Lokator Gniezno oraz Kociołki Sarbia-Sarbka (w grze błyskawicznej) najlepsze!

507

W zakończonych w dniu wczorajszym 36. Drużynowych Mistrzostwach Polski zwyciężyła drużyna gospodarzy Lokator Gniezno, w składzie: Damian Reszka, Grzegorz Siuda, Marcin Czarnota, Wojciech Tomczak oraz Anna Chylewska-Sroka. Drugie miejsce dla drużyny Mazovii Mińsk Mazowiecki, w składzie: Łukasz Kosobudzki, Przemysław Kosobudzki, Stanisław Urbanek oraz Natalia Sadowska. Brązowy medal wywalczyła, sprawiając olbrzymią niespodziankę, drużyna Zefiru Janikowo, w składzie: Mateusz Lewandowski, Rafał Chrząszcz, Marcin Dernoga oraz Patrycja Chrząszcz. Obrońcy tytuły – drużyna Zuch Rychlik z bardzo nierówną formą znalazł się tuż za podium, V miejsce przypadło walecznym Kociołkom na czele z Mistrzem Polski Radosławem Wiką, a na VI pozycji uplasowali się młodzi zawodnicy z Gniezna.

Klasyfikacja końcowa 36. Drużynowych Mistrzostw Polski

W dniu dzisiejszym rozegrano DMP w grze błyskawicznej. Turniej był podzielony na dwie fazy: eliminacyjną oraz finałową. W fazie eliminacyjnej zagrało ze sobą 9 drużyn, a następnie 6 najlepszych drużyn przeszło do finału, w którym rozegrali ze sobą kolejne mecze. Do klasyfikacji końcowej zaliczono wyniki z pierwszej rundy tylko wśród drużyn które znalazły się w finale + wyniki z fazy finałowej. Najlepszą drużyną w grze błyskawicznej została ekipa Kociołki Sarbia Sarbka, drugie miejsce Mazovia Mińsk Mazowiecki, a trzecie Lokator Gniezno.

Faza eliminacyjna DMP w grze błyskawicznej | Faza finałowa DMP w grze błyskawicznej | Galeria zdjęć z DMP (foto. Wioletta Flisikowska)