Czas na reprezentację

751
bielawa

bielawaNiewiele ponad miesiąc do XV Młodzieżowych Mistrzostw Europy! Ważne informacje dla wszystkich zainteresowanych tym turniejem i repreztacją młodzieżową.

Wszystkich trenerów i osoby towarzyszące prosimy o rezerwację noclegów bezpośrednio w OSiR Bielawa Zarząd Polskiego Związku Warcabowego powołał kadrę trenerską, która będzie pracować z naszą młodzieżą systematycznie. Na funkcję trenera kadry powołano kol.Stanisława Urbanka. Jego asystentami zostali mf Damian Reszka i mif Natalia Sadowska.
Cała trójka potrafiła wiele osiągnąć jako zawodnicy, D.Reszka to aktualny mistrz Polski, N.Sadowska trzykrotnie stawała na podium najważniejszych imprez, St.Urbanek wychował całe rzesze znakomitych zawodników. Życzmy im wszyscy powodzenia w pracy z naszą najzdolniejszą młodzieżą. Zaczynają już wktótce. W lipcu odbędzie się szkolenie kadry.


Szkolenie szerokiej Młodzieżowej Kadry Narodowej.
Dąbki 18-21 lipca.
Dzień przyjazdu → 18 lipca (kolacja), zakończenie obiadem 21go lipca. Zakwaterowanie uczestników oraz sale szkoleniowe w Zespole Szkół nr 3 w Dąbkach, ulica Darłowska 6 76-156 Dąbki.

Warunki udziału w szkoleniu:
– zawodniczka/zawodnik musi się znajdować w szerokiej kadrze młodzieżowej (lista w załączniku poniżej)
– należy wysłać zgłoszenie na adres biura PZWarc (biuro@warcaby.pl) oraz Kol.Sylwii Dęga-Zembrzyckiej (degajezyczki@poczta.onet.pl) w terminie do 10 lipca 
– w terminie do 10go lipca należy opłacić koszt szkolenia w wysokości 180 zł (obejmuje zakwaterowani i wyżywienie) na rachunek bankowy związku w ING 22 1050 1559 1000 0091 3538 0898 (opłata gotówką na miejscu po przyjeździe jest wyższa i wynosi 200 zł)

Szkolenie będą prowadzić mf Damian Reszka i mif Natalia Sadowska. Prosimy by zawodnicy posiadali ze sobą zapisy partii rozegranych na dwóch ostatnich turniejach.