia

LUKS Gry Logiczne Wronki

GRA BŁYSKAWICZNA

1

Zaborniak, Klaudia

LKS Unia Horyniec-Zdrój

2

Lepak, Emilia

UKS SW Jeziorany

3

Krause, Sylwia

LUKS Gry Logiczne Wronki

 

Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 23

GRA KLASYCZNA

1

Bańkowski, Bogdan

UKS Struga Marki

2

Gazda, Jakub

LKS Unia Horyniec-Zdrój

3

Stacewicz, Jakub

LKS Olymp Błonie

GRA SZYBKA

1

Gazda, Jakub

LKS Unia Horyniec-Zdrój

2

Bańkowski, Bogdan

UKS Struga Marki

3

Urbańczyk, Tomasz

UKS Roszada Lipno

GRA BŁYSKAWICZNA

1

Gazda, Jakub

LKS Unia Horyniec-Zdrój

2

Stacewicz, Jakub

LKS Olymp Błonie

3

Urbańczyk, Tomasz

UKS Roszada Lipno

 

Serdecznie gratulujemy 🙂