Turnieje warcabowe

TurniejMiejsceRozpoczęcieZakończenieWarcabyTempo gry
X Mistrzostwa Polski Dzieci w warcabach 100-polowychBiały Dunajec07.06.202409.06.202410030’
X Ogólnopolski Turniej Juniorów o Puchar TatrBiały Dunajec06.06.202409.06.202464 i 100 15’ i 30'
IX Ogólnopolski Turniej o Puchar Tatr w warcabach latającychBiały Dunajec06.06.202409.06.20246415’ + 3’’
XV Turniej Warcabowy o Drzwi GnieźnieńskieGniezno30.05.202402.06.202410090’
Ogólnopolski Turniej Osób Niewidomych i Słabowidzących – WałbrzychWałbrzych24.05.202401.06.202410090'
Warcabowe Grand Prix o puchar Apator Powogaz 2023/2024 - turniej 9Kórnik24.05.202424.05.2024645’ + 3’'
XXII Podkarpacka Indywidualna Liga Warcabowa – Finał - OpenOleszyce18.05.202419.05.202410090’
XXII Podkarpacka Indywidualna Liga Warcabowa – Finał – do lat 10Oleszyce18.05.202419.05.202410090’
VIII Grand Prix Polski 2024 – EkstraligaŻerków18.05.202418.05.2024647’ + 5’' x2
VIII Grand Prix Polski 2024 – Liga MłodzikówŻerków18.05.202418.05.2024647’ + 5’' x2
VIII Grand Prix Polski 2024 – Liga OrlikówŻerków18.05.202418.05.2024647’ + 5’' x2
VIII Grand Prix Polski 2024 – Liga ŻakówŻerków18.05.202418.05.2024647’ + 5’'
XXI Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ówŻerków16.05.202417.05.20246410’/15’
Warcabowe Grand Prix o puchar Apator Powogaz 2023/2024 - turniej 8Kórnik10.05.202410.05.2024645’ + 3’'
II Indywidualne Mistrzostwa Woj. Podkarpackiego Szkół Podst. – 2009-2013Horyniec Zdrój09.05.202409.05.202410020’
II Indywidualne Mistrzostwa Woj. Podkarpackiego Szkół Podst. – 2014 i młodsiHoryniec Zdrój09.05.202409.05.202410020’
VII Grand Prix Polski 2024 – EkstraligaDąbki05.05.202405.05.202410015’ + 5’'
VII Grand Prix Polski 2024 – Liga MłodzikówDąbki05.05.202405.05.202410015’ + 5’'
VII Grand Prix Polski 2024 – Liga OrlikówDąbki05.05.202405.05.202410015’ + 5’'
VII Grand Prix Polski 2024 – Liga ŻakówDąbki05.05.202405.05.202410015’ + 5’'
51. Turniej Warcabowy o Kryształowy Kamień im. Marii i Romualda FreyDąbki1.05.20245.05.202410060' + 30’'
Puchar Polski Niewidomych i Słabowidzących w warcabach stupolowychDarłówko1.05.20249.05.202410080' + 1’
XXIV Turniej Warcabowy ,,Olimpijskie Nadzieje''- do lat 8Horyniec Zdrój27.04.202427.04.202410020’
XXIV Turniej Warcabowy ,,Olimpijskie Nadzieje''- do lat 6Horyniec Zdrój27.04.202427.04.202410020’
XXII Podkarpacka Indywidualna Liga Warcabowa –Eliminacje – OpenOleszyce20.04.202420.04.202410015’ + 5’'
XXII Podkarpacka Indywidualna Liga Warcabowa –Eliminacje – do lat 10Oleszyce20.04.202420.04.202410015’ + 5’'
Warcabowe Grand Prix o puchar Apator Powogaz 2023/2024 - turniej 7Kórnik19.04.202419.04.2024645’ + 3’'
"Złota Wieża" - Wielkopolski Finał Wojewódzki 2024Łekno14.04.202414.04.20246415’
Ogólnopolski Turniej Osób Niewidomych i Słabowidzących - Karpacz 2024Karpacz13.04.202423.04.202410090' + 30’'
VI Grand Prix Polski 2024 – EkstraligaMińsk Mazowiecki13.04.202413.04.202410010’ + 5’'
VI Grand Prix Polski 2024 – Liga MłodzikówMińsk Mazowiecki13.04.202413.04.202410015’ + 5’'
VI Grand Prix Polski 2024 – Liga OrlikówMińsk Mazowiecki13.04.202413.04.202410015’ + 5’'
VI Grand Prix Polski 2024 – Liga ŻakówMińsk Mazowiecki13.04.202413.04.202410015’ + 5’'
Półfinał Mistrzostw Polski Kobiet Stowarzyszenia CrossKrynica Zdrój4.04.202412.04.202410080' + 1’
XXV Wielkopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w warcabach klasycznychLipno26.03.202426.03.20246415’
Otwarte Mistrzostwa Powiatu Wieruszowskiego w warcaby 64-poloweLututów24.03.202424.03.20246415’
V Grand Prix Polski 2024 – EkstraligaJanikowo17.03.202417.03.202410015’ + 5’'
V Grand Prix Polski 2024 – Liga MłodzikówJanikowo17.03.202417.03.202410015’ + 5’'
V Grand Prix Polski 2024 – Liga OrlikówJanikowo17.03.202417.03.202410015’ + 5’'
V Grand Prix Polski 2024 – Liga ŻakówJanikowo17.03.202417.03.202410015’ + 5’'
Warcabowe Grand Prix o puchar Apator Powogaz 2023/2024 - turniej 6Kórnik15.03.202415.03.2024645’ + 3’'
Półfinał Mistrzostw Polski Niewidomych i Słabowidzących w warcabachGiżycko6.03.201414.03.201410080' + 1’
XLI Mistrzostwa Polski JuniorówSzklarska Poręba5.03.202410.03.2024100
IV Grand Prix Polski 2024 – EkstraligaCzęstochowa2.03.20242.03.202410015’ + 5’'
IV Grand Prix Polski 2024 – Liga MłodzikówCzęstochowa2.03.20242.03.202410015’ + 5’'
IV Grand Prix Polski 2024 – Liga OrlikówCzęstochowa2.03.20242.03.202410015’ + 5’'
IV Grand Prix Polski 2024 – Liga ŻakówCzęstochowa2.03.20242.03.202410015’ + 5’'
Mistrzostwa Powiatu Leszczyńskiego oraz Miasta LesznaLipno29.02.202429.02.20246415’
III Grand Prix Polski 2024 – EkstraligaWarszawa24.02.202424.02.2024647’ + 5’'
III Grand Prix Polski 2024 – Liga MłodzikówWarszawa24.02.202424.02.2024647’ + 5’'
III Grand Prix Polski 2024 – Liga OrlikówWarszawa24.02.202424.02.2024647’ + 5’'
III Grand Prix Polski 2024 – Liga ŻakówWarszawa24.02.202424.02.20246410’ + 5’'
VI Turniej warcabowy „Warcabowe Love” - kategoria do lat 8Oleszyce17.02.202417.02.202410015’ + 5’'
VI Turniej warcabowy „Warcabowe Love” - kategoria do lat 10Oleszyce17.02.202417.02.202410015’ + 5’'
VI Turniej warcabowy „Warcabowe Love” - kategoria OpenOleszyce17.02.202417.02.202410015’ + 5’'
III Edycja "Cztery pory roku z warcabami" Zima - do III kat.Rychlik16.02.202418.02.202410090’
III Edycja "Cztery pory roku z warcabami" Zima - od II kat.Rychlik16.02.202418.02.202410090’
II Grand Prix Polski 2024 – EkstraligaLututów10.02.202410.02.202410015’ + 5’'
II Grand Prix Polski 2024 – Liga Młodzików`Lututów10.02.202410.02.202410015’ + 5’'
II Grand Prix Polski 2024 – Liga Orlików`Lututów10.02.202410.02.202410015’ + 5’'
II Grand Prix Polski 2024 – Liga ŻakówLututów10.02.202410.02.202410015’ + 5’'
Warcabowe Grand Prix o puchar Apator Powogaz 2023/2024 - turniej 5Kórnik2.02.20242.02.20241005’ + 3’'
Półfinał 48 Indywidualnych Mistrzostw Polski – Grupa ABłonie24.01.202428.01.202410090'/45+30'+30''
Półfinał 48 Indywidualnych Mistrzostw Polski – Grupa BBłonie24.01.202428.01.202410090'/45+30'+30''
I Grand Prix Polski 2024 – EkstraligaMiejska Górka20.01.202420.01.2024647’ + 5’'
I Grand Prix Polski 2024 – Liga MłodzikówMiejska Górka20.01.202420.01.2024647’ + 5’'
I Grand Prix Polski 2024 – Liga OrlikówMiejska Górka20.01.202420.01.2024647’ + 5’'
I Grand Prix Polski 2024 – Liga ŻakówMiejska Górka20.01.202420.01.2024647’ + 5’'
II Memoriał Warcabowy im.W. Bajkowskiego Środa Śląska13.01.202413.01.202410015’ + 5’'
Warcabowe Grand Prix o puchar Apator Powogaz 2023/2024 - turniej 4Kórnik12.01.202412.01.20241005’ + 3’'
Ogólnopolski Turniej Warcabowy Niewidomych i SłabowidzącychSękocin Stary27.12.20233.01.202410090'
XX Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Lubaczowskiego Szkół Podst. - kl. 1-3Basznia Dolna19.12.202319.12.202310015’ + 5’'
XX Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Lubaczowskiego Szkół Podst. - kl. 4-8Basznia Dolna19.12.202319.12.202310015’ + 5’'
XXVI Gwiazdkowy Turniej WarcabowyRychlik16.12.202316.12.202310015’ + 5’'
Ogólnopolski Turniej Osób Niewidomych i SłabowidzącychPokrzywna4.12.202314.12.202310090' + 30’'
Warcabowe Grand Prix o puchar Apator Powogaz 2023/2024 - turniej 3Kórnik2.12.20232.12.20231005’ + 3’'
XXIII Turniej Warcabowy ,,Olimpijskie Nadzieje''- 2017 i młodsiHoryniec Zdrój1.12.20231.12.202310015’ + 5’'
XXIII Turniej Warcabowy ,,Olimpijskie Nadzieje''- 2015 i młodsiHoryniec Zdrój1.12.20231.12.202310015’ + 5’'
Memoriał im. ś.p Jana Osiołkowskiego, Otwarte MG LututówLututów26.11.202326.11.202310020’
I Turniej Warcabowy z Okazji Dnia Niepodległości – OpenHoryniec Zdrój25.11.202326.11.202310060’
I Turniej Warcabowy z Okazji Dnia Niepodległości – kat. do lat 10Horyniec Zdrój25.11.202325.11.202310030’
I Turniej Warcabowy z Okazji Dnia Niepodległości – kat. do lat 8Horyniec Zdrój25.11.202325.11.202310030’
I Turniej Warcabowy z Okazji Dnia Niepodległości – kat. do lat 6Horyniec Zdrój25.11.202325.11.202310030’
47 Drużynowe Mistrzostwa PolskiJanikowo24.11.202326.11.202310060'+30''
Dni Warcabowe Santander Bank Polska o Puchar Burmistrza Brzegu Dln.Brzeg Dolny20.11.202320.11.202310015’ + 5’'
Warcaby dla NiepodległościŁańcut18.11.202318.11.202310030’
X Grand Prix Polski 2023 – EkstraligaLipno12.11.202312.11.202310010’ + 5’'
X Grand Prix Polski 2023 – Liga MlodzikówLipno12.11.202312.11.202310010’ + 5’'
X Grand Prix Polski 2023 – Liga OrlikówLipno12.11.202312.11.202310010’ + 5’'
X Grand Prix Polski 2023 – Liga ZakówLipno12.11.202312.11.202310010’ + 5’'
II Turniej Warcabowy ,,Warcaby dla Niepodległości''- kategoria OpenBasznia Dolna12.11.202312.11.202310015’ + 5’'
II Turniej Warcabowy ,,Warcaby dla Niepodległości''- kategoria 2015 i młodsiBasznia Dolna12.11.202312.11.202310015’ + 5’'
Warcabowe Grand Prix o puchar Apator Powogaz 2023/2024 - turniej 2Kórnik10.11.202310.11.20231005’ + 3’'
XXIV Drużynowe Mistrzostwa Polski Stowarzyszenia CROSSUstka3.11.202313.11.202310080' + 1'
I Drużynowy Turniej Warcabowy ,,Złota Trójka''Basznia Dolna29.10.202329.10.202310015’ + 5’'
"Aktywna powiatowa 17"Kórnik29.10.202329.10.202310020’
