Drużynowo w Lipnie

829

W weekend w podleszczyńskim Lipnie rozegrano III Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów oraz III Drużynowy Puchar Polski w warcabach klasycznych. W turnieju w sumie wystartowało 15 drużyn. W grupie starszej bezkonkurencyjna okazała się miejscowa drużyna – Roszady, która zdobyła komplet punktów. Drugie miejsce zajęła drużyna Mazovii Mińsk Mazowiecki w bezpośrednim pojedynku ulegając Roszadzie 3:5, a na trzecim miejscu uplasowała się drużyna Gromu Złotej Damy z Poczesnej. W grupie młodszej z kompletem zwycięstw pierwsze miejsce zajęła drużyna Struga Marki, druga ze stratą 3 punktów do liderów była Roszada Lipno, a na najniższym stopniu podium uplasowała się drużyna Pat Miejska Górka, która minimalnie, bo o 1 mały punkt wyprzedziła Sokół Wrocław.

Klasyfikacja końcowa: III Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów w warcabach klasycznych | III Drużynowy Puchar Polski Młodzików | Galeria zdjęć (foto A.Biadasiewicz)