Korekty w regulaminach kursów warcabowych

408

Informujemy, iż wprowadzono pewne zmiany w regulaminach na instruktora warcabowego oraz szkolnego instruktora warcabowego. Po licznych mailach od osób chcących uczestniczyć w kursie, ale niespełniających wszystkich wymagań postanowiono wprowadzić małe udogodnienia.

Najważniejszymi zmianami są: możliwość uczestnictwa osób nieposiadających kategorii warcabowej w kursie na szkolnego instruktora warcabowego, jednak pod warunkiem zdania testu warcabowego oraz otwarcie się na osoby dotychczas działające w środowisku szachowym przy kursie na instruktora warcabowego. Szczegóły uaktualnionych kursów można znaleźć w załącznikach dodanych poniżej.

Wyznaczono również datę trwania kursu na instruktora warcabowego: 18 lipca do 23 lipca 2015 r. Krótki harmonogram realizowania poszczególnych część kursu został zamieszczony wewnątrz regulaminu instruktora warcabowego znajdującego się w załączniku.

Osoby zgłoszone na kurs są zobligowane do wpłaty na konto Związku odpowiedniej kwoty adekwatnej do ilości realizowanych części najpóźniej do 14 czerwca 2015 r.