III Świętokrzyski Turniej Warcabowy N i S "Zdobyć damkę"Wólka Milanowska23.10.202328.10.202310090'
Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS woj.łódzkiegoLututów22.10.202322.10.202310010’
IX Mistrzostwa KłodzkaKłodzko21.10.202321.10.202310020’
XXIX Drużynowe Mistrzostwa Polski JuniorówSzklarska Poręba18.10.202322.10.202310060’ + 30’'
VIII Mistrzostwa Polski osób całkowicie niewidomychDuszniki Zdrój13.10.202321.10.202310080' + 1’
Warcabowe Grand Prix o puchar Apator Powogaz 2023/2024 - turniej 1Kórnik13.10.202313.10.20231005’ + 3’'
XV Turniej Warcabowy „Roztocze” – OpenHoryniec Zdrój7.10.20238.10.202310060’
XV Turniej Warcabowy „Roztocze” – kat. do lat 6Horyniec Zdrój7.10.20238.10.202310030’
IX Grand Prix Polski 2023 – EkstraligaRychlik7.10.20237.10.202310015’ + 5’'
IX Grand Prix Polski 2023 – Liga MłodzikówRychlik7.10.20237.10.202310015’ + 5’'
IX Grand Prix Polski 2023 – Liga OrlikówRychlik7.10.20237.10.202310015’ + 5’'
IX Grand Prix Polski 2023 – Liga ŻakówRychlik7.10.20237.10.202310015’ + 5’'
Integracyjny turniej warcabowy "Bałtyk 2023"Ustka2.10.20238.10.202310090'
XII Drużynowe Mistrzostwa Polski Kobiet Niewidomych i SłabowidzącychJastrzębia Góra2.10.202310.10.202310080' + 1’
XXII Turniej Warcabowy ,,Olimpijskie Nadzieje''- 2017 i młodsiBasznia Dolna1.10.20231.10.202310015’ + 5’'
XXII Turniej Warcabowy ,,Olimpijskie Nadzieje''- Rocznik 2015-2016Basznia Dolna1.10.20231.10.202310015’ + 5’'
Ogólnopolski Turniej w warcabach stupolowychSuwałki22.09.202330.09.202310090'
III Międzynarodowy Turniej o Złotą ParzenicęNowy Targ22.09.202326.09.202310090'
IX Mistrzostwa Polski Dzieci w warcabach 100-polowychPolice15.09.202317.09.202310030’
VIII Grand Prix Polski 2023 – EkstraligaPolice15.09.202317.09.202310030’ + 30’'
VIII Grand Prix Polski 2023 – Liga MłodzikówPolice16.09.202317.09.202310020’ + 10’'
VIII Grand Prix Polski 2023 – Liga OrlikówPolice16.09.202317.09.202310020’ + 10’'
Ogólnopolski Turniej Warcabowy im. Ludwika HutneraKrynica Morska11.09.202319.09.202310090'
Powiatowy Turniej o Puchar MUKS Libero Basznia DolnaBasznia Dolna10.09.202310.09.202310010' + 3''
VII Grand Prix Polski 2023 – EkstraligaŚroda Śląska10.09.202310.09.202310015’ + 5’'
VII Grand Prix Polski 2023 – Liga MłodzikówŚroda Śląska10.09.202310.09.202310015’ + 5’'
VII Grand Prix Polski 2023 – Liga OrlikówŚroda Śląska10.09.202310.09.202310015’ + 5’'
VII Grand Prix Polski 2023 – Liga ŻakówŚroda Śląska10.09.202310.09.202310015’ + 5’'
Turniej niesłyszących w warcabach klasycznych, kat. kobietRadom8.09.202310.09.20236415’
Turniej niesłyszących w warcabach klasycznych, kat. mężczyznRadom8.09.202310.09.20236415’
Turniej niesłyszących w warcabach stupolowych, kat. kobietRadom8.09.202310.09.202310020’
Turniej niesłyszących w warcabach stupolowych, kat. mężczyznRadom8.09.202310.09.202310020’
XXX Mistrzostwa Polski Seniorek StarszychRychlik7.09.202310.09.202310060’ + 30’'
XXX Mistrzostwa Polski Seniorów StarszychRychlik7.09.202310.09.202310060’ + 30’'
IX Indywidualne Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Seniorek-BlitzBasznia Dolna27.08.202327.08.20231003' + 2''
IX Indywidualne Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Seniorów-BlitzBasznia Dolna27.08.202327.08.20231003' + 2''
XXV Indywidualne Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego SeniorekBasznia Dolna26.08.202328.08.202310090’
XXV Indywidualne Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego SeniorówBasznia Dolna26.08.202328.08.202310090’
47. Finał Indywidualnych Mistrzostw PolskiBłonie26.08.202302.09.202310090'/45+30'+30''
Ogólnopolskie zawody szachowo-warcabowe Kaszuby 2023Wdzydze20.08.202328.08.202310090’
50. Turniej o Kryształowy Kamień im. Marii i Romualda FreyDąbki17.08.202321.08.202310090’
XXIX Drużynowe Mistrzostwa Polski w grze błyskawicznejRychlik14.08.202314.08.20231003' + 2''
XL Mistrzostwa Polski w grze błyskawicznejRychlik13.08.202313.08.20231003' + 2''
XXI Mistrzostwa Polski w grze aktywnejRychlik12.08.202312.08.202310015' + 5''
Wakacje z warcabami – Integracyjny turniej warcabowySłupsk1.08.20231.08.202310015’ + 5’'
XX Turniej Integracyjny o Puchar Burmistrza KłodzkaKłodzko29.07.202329.07.202310030’
VI Złota Korona Średzka o Puchar Burmistrza Środy Śl.Środa Śląska21.07.202324.07.202310090’
Ogólnopolskie Zawody LZS w warcabach 100-polowychOpinogóra12.07.202312.07.202310015’ + 5’'
Wakacyjny Turniej WarcabowyRychlik8.07.20239.07.202310060'
Ogólnopolski Turniej w Warcabach Stupolowych Niewidomych i SłabowidzącychSielpia29.06.20237.07.202310080' + 1’
Mistrzostwa Polski Juniorów w warcabach klasycznychBoszkowo26.06.202330.06.202364
XXXIII Indywidualne Mistrzostwa Polski warcabach 64-polowychBoszkowo26.06.202330.06.20236445’ + 30’’
XX Indywidualne Mistrzostwa Polski w grze aktywnej Boszkowo26.06.202326.06.2023647’ + 5’'
XXXIII Indywidualne Mistrzostwa Polski w grze błyskawicznej Boszkowo25.06.202325.06.2023643' + 2''
XXXIII Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet w grze błyskawicznejBoszkowo25.06.202325.06.2023643' + 2''
XXI Turniej Warcabowy"Olimpijskie Nadzieje" Rocznik 2017 i młodsiHoryniec Zdrój22.06.202322.06.2023
6420’
XXI Turniej Warcabowy"Olimpijskie Nadzieje" Rocznik 2015 i młodsiHoryniec Zdrój22.06.2023
22.06.2023
6420’
Ogólnopolski Turniej Osób NiS w warcabachGiżycko20.06.202328.06.202310090'
VI Grand Prix Polski 2023 – EkstraligaWronki18.06.202318.06.2023647’ + 5’'
VI Grand Prix Polski 2023 – Liga MłodzikówWronki18.06.202318.06.2023647’ + 5’'
VI Grand Prix Polski 2023 – Liga OrlikówWronki18.06.202318.06.2023647’ + 5’'
VI Grand Prix Polski 2023 – Liga ŻakówWronki18.06.202318.06.2023647’ + 5’'
XXVII Finał Indywidualnych Mistrzostw Polski Mężczyzn Stowarzyszenia CROSSSękocin Stary17.06.202329.06.202310080' + 1'
XXVII Finał Indywidualnych Mistrzostw Polski Kobiet Stowarzyszenia CROSSSękocin Stary17.06.202329.06.202310080' + 1'
Warcabowe Grand Prix o puchar Apator Powogaz -czerwiec 2023Kórnik17.06.202317.06.2023645’ + 3’'
Ogólnopolski Turniej Osób NiS o Puchar PrzemyślaWładysławowo14.06.202324.06.202310090'
XIV Turniej Warcabowy o Drzwi GnieźnieńskieGniezno8.06.202311.06.202310090’
IX Ogólnopolski Turniej Juniorów o Puchar TatrBiały Dunajec01.06.202304.06.202364 i 100 15’ i 20'
VIII Ogólnopolski Turniej o Puchar Tatr w warcabach latającychBiały Dunajec1.06.20231.06.20236415’ + 3’’
VI Turniej Warcabowy z okazji Dnia Dziecka – rocznik 2015 i młodsi Oleszyce27.05.202327.05.202310020’
VI Turniej Warcabowy z okazji Dnia Dziecka – rocznik 2013 i młodsi Oleszyce27.05.202327.05.202310020’
VI Turniej Warcabowy z okazji Dnia Dziecka – rocznik 2010 i młodsi Oleszyce27.05.202327.05.202310020’
Warcabowe Grand Prix o puchar Apator Powogaz -maj 2023Kórnik19.05.202319.05.2023645’ + 3’'
Puchar Polski w warcabach stupolowych Niewidomych i SłabowidzącychPogorzelica18.05.202326.05.202310080' + 1’
Ogólnopolski Turniej Osób Niewidomych i SłabowidzącychWładysławowo16.05.202326.05.202310090' + 30’'
V Grand Prix Polski 2023 – EkstraligaŻerków13.05.202313.05.2023647’ + 5’'
V Grand Prix Polski 2023 – Liga MłodzikówŻerków13.05.202313.05.2023647’ + 5’'
V Grand Prix Polski 2023 – Liga OrlikówŻerków13.05.202313.05.2023647’ + 5’'
V Grand Prix Polski 2023 – Liga ŻakówŻerków13.05.202313.05.2023647’ + 5’'
XX Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ówŻerków11.05.202312.05.20236415’
I Indywidualne Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Szkół Podstawowych – 2013 i mł.Horyniec Zdrój10.05.202310.05.202310020’
I Indywidualne Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Szkół Podstawowych – 2008-12Horyniec Zdrój10.05.202310.05.202310020’
Majowy Turniej w warcabach klasycznychRychlik7.05.20237.05.20236410’ + 3’'
I Turniej Warcabowy Jasna Strona Mocy - kat. OPENLubaczów29.04.202329.04.202310020’
I Turniej Warcabowy Jasna Strona Mocy - kat. do lat 10Lubaczów29.04.202329.04.202310020’
I Turniej Warcabowy Jasna Strona Mocy - kat. do lat 6Lubaczów29.04.202329.04.202310020’
Warcabowe Grand Prix o puchar Apator Powogaz -kwiecień 2023Kórnik28.04.202328.04.2023645’ + 3’'
Półfinał Mistrzostw Polski Kobiet NiSWilkasy15.04.202323.04.202310080' + 1’
"Złota Wieża" - Wielkopolski Finał Wojewódzki 2023Łekno15.04.202315.04.20236410’ + 5’'
XL Mistrzostwa Polski JuniorówSzklarska Poręba14.04.202319.04.2023100
XXI Podkarpacka Indywidualna Liga Warcabowa – Finał - OpenHoryniec Zdrój1.04.20232.04.202310090’
XXI Podkarpacka Indywidualna Liga Warcabowa – Finał -do lat 10Horyniec Zdrój1.04.20232.04.202310090’
47. Indywidualne Mistrzostwa Polski KobietRychlik31.03.202305.04.202310090'/45+30'+30''
II Edycja "Cztery pory roku z warcabami" Wiosna od II kat.Rychlik31.03.20232.04.202310060’ + 30’'
II Edycja "Cztery pory roku z warcabami" Wiosna do III kat.Rychlik31.03.20232.04.202310060’ + 30’'
Półfinał Mistrzostw Polski Stowarzyszenia CrossKrynica Zdrój25.03.20232.04.202310080' + 1’
IV Grand Prix Polski 2023 – EkstraligaCzęstochowa25.03.202325.03.202310015’ + 5’'
IV Grand Prix Polski 2023 – Liga MłodzikówCzęstochowa25.03.202325.03.202310015’ + 5’'
