Kadra na MME Warszawa 2019

567
Szanowni Państwo, posiadamy wolne miejsca w Kadrze na MME Warszawa 2019r.
Jeśli Państwa zawodnicy są zainteresowani reprezentowaniem Polski proszę o kontakt z Panią Sylwią Dęga-Zamrzycką sylwia.dega-zamrzycka@warcaby.pl 
Wolne miejsca:
G19 -3 wolne miejsca
B26 – 3 wolne miejsca
G26 – 5 wolnych miejsc

 

Oto Młodzieżowa Kadra Polski na Młodzieżowe Mistrzstwa Europy Warszawa 2019:

kat. zawodnik klub
G10 Banaś, Julia MUKS Libero Basznia Dolna
G10 Haliniak, Wiktoria MUKS Libero Basznia Dolna
G10 Wideł, Zofia UKS Roszada Lipno
G10 Jastrzębska, Anna MUKS Libero Basznia Dolna
G10 Rumińska, Gabriela UKS Roszada Lipno
G10 Janusz, Justyna SGU Czarni Oleszyce
G13 Łukomska, Aleksandra UKS Komorzanka Komorze
G13 Chalaba, Julia UKS Struga Marki
G13 Węgrzyn, Wiktoria LKS Unia Horyniec-Zdrój
G13 Zyber-Moszak, Vivien UKS Roszada Lipno
G13 Koszewska, Adrianna UKS Struga Marki
G16 Kornaga, Klara LKS Unia Horyniec-Zdrój
G16 Adamczyk, Klaudia UKS Struga Marki
G16 Bosak, Zuzanna MUKS Libero Basznia Dolna
G16 Szwiec, Oliwia GZ LZS Darłowo
G16 Bajkowska, Malwina OKS Sokół Wrocław
G16 Kmieć, Paulina UKS SW Jeziorany
G19 Bańkowska, Marta UKS Struga Marki
G19 Zaborniak, Klaudia LKS Unia Horyniec-Zdrój
G19 Misiołek, Kamila OKS Sokół Wrocław
B10 Hanasiewicz, Mateusz MUKS Libero Basznia Dolna
B10 Rumiński, Antoni UKS Roszada Lipno
B10 Ilasz, Jakub UKS Roszada Lipno
B10 Ludwik, Norbert MUKS Libero Basznia Dolna
B10 Krystian, Jóśk UKS Struga Marki
B13 Rubaj, Dominik SIN Razem Świecie
B13 Wysokiński, Mateusz UKS Roszada Lipno
B13 Jurcewicz, Bartosz LSWKS Złote Piony Bielawa
B13 Kalmuk, Filip SGU Czarni Oleszyce
B13 Malec, Łukasz MUKS Libero Basznia Dolna
B13 Muzaj, Mateusz UKS Struga Marki
B16 Wieczorek, Sebastian OKS Sokół Wrocław
B16 Barabasz, Marek LSWKS Złote Piony Bielawa
B16 Zyber-Moszak, Amadeusz UKS Roszada Lipno
B16 Węgrzyn, Michał OKS Sokół Wrocław
B16 Myszuk, Tymoteusz UKS Roszada Lipno
B16 Broma, Jakub UKS Struga Marki
B19 Gazda, Jakub LKS Unia Horyniec-Zdrój
B19 Puchała, Maksym LKS Grom Złota Dama Poczesna
B19 Stacewicz, Jakub LKS Olymp Błonie
B19 Urbańczyk, Tomasz UKS Roszada Lipno
B19 Polinceusz, Szymon LKS Grom Złota Dama Poczesna
B19 Banaszek, Martin UKS Struga Marki
G26 Stańczuk, Katarzyna LKS Olymp Błonie
B26 Cichocki, Karol LKS Olymp Błonie
B26 Stańczuk, Mateusz LKS Olymp Błonie
B26 Muzaj, Michał UKS Struga Marki