Kierunek Tallin

868
slubowanie_14

slubowanie_14Zbliżają się XVII Młodzieżowe Mistrzostwa Europy. Po raz trzeci odbędą się one w Tallinie. Działa już oficjalna strona internetowa turnieju.

W 2006 roku w Tallinie aż dwukrotnie słuchaliśmy Mazurka Dąbrowskiego (złoto A.Kaszuby i W.Wołczaka). Czy stanie się tak w Tallinie? W głównej mierze zależy od Was, młodzi reprezentacji Polski! Nie jesteście gorsi o swoich rówieśników z innych krajów. Trzeba to jedynie poprzeć solidną pracą.

PZWarc przygotowuje już wyjazd naszej drużyny. Stosowne informacje otrzymały wszystkie kluby, których adresy elektroniczne posiadamy. Krótkie przypomnienie.

Przygotowania sportowe.

Wszyscy członkowie kadry i jej bezpośredniego zaplecza proszeni są (o ile jeszcze tego nie uczynili) o przesłanie swoich tegorocznych partii do D.Reszki. Partie zostaną solidnie przeanalizowane i zostaną przekazane wskazówki nad jakimi elementami gry należy pracować.

Przygotowania organizacyjne.
Podobnie jak w ubiegłym roku, wszyscy spotykamy się w Warszawie w Centrum Olimpijskim. Po uroczystym ślubowaniu całą reprezentacja wraz z osobami towarzyszącymi wyjeżdża wynajętym autokarem w kierunku Tallina. Warunki finansowe udziału w wyjeździe dla zawodników i osób towarzyszących zostały podane pocztą elektroniczną bezpośrednio do klubów. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości proszę pisać na adres Prezesa.

Bardzo prosimy o poważne potraktowanie terminu! Potwierdzenie wyjazdu lub zgłoszenie chęci wyjazdu musi nastąpić do 10go czerwca.