IV Grand Prix Polski 2023 – Liga OrlikówCzęstochowa25.03.202325.03.202310015’ + 5’'
IV Grand Prix Polski 2023 – Liga ŻakówCzęstochowa25.03.202325.03.202310015’ + 5’'
XXIV Wielkopolskie Igrzyska Młodzieży SzkolnejLipno23.03.202323.03.20236410’
Warcabowe Grand Prix o puchar Apator Powogaz -marzec 2023Kórnik17.03.202317.03.2023645’ + 3’'
XXI Podkarpacka Indywidualna Liga Warcabowa – OpenHoryniec Zdrój11.03.202311.03.202310015’ + 5’'
XXI Podkarpacka Indywidualna Liga Warcabowa – do lat 10Horyniec Zdrój11.03.202311.03.202310015’ + 5’'
III Grand Prix Polski 2023 – EkstraligaJanikowo11.03.202311.03.202310015’ + 5’'
III Grand Prix Polski 2023 – Liga MłodzikówJanikowo11.03.202311.03.202310015’ + 5’'
III Grand Prix Polski 2023 – Liga OrlikówJanikowo11.03.202311.03.202310015’ + 5’'
III Grand Prix Polski 2023 – Liga ŻakówJanikowo11.03.202311.03.202310015’ + 5’'
Półfinał 47 Indywidualnych Mistrzostw Polski – Grupa ABiałystok23.02.202326.02.202310090'/45+30'+30''
Półfinał 47 Indywidualnych Mistrzostw Polski – Grupa BBiałystok23.02.202326.02.202310090'/45+30'+30''
V Turniej warcabowy „Warcabowe Love” - kategoria OpenOleszyce18.02.202318.02.202310015’ + 5’'
V Turniej warcabowy „Warcabowe Love” - kategoria do lat 10Oleszyce18.02.202318.02.202310015’ + 5’'
V Turniej warcabowy „Warcabowe Love” - kategoria do lat 8Oleszyce18.02.202318.02.202310015’ + 5’'
Mistrzostwa Powiatu Leszczyńskiego oraz Miasta LesznaLipno16.02.202316.02.20236415’
II Grand Prix Polski 2023 – EkstraligaLututów11.02.202311.02.202310015’ + 5’'
II Grand Prix Polski 2023 – Liga MłodzikówLututów11.02.202311.02.202310015’ + 5’'
II Grand Prix Polski 2023 – Liga OrlikówLututów11.02.202311.02.202310015’ + 5’'
II Grand Prix Polski 2023 – Liga ŻakówLututów11.02.202311.02.202310015’ + 5’'
I Cykl Turniejów. "Cztery pory roku z warcabami" ZIMA Turniej ARychlik3.02.20235.02.202310060’ + 30’'
I Cykl Turniejów. "Cztery pory roku z warcabami" ZIMA Turniej BRychlik3.02.20235.02.202310060’ + 30’'
Kolędowy Turniej Warcabowy JutrzenkiCzęstochowa23.01.202324.01.202310045'
I Grand Prix Polski 2023 – EkstraligaMiejska Górka14.01.202314.01.202310015’ + 5’'
I Grand Prix Polski 2023 – Liga MłodzikówMiejska Górka14.01.202314.01.202310015’ + 5’'
I Grand Prix Polski 2023 – Liga OrlikówMiejska Górka14.01.202314.01.202310015’ + 5’'
I Grand Prix Polski 2023 – Liga ŻakówMiejska Górka14.01.202314.01.202310015’ + 5’'
I Memoriał Warcabowy im.W. Bajkowskiego – OpenŚroda Śląska7.01.20237.01.202310015’ + 5’'
I Memoriał Warcabowy im.W. Bajkowskiego – JuniorzyŚroda Śląska7.01.20237.01.202310015’ + 5’'
XXV Gwiazdkowy Turniej WarcabowyRychlik17.12.202217.12.202210015’ + 5’'
Szkolna Liga Warcabowa Gminy Środa Śl. - Finał – SP3 Środa ŚląskaŚroda Śląska17.12.202217.12.202210020'
Otwarte Mistrzostwa Gminy Lututów, Memoriał im.Jana OsiołkowskiegoLututów11.12.202211.12.202210015’ + 5’'
Szkolna Liga Warcabowa Gminy Środa Śl. - SP SzczepanówSzczepanów10.12.202210.12.202210020'
XIX Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Lubaczowskiego Szkół Podst. 2008-2012Basznia Dolna9.12.20229.12.202210020’
XIX Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Lubaczowskiego Szkół Podst. 2013 i mł.Basznia Dolna9.12.20229.12.202210020’
Szkolna Liga Warcabowa Gminy Środa Śl. - SP RakoszyceRakoszyce3.12.20223.12.202210020'
IX Turniej Warcabowy o Puchar Wójta Gminy Horyniec-ZdrójHoryniec Zdrój3.12.20223.12.202210020’
XIX Mistrzostwa Polski w grze aktywnej – OpenSzubin26.11.202226.11.20226410'
XIX Mistrzostwa Polski w grze aktywnej – JuniorzySzubin26.11.202226.11.20226410'
Szkolna Liga Warcabowa Gminy Środa Śl. - SP CiechówCiechów26.11.202226.11.202210020'
XX Podkarpacka Indywidualna Liga Warcabowa – Finał – OpenBasznia Dolna19.11.202220.11.202210090'
XX Podkarpacka Indywidualna Liga Warcabowa – Finał – do lat 10Basznia Dolna19.11.202220.11.202210090'
Ogólnopolski Turniej w warcabach stupolowychLublin18.11.202224.11.202210090'
46 Drużynowe Mistrzostwa PolskiJanikowo18.11.202120.11.202110060'+30''
Ogólnopolski Turniej Osób Niewidomych i SłabowidzącychPokrzywna15.11.202222.11.202210090' + 30’'
Warcaby dla Niepodległości - mężczyźniBasznia Dolna12.11.202212.11.20221005' + 3''
Warcaby dla Niepodległości – kobietyBasznia Dolna12.11.202212.11.20221005' + 3''
46. Indywidualne Mistrzostwa Polski KobietJulinek Park09.11.202213.11.202210090'/45+30'+30''
XXVI Finał Indywidualnych Mistrzostw Polski Kobiet Stowarzyszenia CROSSUstka4.11.202214.11.202210080' + 1'
XXVI Finał Indywidualnych Mistrzostw Polski Mężczyzn Stowarzyszenia CROSSUstka4.11.202214.11.202210080' + 1'
XX Polska Gra – OpenTczew4.11.20226.11.202210090'
XX Turniej Warcabowy"Olimpijskie Nadzieje" Rocznik 2016 i młodsiHoryniec Zdrój29.10.202229.10.202210020’
XX Turniej Warcabowy"Olimpijskie Nadzieje" Rocznik 2014 i 2015Horyniec Zdrój29.10.202229.10.202210020’
Mistrzostwa Wielkopolski w warcabachRychlik23.10.202223.10.202210015’ + 5’'
Mistrzostwa Wielkopolski w warcabach do lat 8Rychlik23.10.202223.10.202210015’ + 5’'
VII Mistrzostwa Polski osób całkowicie niewidomychDuszniki Zdrój15.10.202223.10.202210080' + 1’
VIII Mistrzostwa KłodzkaKłodzko15.10.202215.10.202210030’
Eliminacje XXIII Dolnośląskich Igrzysk LZS Strefy LegnickiejŚroda Śląska15.10.202215.10.202210020’
XXVIII Drużynowe Mistrzostwa Polski JuniorówSzklarska Poręba12.10.202216.10.202210090'
XI Drużynowe Mistrzostwa Polski Kobiet Niewidomych i SłabowidzącychJastrzębia Góra2.10.202210.10.202210080' + 1’
X Grand Prix Polski 2022 – EkstraligaLipno2.10.20222.10.202210015’ + 5’'
X Grand Prix Polski 2022 – Liga MłodzikówLipno2.10.20222.10.202210015’ + 5’'
X Grand Prix Polski 2022 – Liga OrlikówLipno2.10.20222.10.202210015’ + 5’'
X Grand Prix Polski 2022 – Liga ŻakówLipno2.10.20222.10.202210015’ + 5’'
Otwarty Turniej w Warcabach stupolowych Jesień 2022Rychlik25.09.202225.09.202210015’ + 5’'
IX Grand Prix Polski 2022 – EkstraligaŚroda Śląska24.09.202224.09.202210015’ + 5’'
IX Grand Prix Polski 2022 – Liga MłodzikówŚroda Śląska24.09.202224.09.202210015’ + 5’'
IX Grand Prix Polski 2022 – Liga OrlikówŚroda Śląska24.09.202224.09.202210015’ + 5’'
IX Grand Prix Polski 2022 – Liga ŻakówŚroda Śląska24.09.202224.09.202210015’ + 5’'
Puchar Polski w warcabach stupolowych Niewidomych i SłabowidzącychDarłówko23.09.20221.10.202210080' + 1’
Integracyjny Turniej Warcabowy "Bałtyk" 2022Ustka19.09.202226.09.202210090'
VIII Mistrzostwa Polski Dzieci w warcabach 100-polowychBiały Dunajec16.09.202218.09.202210030’
II Turniej o Złotą ParzenicęNowy Targ16.09.202220.09.202210090'
Ogólnopolski Turniej Warcabowy im. Ludwika HutneraKrynica Morska11.09.202219.09.202210090'
VIII Grand Prix Polski 2022 – EkstraligaDąbki11.09.202211.09.202210015’ + 5’'
VIII Grand Prix Polski 2022 – Liga MłodzikówDąbki11.09.202211.09.202210015’ + 5’'
VIII Grand Prix Polski 2022 – Liga OrlikówDąbki11.09.202211.09.202210015’ + 5’'
VIII Grand Prix Polski 2022 – Liga ZakówDąbki11.09.202211.09.202210015’ + 5’'
Turniej warcabowy z okazji Święta WinaŚroda Śląska11.09.202211.09.202210020'
XX Podkarpacka Indywidualna Liga Warcabowa –Eliminacje – OpenBasznia Dolna10.09.202210.09.202210015’ + 5’'
XX Podkarpacka Indywidualna Liga Warcabowa –Eliminacje – do lat 10Basznia Dolna10.09.202210.09.202210015’ + 5’'
III Turniej Warcabowy w ramach Dni NiepełnosprawnychOpole8.09.20228.09.202210020'
49. Turniej o Kryształowy Kamień im. Marii i Romualda FreyDąbki7.09.202210.09.202210090’
46. Finał Indywidualnych Mistrzostw PolskiUstrzyki Dolne27.08.202204.09.202210090'/45+30'+30''
XXIII Drużynowe Mistrzostwa Polski Stowarzyszenia CROSSSękocin Stary21.08.202230.08.202210080' + 1'
VIII Indywidualne Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Seniorów-BLITZOleszyce21.08.202221.08.20221005' + 3''
VIII Indywidualne Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Seniorek-BLITZOleszyce21.08.202221.08.20221005' + 3''
VII Grand Prix Polski 2022 – EkstraligaCzęstochowa20.08.202220.08.202210015’ + 5’'
VII Grand Prix Polski 2022 – Liga MłodzikówCzęstochowa20.08.202220.08.202210015’ + 5’'
VII Grand Prix Polski 2022 – Liga OrlikówCzęstochowa20.08.202220.08.202210015’ + 5’'
VII Grand Prix Polski 2022 – Liga ŻakówCzęstochowa20.08.202220.08.202210015’ + 5’'
XXIV Indywidualne Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego SeniorówOleszyce19.08.202221.08.202210090’
XXIV Indywidualne Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego SeniorekOleszyce19.08.202221.08.202210090’
XXVIII Drużynowe Mistrzostwa Polski w grze błyskawicznejRychlik15.08.202215.08.20221003' + 2''
XXXIX Mistrzostwa Polski w grze błyskawicznejRychlik14.08.202214.08.20221003' + 2''
XX Mistrzostwa Polski w grze aktywnejRychlik13.08.202213.08.202210015' + 5''
XIX Międzynarodowy Turniej Integracyjny o Puchar Burmistrza KłodzkaKłodzko6.08.20226.08.202210020’
Otwarty Turniej w warcabach 100-polowych LATO 2022Rychlik31.07.202231.07.202210015’+ 5’’
XXIX Mistrzostwa Polski Seniorek StarszychLututów26.07.202228.07.202210090'
XXIX Mistrzostwa Polski Seniorów StarszychLututów26.07.202228.07.202210090'
V Złota Korona Średzka o Puchar Burmistrza Środy Śl.Środa Śląska22.07.202225.07.202210090’
III Turniej Warcabowy o Puchar Dyrektora CRR KRUS w Horyńcu-Zdroju – OPENHoryniec Zdrój9.07.20229.07.202210020’
III Turniej Warcabowy o Puchar Dyrektora CRR KRUS w Horyńcu-Zdroju – do lat 10Horyniec Zdrój9.07.20229.07.202210020’
III Turniej Warcabowy o Puchar Dyrektora CRR KRUS w Horyńcu-Zdr. – SanatoriumHoryniec Zdrój9.07.20229.07.202210020’
XXXII Indywidualne Mistrzostwa Polski warcabach 64-polowychBoszkowo26.06.202230.06.20226445’ + 30’’
Indywidualne Mistrzostwa Polski w grze błyskawicznejBoszkowo26.06.202226.06.2022643’ + 2’’
Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet w grze błyskawicznejBoszkowo26.06.202226.06.2022643’ + 2’’
Mistrzostwa Polski Juniorów w warcabach klasycznychBoszkowo26.06.202230.06.202264
Puchar XXX-lecia Stowarzyszenia Cross Niewidomych i SłabowidzącychGiżycko26.06.20224.07.202210090'
Ogólnopolski Turniej Niewidomych i Słabowidzących w warcabachKarpacz19.06.202228.06.202210090' + 30’’
XIII Turniej Warcabowy o Drzwi GnieźnieńskieGniezno16.06.202219.06.202210090’
Ogólnopolski Turniej Niewidomych i Słabowidzących w warcabach stupolowychJarosławiec15.06.202225.06.202210090'
VI Grand Prix Polski 2022 – EkstraligaMiejska Górka11.06.202211.06.2022648’ + 4’'
VI Grand Prix Polski 2022 – Liga MłodzikówMiejska Górka11.06.202211.06.2022648’ + 4’'
VI Grand Prix Polski 2022 – Liga OrlikówMiejska Górka11.06.202211.06.2022648’ + 4’'
VI Grand Prix Polski 2022 – Liga ŻakówMiejska Górka11.06.202211.06.20226415’ + 5’'
V Turniej Warcabowy z okazji Dnia Dziecka – rocznik 2014 i młodsi Stare Oleszyce4.06.20224.06.202210015’+ 5’’
V Turniej Warcabowy z okazji Dnia Dziecka – rocznik 2012 i 2013 Stare Oleszyce4.06.20224.06.202210015’+ 5’’
V Turniej Warcabowy z okazji Dnia Dziecka – rocznik 2009-2011 Stare Oleszyce4.06.20224.06.202210015’+ 5’’
Ogólnopolski Turniej w Warcabach Stupolowych Niewidomych i SłabowidzącychSielpia3.06.202211.06.202210080' + 1’
VIII Ogólnopolski Turniej Juniorów o Puchar TatrBiały Dunajec26.05.202229.05.202264 i 100 15’ i 20'
VII Ogólnopolski Turniej o Puchar Tatr w warcabach latającychBiały Dunajec26.05.202229.05.20226415’ + 3’’
Półfinał Mistrzostw Polski Stowarzyszenia CrossGiżycko19.05.202227.05.202210080' + 1’
V Grand Prix Polski 2022 – EkstraligaŻerków14.05.202214.05.2022648’ + 4’'
V Grand Prix Polski 2022 – Liga MłodzikówŻerków14.05.202214.05.2022648’ + 4’'
V Grand Prix Polski 2022 – Liga OrlikówŻerków14.05.202214.05.2022648’ + 4’'
V Grand Prix Polski 2022 – Liga ŻakówŻerków14.05.202214.05.20226415’ + 5’'
XIX Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ówŻerków12.05.202213.05.20226415’
XIX Turniej Warcabowy"Olimpijskie Nadzieje" Rocznik 2016 i młodsiHoryniec Zdrój7.05.20227.05.202210020’
XIX Turniej Warcabowy"Olimpijskie Nadzieje" Roczniki 2014-2015Horyniec Zdrój7.05.20227.05.202210020’
XXXIX Mistrzostwa Polski JuniorówSzklarska Poręba20.04.202224.04.202210090’
XXIII Wielkopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w warcabach klasycznychPoznań9.04.20229.04.20226415’
IV Grand Prix Polski 2022 – EkstraligaRychlik2.04.20222.04.202210015’ + 5’'
IV Grand Prix Polski 2022 – Liga MłodzikówRychlik2.04.20222.04.202210015’ + 5’'
IV Grand Prix Polski 2022 – Liga OrlikówRychlik2.04.20222.04.202210015’ + 5’'
IV Grand Prix Polski 2022 – Liga ŻakówRychlik2.04.20222.04.202210015’ + 5’'
Półfinał Mistrzostw Polski Niewidomych i Słabowidzących w warcabach stupolowychKrynica Zdrój1.04.20229.04.202210080' + 1’
Wiosna 2022Rychlik24.03.202227.03.202210090’
IV Turniej warcabowy „Warcabowe Love” - kategoria do lat 8Oleszyce19.03.202219.03.202210020'
IV Turniej warcabowy „Warcabowe Love” - kategoria do lat 10Oleszyce19.03.202219.03.202210020'
IV Turniej warcabowy „Warcabowe Love” - kategoria do lat 13Oleszyce19.03.202219.03.202210020'
IV Turniej warcabowy „Warcabowe Love” - kategoria OpenOleszyce19.03.202219.03.202210020'
Kwalifikacje SP MontessoriSP Montessori18.03.202218.03.20226410'
Mistrzostwa Powiatu Leszczyńskiego oraz Miasta LesznaLipno8.03.20228.03.20226410’ + 5’'
III Grand Prix Polski 2022 – EkstraligaJanikowo5.03.20225.03.202210015’ + 5’'
III Grand Prix Polski 2022 – Liga MłodzikówJanikowo5.03.20225.03.202210015’ + 5’'
III Grand Prix Polski 2022 – Liga OrlikówJanikowo5.03.20225.03.202210015’ + 5’'
III Grand Prix Polski 2022 – Liga ŻakówJanikowo5.03.20225.03.202210015’ + 5’'
I Turniej w warcabach klasycznych im. Tomasza ŁośNowy Staw26.02.202226.02.20226415’
Półfinał 46 Indywidualnych Mistrzostw Polski – Grupa ASępólno Krajeńskie16.02.202220.02.202210080' + 1’
Półfinał 46 Indywidualnych Mistrzostw Polski – Grupa BSępólno Krajeńskie16.02.202220.02.202210080' + 1’
II Grand Prix Polski 2022 – EkstraligaLututów12.02.202212.02.202210015’ + 5’'
II Grand Prix Polski 2022 – Liga MłodzikówLututów12.02.202212.02.202210015’ + 5’'
II Grand Prix Polski 2022 – Liga OrlikówLututów12.02.202212.02.202210015’ + 5’'
II Grand Prix Polski 2022 – Liga ŻakówLututów12.02.202212.02.202210015’ + 5’'
I Grand Prix Polski 2022 – EkstraligaOsieczna15.01.202215.01.202210015’ + 5’'
I Grand Prix Polski 2022 – Liga MłodzikówOsieczna15.01.202215.01.202210015’ + 5’'
I Grand Prix Polski 2022 – Liga OrlikówOsieczna15.01.202215.01.202210015’ + 5’'
I Grand Prix Polski 2022 – Liga ŻakówOsieczna15.01.202215.01.202210015’ + 5’'
Otwarte Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZSLututów27.12.202130.12.202110090'
Finał 45. Indywidualnych Mistrzostw PolskiJulinek Park20.11.202128.11.202110080' + 1’
XIX Podkarpacka Indywidualna Liga Warcabowa – Finał – OpenOleszyce20.11.202121.11.202110090’
XIX Podkarpacka Indywidualna Liga Warcabowa – Finał do lat 10Oleszyce20.11.202121.11.202110090’
Mistrzostwa Miasta i Gminy Wronki – OpenWronki14.11.202114.11.20216410' + 2''
Mistrzostwa Miasta i Gminy Wronki – do lat 10Wronki14.11.202114.11.20216410' + 2''
Integracyjny Turniej Warcabowy Osób Niesłyszących z Okazji Święta NiepodległościWarszawa13.11.202113.11.20216415’
45 Drużynowe Mistrzostwa PolskiSzczecin11.11.202114.11.202110080' + 1'
XVIII Mistrzostwa Polski w warcabach aktywnych – OpenMarki6.11.20216.11.2021647' + 5''
XVIII Mistrzostwa Polski w warcabach aktywnych – Open kobietyMarki6.11.20216.11.2021647' + 5''
XVIII Mistrzostwa Polski w warcabach aktywnych – do lat 13Marki6.11.20216.11.20216410
XVIII Mistrzostwa Polski w warcabach aktywnych – do lat 10Marki6.11.20216.11.20216410
XIX Podkarpacka Indywidualna Liga Warcabowa – EliminacjeOleszyce6.11.20216.11.202110015’ + 5’'
XLV Indywidualne Mistrzostwa Polski KobietJulinek20.10.202124.10.202110080' + 1’
Ogólnopolski Turniej Osób Niewidomych i SłabowidzącychPokrzywna2.11.202111.11.202110090' + 30’'
VI Mistrzostwa Polski osób całkowicie niewidomychDuszniki Zdrój16.10.202124.10.202110080' + 1’
VII Mistrzostwa KłodzkaKłodzko16.10.202116.10.202110030’
XXVII Drużynowe Mistrzostwa Polski JuniorówKarpacz6.10.202110.10.202110090'
Otwarte Mistrzostwa Miasta Słupska 2021Słupsk4.10.202127.10.202110090'
VIII Grand Prix Polski 2021 – EkstraligaLipno2.10.20212.10.202110015’ + 5’'
VIII Grand Prix Polski 2021 – Liga MłodzikówLipno2.10.20212.10.202110015’ + 5’'
VIII Grand Prix Polski 2021 – Liga OrlikówLipno2.10.20212.10.202110015’ + 5’'
VIII Grand Prix Polski 2021 – Liga ŻakówLipno2.10.20212.10.202110015’ + 5’'
XVIII Turniej Warcabowy"Olimpijskie Nadzieje" Rocznik 2015 i młodsiHoryniec Zdrój25.09.202125.09.202110020’
XVIII Turniej Warcabowy"Olimpijskie Nadzieje" Roczniki 2013-2014Horyniec Zdrój25.09.202125.09.202110020’
VII Grand Prix Polski 2021 - EkstraligaMiejska Górka25.09.202125.09.202110015’ + 5’'
VII Grand Prix Polski 2021 – Liga MłodzikówMiejska Górka25.09.202125.09.202110015’ + 5’'
VII Grand Prix Polski 2021 – Liga OrlikówMiejska Górka25.09.202125.09.202110015’ + 5’'
VII Grand Prix Polski 2021 – Liga ŻakówMiejska Górka25.09.202125.09.202110015’ + 5’'
Integracyjny Turniej Warcabowy "Bałtyk" 2021Ustka20.09.202126.09.202110090'
I Turniej o Złotą ParzenicęNowy Targ17.09.202121.09.202110090'
Ogólnopolski Turniej Warcabowy im. Ludwika HutneraKrynica Morska16.09.202120.09.202110090'
X Drużynowe Mistrzostwa Kobiet Stowarzyszenia CrossJastrzębia Góra11.09.202119.09.202110080' + 1’
Drużynowy i Indywidualny Ogólnopolski Turniej NiesłyszącychRadom11.09.202111.09.202110030’
VI Grand Prix Polski 2021 – EkstraligaŚroda Śląska11.09.202111.09.202110015’ + 5’'
VI Grand Prix Polski 2021 – Liga MłodzikówŚroda Śląska11.09.202111.09.202110015’ + 5’'
VI Grand Prix Polski 2021 – Liga OrlikówŚroda Śląska11.09.202111.09.202110015’ + 5’'
VI Grand Prix Polski 2021 – Liga ŻakówŚroda Śląska11.09.202111.09.202110015’ + 5’'
II Turniej Warcabowy w ramach Dni NiepełnosprawnychOpole9.09.20219.09.202110020'
VII Mistrzostwa Polski Dzieci w warcabach 100-polowych Dz – 6Dąbki4.09.20215.09.202110030’
VII Mistrzostwa Polski Dzieci w warcabach 100-polowych Ch – 6Dąbki4.09.20215.09.202110030’
VII Mistrzostwa Polski Dzieci w warcabach 100-polowych Dz – 8Dąbki4.09.20215.09.202110030’
VII Mistrzostwa Polski Dzieci w warcabach 100-polowych Ch – 8Dąbki4.09.20215.09.202110030’
Ogólnopolski Turniej Warcabowy Kaszuby 2021Wdzydze3.09.202110.09.202110090'
Puchar Polski w warcabach stupolowych niewidomych i SłabowidzącychPogorzelica31.08.20218.09.202110080' + 1’
Turniej SL PZNWisła29.08.202129.08.202110015’
VII Indywidualne Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Seniorów-BLITZHoryniec Zdrój29.08.202129.08.20211003' + 2''
VII Indywidualne Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Seniorek -BLITZHoryniec Zdrój29.08.202129.08.20211003' + 2''
XXIII Indywidualne Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego – SeniorzyHoryniec Zdrój27.08.202129.08.202110090’
XXIII Indywidualne Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego – SeniorkiHoryniec Zdrój27.08.202129.08.202110090’
48. Turniej o Kryształowy Kamień im. Marii i Romualda FreyDąbki26.08.202129.08.202110090’
XXII Drużynowe Mistrzostwa Polski Stowarzyszenia CROSSSękocin Stary17.08.202127.08.202110080' + 1'
XIX Mistrzostwa Polski w grze aktywnejRychlik15.08.202115.08.202110015' + 5''
XIX Mistrzostwa Polski Kobiet w grze aktywnejRychlik15.08.202115.08.202110015' + 5''
Drużynowe Mistrzostwa Polski w grze błyskawicznejRychlik14.08.202114.08.20211003' + 2''
XXXVIII Mistrzostwa Polski w grze błyskawicznejRychlik14.08.202114.08.20211003' + 2''
XXXVIII Mistrzostwa Polski Kobiet w grze błyskawicznejRychlik14.08.202114.08.20211003' + 2''
XVIII Międzynarodowy Turniej Integracyjny o Puchar Burmistrza KłodzkaKłodzko24.07.202124.07.202110030’
XXVIII Mistrzostwa Polski Seniorów StarszychMiłakowo23.07.202125.07.202110090'
IV Złota Korona Średzka o Puchar Burmistrza Środy Śl.Środa Śląska16.07.202119.07.202110090’
Ogólnopolski Turniej w warcabach stupolowych osób NiSGiżycko11.07.202118.07.202110090'
V Grand Prix Polski 2021 – EkstraligaLipno10.07.202110.07.202110015’ + 5’'
V Grand Prix Polski 2021 – Liga MłodzikówLipno10.07.202110.07.202110015’ + 5’'
V Grand Prix Polski 2021 – Liga OrlikówLipno10.07.202110.07.202110015’ + 5’'
V Grand Prix Polski 2021 – Liga ŻakówLipno10.07.202110.07.202110015’ + 5’'
XXXI Indywidualne Mistrzostwa Polski warcabach 64-polowychBoszkowo01.07.202104.07.20216445’ + 30’’
Warcabowe Lato w SpodkuKatowice4.07.20214.07.202110010’ + 3’'
XIV Mistrzostwa Polski Juniorów w grze błyskawicznejBoszkowo01.07.202102.07.2021643' + 2''
XXV Mistrzostwa Polski Juniorów w warcabach 64-polowychBoszkowo01.07.202104.07.20216445’
Mistrzostwa Polski w grze błyskawicznejBoszkowo01.07.202101.07.2021643' + 2''
Mistrzostwa Polski w grze błyskawicznej kobietBoszkowo01.07.202101.07.2021643' + 2''
Świętokrzyski Turniej Warcabowy Osób Niewidomych i SłabowidzącychSielpia Wielka25.06.202127.06.202110090'
Ogólnopolski Turniej Niewidomych i Słabowidzących w warcabachSzklarska Poręba20.06.202128.06.202110080' + 1’
IV Grand Prix Polski 2021 – EkstraligaŻerków19.06.202119.06.202110015’ + 5’'
IV Grand Prix Polski 2021 – Liga MłodzikówŻerków19.06.202119.06.202110015’ + 5’'
IV Grand Prix Polski 2021 – Liga OrlikówŻerków19.06.202119.06.202110015’ + 5’'
IV Grand Prix Polski 2021 – Liga ŻakówŻerków19.06.202119.06.202110015’ + 5’'
XVIII Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów – Przedszkola – Dziewczęta Żerków17.06.202118.06.20216415'
XVIII Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów – Przedszkola – ChłopcyŻerków17.06.202118.06.20216415'
XVIII Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów – Klasy I-IV – DziewczętaŻerków17.06.202118.06.20216415'
XVIII Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów – Klasy I-IV – ChłopcyŻerków17.06.202118.06.20216415'
XVIII Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów – Klasy V-VIII – DziewczętaŻerków17.06.202118.06.20216415'
XVIII Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów – Klasy V-VIII – ChłopcyŻerków17.06.202118.06.20216415'
XVIII Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów – Szkoły Ponadpodstawowe – DziewczętaŻerków17.06.202118.06.20216415'
XVIII Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów – Szkoły Ponadpodstawowe – ChłopcyŻerków17.06.202118.06.20216415'
Turniej Warcabowy w SP Montessori w PoznaniuPoznań15.06.202115.06.2021645’ + 3’’
XXXVIII Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 10 w grze błyskawicznej Dąbki13.06.202113.06.20211003' +2''
XXXVIII Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 10 w grze błyskawicznejDąbki13.06.202113.06.20211003' +2''
XXXVIII Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 13 w grze błyskawicznejDąbki13.06.202113.06.20211003' +2''
XXXVIII Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 13 w grze błyskawicznejDąbki13.06.202113.06.20211003' +2''
XXXVIII Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 16 w grze błyskawicznejDąbki13.06.202113.06.20211003' +2''
XXXVIII Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 w grze błyskawicznejDąbki13.06.202113.06.20211003' +2''
XXXVIII Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 19 w grze błyskawicznejDąbki13.06.202113.06.20211003' +2''
XXXVIII Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 19 w grze błyskawicznejDąbki13.06.202113.06.20211003' +2''
XXXVIII Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 23 w grze błyskawicznejDąbki13.06.202113.06.20211003' +2''
XXXVIII Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 23 w grze błyskawicznejDąbki13.06.202113.06.20211003' +2''
XXXVIII Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 10 w grze aktywnejDąbki12.06.202112.06.202110015' + 5''
XXXVIII Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 10 w grze aktywnejDąbki12.06.202112.06.202110015' + 5''
XXXVIII Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 13 w grze aktywnejDąbki12.06.202112.06.202110015' + 5''
XXXVIII Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 13 w grze aktywnejDąbki12.06.202112.06.202110015' + 5''
XXXVIII Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 16 w grze aktywnejDąbki12.06.202112.06.202110015' + 5''
XXXVIII Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 w grze aktywnejDąbki12.06.202112.06.202110015' + 5''
XXXVIII Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 19 w grze aktywnejDąbki12.06.202112.06.202110015' + 5''
XXXVIII Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 19 w grze aktywnejDąbki12.06.202112.06.202110015' + 5''
XXXVIII Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 23 w grze aktywnejDąbki12.06.202112.06.202110015' + 5''
XXXVIII Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 23 w grze aktywnejDąbki12.06.202112.06.202110015' + 5''
XXXVIII Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 10Dąbki8.06.202112.06.202110090’
XXXVIII Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 10Dąbki8.06.202112.06.202110090’
XXXVIII Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 13Dąbki8.06.202112.06.202110090’
XXXVIII Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 13Dąbki8.06.202112.06.202110090’
XXXVIII Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 16Dąbki8.06.202112.06.202110090’
XXXVIII Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16Dąbki8.06.202112.06.202110090’
XXXVIII Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 19Dąbki8.06.202112.06.202110090’
XXXVIII Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 19Dąbki8.06.202112.06.202110090’
XXXVIII Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 23Dąbki8.06.202112.06.202110090’
XXXVIII Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 23Dąbki8.06.202112.06.202110090’
XXV Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet Stowarzyszenia CROSSUstka6.06.202118.06.202110080' + 1’
XXV Indywidualne Mistrzostwa Polski Stowarzyszenia CROSSUstka6.06.202118.06.202110080' + 1’
XII Międzynarodowy Turniej o Drzwi GnieźnieńskieGniezno3.06.20216.03.202110090'
IV Turniej Warcabowy z okazji Dnia Dziecka – rocznik 2013 i młodsi Stare Oleszyce4.06.20214.06.202110020’’
IV Turniej Warcabowy z okazji Dnia Dziecka – rocznik 2011-2012Stare Oleszyce4.06.20214.06.202110020’’
IV Turniej Warcabowy z okazji Dnia Dziecka – rocznik 2008-2010Stare Oleszyce4.06.20214.06.202110020’’
VII Ogólnopolski Turniej Juniorów o Puchar Tatr – juniorki do lat 13Biały Dunajec29.05.202130.05.202110020’’
VII Ogólnopolski Turniej Juniorów o Puchar Tatr – juniorzy do lat 13Biały Dunajec29.05.202130.05.202110020’’
VII Ogólnopolski Turniej Juniorów o Puchar Tatr – do lat 10Biały Dunajec29.05.202130.05.202110020’’
VII Ogólnopolski Turniej Juniorów o Puchar Tatr – juniorki do lat 8Biały Dunajec29.05.202130.05.202110020’’
VII Ogólnopolski Turniej Juniorów o Puchar Tatr – juniorzy do lat 8Biały Dunajec29.05.202130.05.202110020’’
VII Ogólnopolski Turniej Juniorów o Puchar Tatr – juniorki do lat 13Biały Dunajec28.05.202128.05.20216415'
VII Ogólnopolski Turniej Juniorów o Puchar Tatr – juniorzy do lat 13Biały Dunajec28.05.202128.05.20216415'
VII Ogólnopolski Turniej Juniorów o Puchar Tatr – do lat 10Biały Dunajec28.05.202128.05.20216415'
VII Ogólnopolski Turniej Juniorów o Puchar Tatr – juniorki do lat 8Biały Dunajec28.05.202128.05.20216415'
VII Ogólnopolski Turniej Juniorów o Puchar Tatr – juniorzy do lat 8Biały Dunajec28.05.202128.05.20216415'
VI Ogólnopolski Turniej o Puchar Tatr w warcabach latającychBiały Dunajec28.05.202130.05.20216415' + 3’’
Półfinał Mistrzostw Kobiet Stowarzyszenia CrossGiżycko24.05.20211.06.202110080' + 1’
Ogólnopolski Półfinał Niewidomych w Warcabach 100-pol Krynica Zdrój 2021Krynica Zdrój15.05.202123.05.202110080' + 1’
Turniej Przedszkolaka ZSP nr 16 WrocławWrocław15.05.202115.05.20216410’
III Grand Prix Polski 2021 – EkstraligaLututów8.05.20218.05.202110015’ + 5’'
III Grand Prix Polski 2021 – Liga MłodzikówLututów8.05.20218.05.202110015’ + 5’'
III Grand Prix Polski 2021 – Liga OrlikówLututów8.05.20218.05.202110015’ + 5’'
III Grand Prix Polski 2021 – Liga ŻakówLututów8.05.20218.05.202110015’ + 5’'
XVII Turniej Warcabowy"Olimpijskie Nadzieje" Rocznik 2013-2014Horyniec Zdrój8.05.20218.05.202110020’
XVII Turniej Warcabowy"Olimpijskie Nadzieje" Rocznik 2015 i młodsiHoryniec Zdrój8.05.20218.05.202110020’
Wiosenny Turniej warcabowy Kurnik11.04.202111.04.20211005' + 3''
II Grand Prix Polski 2021 – EkstraligaLipno13.03.202113.03.202110015’ + 5’'
II Grand Prix Polski 2021 – Liga MłodzikówLipno13.03.202113.03.202110015’ + 5’'
II Grand Prix Polski 2021 – Liga OrlikówLipno13.03.202113.03.202110015’ + 5’'
II Grand Prix Polski 2021 – Liga ŻakówLipno13.03.202113.03.202110015’ + 5’'
Półfinał 45 Indywidualnych Mistrzostw Polski – Grupa AOsieczna4.03.20217.03.202110080' + 1’
Półfinał 45 Indywidualnych Mistrzostw Polski – Grupa BOsieczna4.03.20217.03.202110080' + 1’
I Grand Prix Polski 2021 – EkstraligaMiejska Górka27.02.202127.02.202110015’ + 5’'
I Grand Prix Polski 2021 – Liga MłodzikówMiejska Górka27.02.202127.02.202110015’ + 5’'
I Grand Prix Polski 2021 – Liga OrlikówMiejska Górka27.02.202127.02.202110015’ + 5’'
I Grand Prix Polski 2021 – Liga ŻakówMiejska Górka27.02.202127.02.202110015’ + 5’'
Zimowy Turniej warcabowy Kurnik13.12.202013.12.202010010' + 3''
Otwarte Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS Głaz3.12.20206.12.202010090'
Otwarte Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS - KobietyGłaz3.12.20206.12.202010090'
Turniej Świąteczny w SP MontessoriPoznań1.12.20201.12.2020645’ + 3’’
Finał 44. Indywidualnych Mistrzostw PolskiSanok08.11.202014.11.202010080' + 1’
III Turniej Online o Puchar ZUCHAKurnik18.10.202018.10.202010010' + 3''
V Mistrzostwa Całkowicie Niewidomych Stowarzyszenia CROSSDuszniki Zdrój17.10.202025.10.2020100120’
VI Indywidualne Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Seniorek – BlitzHoryniec-Zdrój11.10.202011.10.20201003’ + 2’’
VI Indywidualne Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Seniorów– BlitzHoryniec-Zdrój11.10.202011.10.20201003’ + 2’’
IX Drużynowe Mistrzostwa Kobiet Stowarzyszenia CROSSGiżycko9.10.202016.10.202010080' + 1'
XXII Indywidualne Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego – SeniorkiHoryniec-Zdrój9.10.202011.10.202010090’
XXII Indywidualne Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego – SeniorzyHoryniec-Zdrój9.10.202011.10.202010090’
III Otwarte GP Wielkopolski w warcabach 100-polowych – OPENRychlik4.10.20204.10.202010015' + 5''
III Otwarte GP Wielkopolski w warcabach 100-polowych do lat 15Rychlik4.10.20204.10.202010015' + 5''
III Otwarte GP Wielkopolski w warcabach 100-polowych do lat 11Rychlik4.10.20204.10.202010015' + 5''
III Otwarte GP Wielkopolski w warcabach 100-polowych do lat 8Rychlik4.10.20204.10.202010015' + 5''
Puchar Stowarzyszenia CROSS w warcabach stupolowychŁeba1.10.20209.10.202010090’
XVI Turniej Warcabowy"Olimpijskie Nadzieje" Rocznik 2012-2013Horyniec Zdrój26.09.202026.09.202010020’
XVI Turniej Warcabowy"Olimpijskie Nadzieje" Rocznik 2014 i młodsiHoryniec Zdrój26.09.202026.09.202010020’
47. Turniej o Kryształowy Kamień im. Marii i Romualda FreyDąbki23.09.202027.09.202010090’
1. Turniej o Bursztynowy KamieńDąbki23.09.202027.09.202010090’
XXI Drużynowe Mistrzostwa Stowarzyszenia CROSSGiżycko20.09.20201.10.202010080' + 1'
I Grand Prix Polan– EkstraklasaLipno19.09.202019.09.202010015’ + 5’'
I Grand Prix Polan – Liga MłodzikówLipno19.09.202019.09.202010015’ + 5’'
I Grand Prix Polan – Liga OrlikówLipno19.09.202019.09.202010015’ + 5’'
I Grand Prix Polan – Liga ŻakówLipno19.09.202019.09.202010015’ + 5’'
Mistrzostwa Kobiet Stowarzyszenia CROSSJastrzębia Góra8.09.202018.09.202010080' + 1'
Ogólnopolski Obóz SportowyDźwirzyno7.09.202021.09.202010090'
Integracyjny Turniej Warcabowy "Bałtyk" 2020Ustka29.08.20203.09.202010090'
XXVII Mistrzostwa Polski Seniorów StarszychLututów27.08.202030.08.202010090’
Ogólnopolski Turniej Osób Niewidomych i SłabowidzącychPokrzywna27.08.20205.09.202010090'
Mistrzostwa Polski w grze błyskawicznejBoszkowo21.08.202021.08.2020643’ + 2’’
Mistrzostwa Polski w grze błyskawicznej KobietBoszkowo21.08.202021.08.2020643’ + 2’’
XIII Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 10 w grze błyskawicznejBoszkowo21.08.202021.08.2020643’ + 2’’
XIII Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 10 w grze błyskawicznejBoszkowo21.08.202021.08.2020643’ + 2’’
XIII Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 8 w grze błyskawicznejBoszkowo21.08.202021.08.2020643’ + 2’’
XIII Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 8 w grze błyskawicznejBoszkowo21.08.202021.08.2020643’ + 2’’
XIII Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 16 w grze błyskawicznejBoszkowo20.08.202020.08.2020643’ + 2’’
XIII Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 w grze błyskawicznejBoszkowo20.08.202020.08.2020643’ + 2’’
XIII Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 13 w grze błyskawicznejBoszkowo20.08.202020.08.2020643’ + 2’’
XIII Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 13 w grze błyskawicznejBoszkowo20.08.202020.08.2020643’ + 2’’
XXX Indywidualne Mistrzostwa PolskiBoszkowo19.08.202023.08.20206445’ + 30’’
XXX Indywidualne Mistrzostwa Polski KobietBoszkowo19.08.202023.08.20206445’ + 30’’
XXIV Mistrzostwa Polski Juniorów w warcabach 64-polowych Ch-8Boszkowo19.08.202023.08.20206430’
XXIV Mistrzostwa Polski Juniorów w warcabach 64-polowych Ch-10Boszkowo19.08.202023.08.20206445’
XXIV Mistrzostwa Polski Juniorów w warcabach 64-polowych Ch-13Boszkowo19.08.202023.08.20206445’
XXIV Mistrzostwa Polski Juniorów w warcabach 64-polowych Ch-16Boszkowo19.08.202023.08.20206445’
XXIV Mistrzostwa Polski Juniorów w warcabach 64-polowych Dz-8Boszkowo19.08.202023.08.20206430’
XXIV Mistrzostwa Polski Juniorów w warcabach 64-polowych Dz-10Boszkowo19.08.202023.08.20206445’
XXIV Mistrzostwa Polski Juniorów w warcabach 64-polowych Dz-13Boszkowo19.08.202023.08.20206445’
XXIV Mistrzostwa Polski Juniorów w warcabach 64-polowych Dz-16Boszkowo19.08.202023.08.20206445’
XXIV Indywidualne Mistrzostwa Mężczyzn Stowarzyszenia CROSSIgnatki16.08.202027.08.202010080’ + 1’
XLIV Mistrzostwa Polski KobietRychlik12.08.202016.08.202010080' + 1’
Ogólnopolski Turniej Osób Niewidomych i SłabowidzącychGiżycko5.07.202012.07.202010090'
II Finał online o Puchar ZUCHAKurnik19.06.202020.06.202010010' + 3''
Ogólnopolski Turniej NiS w warcabach stupolowych o Puchar PodkarpaciaWołkowyja18.06.202026.06.202010090'
I Turniej online o Puchar ZUCHAKurnik15.05.202017.05.202010010' + 3''
Majówka Online 2020Kurnik2.05.20203.05.202010010' + 3''
I Opolska Liga WarcabowaOpole13.03.202014.07.202010090’
GP Mazowsza w warcabach – II Turniej - kategoria do lat 8Słupno7.03.20207.03.202010020’
GP Mazowsza w warcabach – II Turniej - kategoria do lat 10Słupno7.03.20207.03.202010020’
GP Mazowsza w warcabach – II Turniej - kategoria do lat 13Słupno7.03.20207.03.202010020’
GP Mazowsza w warcabach – II Turniej - kategoria OPENSłupno7.03.20207.03.202010015' + 5''
VIII Otwarte Mistrzostwa Smolca w Warcabach 64 PolowychSmolec7.03.20207.03.20206410’
III Otwarte GP Wielkopolski w warcabach 100-polowych- OPENŻelichowo1.03.20201.03.202010015' + 5''
III Otwarte GP Wielkopolski w warcabach 100-polowych do lat 15Żelichowo1.03.20201.03.202010015' + 5''
III Otwarte GP Wielkopolski w warcabach 100-polowych do lat 11Żelichowo1.03.20201.03.202010015' + 5''
III Otwarte GP Wielkopolski w warcabach 100-polowych do lat 8Żelichowo1.03.20201.03.202010015' + 5''
IV Turniej warcabowy o Złoty KielichMilówka27.02.20201.03.202010090'
Kwalifikacje w SP 87Poznań28.02.202028.02.20206410'
Kwalifikacje MP w SP MontessoriPoznań27.02.202027.02.2020645' + 3''
XVIII Podkarpacka Indywidualna Liga Warcabowa 2020 – do lat 10 – FinałBasznia Dolna22.02.202023.02.202010090’
XVIII Podkarpacka Indywidualna Liga Warcabowa 2020 – OPEN – FinałBasznia Dolna22.02.202023.02.202010090’
Półfinał 44 Indywidualnych Mistrzostw Polski – Grupa AOsieczna20.02.202023.02.202010080' + 1’
Półfinał 44 Indywidualnych Mistrzostw Polski – Grupa BOsieczna20.02.202023.02.202010080' + 1’
Mistrzostwa Miasta Leszna w Warcabach 64 JuniorkiLipno18.02.202018.02.20206415’
Mistrzostwa Miasta Leszna w Warcabach 64 JuniorzyLipno18.02.202018.02.20206415’
Mistrzostwa Miasta Leszna w Warcabach 64 - Juniorki MłodszeLipno18.02.202018.02.20206415’
Mistrzostwa Miasta Leszna w Warcabach 64 - Juniorzy MłodsiLipno18.02.202018.02.20206415’
Mistrzostwa Powiatu Leszczyńskiego w Warcabach 64 - JuniorkiLipno18.02.202018.02.20206415’
Mistrzostwa Powiatu Leszczyńskiego w Warcabach 64 – JuniorzyLipno18.02.202018.02.20206415’
Mistrzostwa Powiatu Leszczyńskiego w Warcabach 64 - Juniorki MłodszeLipno18.02.202018.02.20206415’
Mistrzostwa Powiatu Leszczyńskiego w Warcabach 64 - Juniorzy MłodsiLipno18.02.202018.02.20206415’
III Turniej warcabowy „Warcabowe Love” - kategoria do lat 8Oleszyce15.02.202015.02.202010015' + 5''
III Turniej warcabowy „Warcabowe Love” - kategoria do lat 10Oleszyce15.02.202015.02.202010015' + 5''
III Turniej warcabowy „Warcabowe Love” - kategoria OPENOleszyce15.02.202015.02.202010015' + 5''
Dni Warcabowe Santander Bank Polska w Środzie Śląskiej Środa Śląska12.02.202012.02.202010020’
III Otwarte GP Wielkopolski w warcabach 100-polowych – OPENRychlik9.02.20209.02.202010015' + 5''
III Otwarte GP Wielkopolski w warcabach 100-polowych do lat 15Rychlik9.02.20209.02.202010015' + 5''
III Otwarte GP Wielkopolski w warcabach 100-polowych do lat 11Rychlik9.02.20209.02.202010015' + 5''
III Otwarte GP Wielkopolski w warcabach 100-polowych do lat 8Rychlik9.02.20209.02.202010015' + 5''
GP Mazowsza w warcabach kategoria do lat 8Radzymin8.02.20208.02.20206410’
GP Mazowsza w warcabach kategoria do lat 10Radzymin8.02.20208.02.20206410’
GP Mazowsza w warcabach kategoria do lat 13Radzymin8.02.20208.02.20206410’
GP Mazowsza w warcabach kategoria OPENRadzymin8.02.20208.02.2020647’ + 5’'
I Otwarte Mistrzostwa Sierpowa – EkstraligaSierpowo8.02.20208.02.202010015’ + 5’'
I Otwarte Mistrzostwa Sierpowa – MłodzicySierpowo8.02.20208.02.202010015’ + 5’'
I Otwarte Mistrzostwa Sierpowa – OrlicySierpowo8.02.20208.02.202010015’ + 5’'
I Otwarte Mistrzostwa Sierpowa - ŻacySierpowo8.02.20208.02.202010015’ + 5’'
XVIII Podkarpacka Indywidualna Liga Warcabowa 2020 – OPEN – Elimin.Basznia Dolna26.01.202026.01.202010015’ + 5’'
XVIII Podkarpacka Indywidualna Liga Warcabowa 2020 do lat 10 – Elimin.Basznia Dolna26.01.202026.01.202010015’ + 5’'
V Runda Grand Prix Wrocławia – EkstraligaPęgów18.01.202018.01.202010015’ + 5’'
V Runda Grand Prix Wrocławia – ŻacyPęgów18.01.202018.01.202010015’ + 5’'
V Runda Grand Prix Wrocławia – OrlicyPęgów18.01.202018.01.202010015’ + 5’'
V Runda Grand Prix Wrocławia – MłodzicyPęgów18.01.202018.01.202010015’ + 5’'
IV Ogólnopolski Memoriał im.Jerzego Edmunda Jankowskiego – OPENBielawa28.12.201928.12.201910015' + 5''
IV Ogólnopolski Memoriał im.Jerzego Edmunda Jankowskiego–do lat 6Bielawa28.12.201928.12.201910015' + 5''
IV Ogólnopolski Memoriał im.Jerzego Edmunda Jankowskiego–do lat 8Bielawa28.12.201928.12.201910015' + 5''
IV Ogólnopolski Memoriał im.Jerzego Edmunda Jankowskiego–do lat 10 i 13Bielawa28.12.201928.12.201910015' + 5''
II Otwarte GP Wielkopolski w warcabach 100-polowych do lat 8Rychlik22.12.201922.12.201910015' + 5''
II Otwarte GP Wielkopolski w warcabach 100-polowych do lat 11Rychlik22.12.201922.12.201910015' + 5''
II Otwarte GP Wielkopolski w warcabach 100-polowych do lat 15Rychlik22.12.201922.12.201910015' + 5''
II Otwarte GP Wielkopolski w warcabach 100-polowych do – OPENRychlik22.12.201922.12.201910015' + 5''
XV Turniej Warcabowy"Olimpijskie Nadzieje" Rocznik 2011-2012Basznia Dolna14.12.201914.12.201910020’
XV Turniej Warcabowy"Olimpijskie Nadzieje" Rocznik 2013 i młodsiBasznia Dolna14.12.201914.12.201910020’
Otwarte Mistrzostwa Zrzeszenia LZS Głaz12.12.201915.12.201910090'
IV Runda Grand Prix Wrocławia – EkstraligaWrocław7.12.20197.12.201910015’ + 5’'
IV Runda Grand Prix Wrocławia – ŻacyWrocław7.12.20197.12.201910015’ + 5’'
IV Runda Grand Prix Wrocławia – OrlicyWrocław7.12.20197.12.201910015’ + 5’'
IV Runda Grand Prix Wrocławia – MłodzicyWrocław7.12.20197.12.201910015’ + 5’'
I Integracyjny Memoriał im.Zdzisława PorochnickiegoCzęstochowa5.12.20198.12.201910090’
IV Grand Prix Mazowsza – do lat 8Marki24.11.201924.11.20196415’
IV Grand Prix Mazowsza – do lat 10Marki24.11.201924.11.20196415’
IV Grand Prix Mazowsza – do lat 13Marki24.11.201924.11.20196415’
IV Grand Prix Mazowsza – OPENMarki24.11.201924.11.20196415’
Mistrzostwa Miasta i Gminy WronkiWronki24.11.201924.11.201910010' + 5''
XVII Mistrzostwa Polski w warcabach aktywnych – OpenMarki23.11.201923.11.2019647' + 5''
XVII Mistrzostwa Polski w warcabach aktywnych - Open kobietyMarki23.11.201923.11.2019647' + 5''
XVII Mistrzostwa Polski w warcabach aktywnych – B13Marki23.11.201923.11.20196410'
XVII Mistrzostwa Polski w warcabach aktywnych – G13Marki23.11.201923.11.20196410'
XVII Mistrzostwa Polski w warcabach aktywnych – B10Marki23.11.201923.11.20196410'
XVII Mistrzostwa Polski w warcabach aktywnych – G10Marki23.11.201923.11.20196410'
Turniej z okazji jubileuszu 45-lecia działalności Klubu Głuchych HetmanŁuków22.11.201923.11.20196415'
Otwarte Mistrzostwa Miasta SłupskaSłupsk21.11.201926.11.201910090'
XV Otwarte Mistrzostwa Powiatu KraśnickiegoWilkołaz16.11.201916.11.201910020’
II Otwarte GP Wielkopolski w warcabach 100-polowych do lat 8Trzcianka10.11.201910.11.201910015' + 5''
II Otwarte GP Wielkopolski w warcabach 100-polowych do lat 11Trzcianka10.11.201910.11.201910015' + 5''
II Otwarte GP Wielkopolski w warcabach 100-polowych do lat 15Trzcianka10.11.201910.11.201910015' + 5''
II Otwarte GP Wielkopolski w warcabach 100-polowych – OPENTrzcianka10.11.201910.11.201910015' + 5''
V Mistrzostwa o Puchar Burmistrza Żerkowa – młodziczki do lat 8 Żerków9.11.20199.11.201910015' + 5''
V Mistrzostwa o Puchar Burmistrza Żerkowa - młodzicy do lat 8 Żerków9.11.20199.11.201910015' + 5''
V Mistrzostwa o Puchar Burmistrza Żerkowa – młodziczki do lat 12 Żerków9.11.20199.11.201910015' + 5''
V Mistrzostwa o Puchar Burmistrza Żerkowa - młodzicy do lat 12 Żerków9.11.20199.11.201910015' + 5''
V Mistrzostwa o Puchar Burmistrza Żerkowa – kobiety Żerków9.11.20199.11.201910015' + 5''
V Mistrzostwa o Puchar Burmistrza Żerkowa – mężczyźniŻerków9.11.20199.11.201910015' + 5''
Ogólnopolski Turniej NiS w warcabach stupolowych o Puchar PodkarpaciaPolańczyk4.11.201910.11.201910090'
VIII Turniej Warcabowy o Puchar Wójta Gminy Horyniec-ZdrójHoryniec Zdrój27.10.201927.10.201910020’
VIII Turniej Warcabowy o Puchar Wójta Gminy Horyniec-Zdrój do lat 10Horyniec Zdrój27.10.201927.10.201910020’
II Otwarte GP Wielkopolski w warcabach 100-polowych do lat 8Gniezno20.10.201920.10.201910015' + 5''
II Otwarte GP Wielkopolski w warcabach 100-polowych do lat 11Gniezno20.10.201920.10.201910015' + 5''
II Otwarte GP Wielkopolski w warcabach 100-polowych do lat 15Gniezno20.10.201920.10.201910015' + 5''
II Otwarte GP Wielkopolski w warcabach 100-polowych – OPENGniezno20.10.201920.10.201910015' + 5''
Festiwal dla myślącychWarszawa19.10.201919.10.20196410’
IV Mistrzostwa Kłodzka w warcabach stupolowychKłodzko19.10.201919.10.201910020’
IV Mistrzostwa Polski NiewidomychDuszniki Zdrój19.10.201927.10.2019100120’
XXIV Drużynowe Mistrzostwa Polski w grze błyskawicznejMarki12.10.201912.10.20191003' + 2''
44 Drużynowe Mistrzostwa PolskiMarki9.10.201913.10.201910080' + 1'
V Otwarte Mistrzostwa Wałbrzycha w warcabach – OPENWałbrzych6.10.20196.10.201910015' + 5''
V Otwarte Mistrzostwa Wałbrzycha w warcabach – orlicyWałbrzych6.10.20196.10.201910015' + 5''
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski do lat 10 dziewczątWronki6.10.20196.10.201910015' + 5''
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski do lat 10 chłopcówWronki6.10.20196.10.201910015' + 5''
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski do lat 16 dziewczątWronki6.10.20196.10.201910015' + 5''
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski do lat 16 chłopcówWronki6.10.20196.10.201910015' + 5''
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski – OPENWronki6.10.20196.10.201910015' + 5''
V Indywidualne Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Seniorek -BLITZBasznia Dolna6.10.20196.10.20191003' + 2''
V Indywidualne Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Seniorów -BLITZBasznia Dolna6.10.20196.10.20191003' + 2''
XXI Indywidualne Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego – SeniorkiBasznia Dolna4.10.20196.10.201910090’
XXI Indywidualne Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego – SeniorzyBasznia Dolna4.10.20196.10.201910090’
II Turniej Warcabowy "Kochamy - Rozgrywamy”Stary Dzików2.10.201915.12.201910090’
VIII Drużynowe Mistrzostwa Polski Kobiet Stowarzyszenia CROSSJastrzębia Góra2.10.201910.10.2019100120’
XIV Turniej Warcabowy "Olimpijskie Nadzieje" Orliczek i Orlików (2011 i mł.)Stary Dzików28.09.201928.09.201910020’
XIV Turniej Warcabowy "Olimpijskie Nadzieje" Orliczek i Orlików (2013 i mł.)Stary Dzików28.09.201928.09.201910020’
XX Drużynowe Mistrzostwa Polski Stowarzyszenia CROSSWładysławowo22.09.20192.10.2019100120’
46. Turniej o Kryształowy Kamień im. Marii i Romualda FreyDąbki12.09.201915.09.201910090’
Puchar Polski CROSS w warcabach stupolowychŁeba12.09.201920.09.201910090’
Integracyjny Turniej Warcabowy KASZUBY 2019Wdzydze9.09.201916.09.201910090’
Ogólnopolski turniej NiS w warcabach stupolowychDźwirzyno9.09.201916.09.201910090’
II Otwarte GP Wielkopolski w warcabach 100-polowych do lat 8Wronki8.09.20198.09.201910015' + 5''
II Otwarte GP Wielkopolski w warcabach 100-polowych do lat 11Wronki8.09.20198.09.201910015' + 5''
II Otwarte GP Wielkopolski w warcabach 100-polowych do lat 15Wronki8.09.20198.09.201910015' + 5''
II Otwarte GP Wielkopolski w warcabach 100-polowych - OPENWronki8.09.20198.09.201910015' + 5''
Ogólnopolski turniej NiS w warcabach im. Ludwika HutneraKrynica Morska2.09.20199.09.201910090’
I Otwarte Mistrzostwa Sołectwa Kryniczno w warcabach stupolowychKryniczno31.08.201931.08.201910015’
Polish Open 2019Karpacz25.08.201931.08.201910080' + 1’
XXI Młodzieżowe Mistrzostwa Europy w warcabachWarszawa31.07.20199.08.2019100
IV Turniej Warcabowy o „Złoty Liść Dębu" – Kadetki i KadeciStary Dzików27.07.201927.07.201910020’
IV Turniej Warcabowy o „Złoty Liść Dębu" – Orliczki i OrlicyStary Dzików27.07.201927.07.201910020’
IV Turniej Warcabowy o „Złoty Liść Dębu" – Orliczki i Orlicy MłodsiStary Dzików27.07.201927.07.201910020’
IV Powiatowy Turniej o Puchar Wójta Gminy Lubaczów - Juniorzy do lat 9Basznia Dolna20.07.201920.07.201910020’
IV Powiatowy Turniej o Puchar Wójta Gminy Lubaczów - Juniorzy do lat 13Basznia Dolna20.07.201920.07.201910020’
III Złota Korona Średzka o Puchar Burmistrza Środy Śl.Środa Śląska19.07.201922.07.201910090’
XV Turniej Integracyjny o Puchar Burmistrza Kłodzka Kłodzko13.07.201913.07.201910020’
Integracyjny Turniej Warcabowy "Bałtyk" 2019Ustka7.07.201913.07.201910090’
XLIII Mistrzostwa Polski Kobiet w warcabach 100-polowychRychlik4.07.20197.07.201910090’
VI Mistrzostwa Polski Dzieci w warcabach 100-polowych Dz – 6Słupno29.06.201930.06.201910030’
VI Mistrzostwa Polski Dzieci w warcabach 100-polowych Ch – 6Słupno29.06.201930.06.201910030’
VI Mistrzostwa Polski Dzieci w warcabach 100-polowych Dz – 8Słupno29.06.201930.06.201910030’
VI Mistrzostwa Polski Dzieci w warcabach 100-polowych Ch – 8Słupno29.06.201930.06.201910030’
Dni Warcabowe Santander Bank Polska w Środzie Śląskiej Środa Śląska26.06.201926.06.201910015’
XI Międzynarodowy Turniej Warcabowy o Drzwi GnieźnieńskieGniezno20.06.201923.06.201910090’
X Runda Grand Prix Wrocławia – EkstraligaWrocław15.06.201915.06.201910015’ + 5’'
X Runda Grand Prix Wrocławia – PrzedszkolakiWrocław15.06.201915.06.201910015’ + 5’'
X Runda Grand Prix Wrocławia – OrlicyWrocław15.06.201915.06.201910015’ + 5’'
X Runda Grand Prix Wrocławia – MłodzicyWrocław15.06.201915.06.201910015’ + 5’'
III Turniej Warcabowy z okazji Dnia Dziecka – do lat 8Oleszyce15.06.201915.06.201910020`
III Turniej Warcabowy z okazji Dnia Dziecka – do lat 10Oleszyce15.06.201915.06.201910020`
III Turniej Warcabowy z okazji Dnia Dziecka – do lat 13Oleszyce15.06.201915.06.201910020`
Ogólnopolski Turniej Osób Niewidomych i Słabowidzących - SielpiaSielpia9.06.201916.09.201910090’
Warcabowy Dzień Dziecka UKS AntoninekAntoninek7.06.20197.06.2019645'
Turniej w grze błyskawicznej Sękocin 2019Sękocin6.06.20196.06.20191005' + 3''
Turniej turnusu rehabilitacyjnego ATUT NYSADźwirzyno5.06.201919.06.201910060'
XXVI Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 8Dąbki5.06.20199.06.201910090’
XXVI Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 8Dąbki5.06.20199.06.201910090’
XXVI Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 10Dąbki5.06.20199.06.201910090’
XXVI Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 10Dąbki5.06.20199.06.201910090’
XXVI Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 13Dąbki5.06.20199.06.201910090’
XXVI Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 13Dąbki5.06.20199.06.201910090’
XXVI Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16Dąbki5.06.20199.06.201910090’
XXVI Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 16Dąbki5.06.20199.06.201910090’
XXVI Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 19Dąbki5.06.20199.06.201910090’
XXIII Mistrzostwa Polski Mężczyzn Stowarzyszenia CROSSSękocin2.06.201911.06.2019100120’
XXIII Mistrzostwa Polski Kobiet Stowarzyszenia CROSSSękocin2.06.201911.06.2019100120’
II Otwarte GP Wielkopolski w warcabach 100-polowych do lat 8Wieleń2.06.20192.06.201910015' + 5''
II Otwarte GP Wielkopolski w warcabach 100-polowych do lat 11Wieleń2.06.20192.06.201910015' + 5''
II Otwarte GP Wielkopolski w warcabach 100-polowych do lat 15Wieleń2.06.20192.06.201910015' + 5''
II Otwarte GP Wielkopolski w warcabach 100-polowych - OPENWieleń2.06.20192.06.201910015' + 5''
VI Ogólnopolski Turniej Juniorów o Puchar Tatr – juniorzy do lat 14Biały Dunajec1.06.20192.06.201910020'
VI Ogólnopolski Turniej Juniorów o Puchar Tatr – juniorzy do lat 12Biały Dunajec1.06.20192.06.201910020'
VI Ogólnopolski Turniej Juniorów o Puchar Tatr – juniorzy do lat 10Biały Dunajec1.06.20192.06.201910020'
VI Ogólnopolski Turniej Juniorów o Puchar Tatr – juniorzy do lat 8Biały Dunajec1.06.20192.06.201910020'
VI Ogólnopolski Turniej Juniorów o Puchar Tatr – juniorki do lat 14Biały Dunajec1.06.20192.06.201910020'
VI Ogólnopolski Turniej Juniorów o Puchar Tatr – juniorki do lat 12Biały Dunajec1.06.20192.06.201910020'
VI Ogólnopolski Turniej Juniorów o Puchar Tatr – juniorki do lat 10Biały Dunajec1.06.20192.06.201910020'
VI Ogólnopolski Turniej Juniorów o Puchar Tatr – juniorki do lat 8Biały Dunajec1.06.20192.06.201910020'
V Ogólnopolski Turniej o Puchar Tatr w warcabach latajacychBiały Dunajec31.05.201931.05.20196415' + 5''
VI Ogólnopolski Turniej Juniorów o Puchar Tatr – juniorzy do lat 14Biały Dunajec31.05.201931.05.20196415'
VI Ogólnopolski Turniej Juniorów o Puchar Tatr – juniorzy do lat 12Biały Dunajec31.05.201931.05.20196415'
VI Ogólnopolski Turniej Juniorów o Puchar Tatr – juniorzy do lat 10Biały Dunajec31.05.201931.05.20196415'
VI Ogólnopolski Turniej Juniorów o Puchar Tatr – juniorzy do lat 8Biały Dunajec31.05.201931.05.20196415'
VI Ogólnopolski Turniej Juniorów o Puchar Tatr – juniorki do lat 14Biały Dunajec31.05.201931.05.20196415'
VI Ogólnopolski Turniej Juniorów o Puchar Tatr – juniorki do lat 12Biały Dunajec31.05.201931.05.20196415'
VI Ogólnopolski Turniej Juniorów o Puchar Tatr – juniorki do lat 10Biały Dunajec31.05.201931.05.20196415'
VI Ogólnopolski Turniej Juniorów o Puchar Tatr – juniorki do lat 8Biały Dunajec31.05.201931.05.20196415'
XVIII Mistrzostwa Powiatu Lubaczowskiego Szkół – kl. VIII i młodsiBasznia Dolna24.05.201924.05.201910020'
XVIII Mistrzostwa Powiatu Lubaczowskiego Szkół - kat.2010 i młodsiBasznia Dolna24.05.201924.05.201910020'
Ogólnopolski Turniej Niewidomych i SłabowidzącychGiżycko19.05.201926.05.201910090’
XVII Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów – Przedszkola - ChłopcyŻerków16.05.201918.05.20196430’
XVII Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów – Przedszkola – DziewczętaŻerków16.05.201918.05.20196430’
XVII Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów – Klasy I-IV - ChłopcyŻerków16.05.201918.05.20196430’
XVII Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów – Klasy I-IV – DziewczętaŻerków16.05.201918.05.20196430’
XVII Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów – Klasy V-VIII - ChłopcyŻerków16.05.201918.05.20196430’
XVII Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów – Klasy V-VIII - DziewczętaŻerków16.05.201918.05.20196430’
XVII Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów – Szkoły Ponadpodst. Żerków16.05.201918.05.20196430’
XIV Otwarty Turniej Warcabowy o Puchar Ziemi Leszczyńskiej – OPENLipno12.05.201912.05.201910015' + 5''
XIV Otwarty Turniej Warcabowy o Puchar Ziemi Leszczyńskiej – do lat 13Lipno12.05.201912.05.201910015' + 5''
XIV Otwarty Turniej Warcabowy o Puchar Ziemi Leszczyńskiej – do lat 10Lipno12.05.201912.05.201910015' + 5''
XIV Otwarty Turniej Warcabowy o Puchar Ziemi Leszczyńskiej – do lat 8Lipno12.05.201912.05.201910015' + 5''
XVII Podkarpacka Indywidualna Liga Warcabowa 2019 – OPEN – FinałOleszyce11.05.201912.05.201910090`
XVII Podkarpacka Indywidualna Liga Warcabowa 2019 – do lat 8 – FinałOleszyce11.05.201912.05.201910025’
XXVI Mistrzostwa Polski Seniorów StarszychLututów9.05.201912.05.201910090’
II Otwarte GP Wielkopolski w warcabach 100-polowych do lat 8Sarbia5.05.20195.05.201910015' + 5''
II Otwarte GP Wielkopolski w warcabach 100-polowych do lat 11Sarbia5.05.20195.05.201910015' + 5''
II Otwarte GP Wielkopolski w warcabach 100-polowych do lat 15Sarbia5.05.20195.05.201910015' + 5''
II Otwarte GP Wielkopolski w warcabach 100-polowych - OPENSarbia5.05.20195.05.201910015' + 5''
Ogólnopolski Turniej Warcabowy Niewidomych i SłabowidzącychUstka1.05.20198.05.201910090’
Bielawska Liga Warcabowa – I RundaBielawa1.05.20191.05.20196410' + 5’’
Bielawska Liga Warcabowa – I Runda – JuniorzyBielawa1.05.20191.05.20196410' + 5’’
XVI Puchar Ziemi LubelskiejŚwidnik29.04.20195.05.201910090’
Finał 43. Indywidualnych Mistrzostw PolskiMińsk Mazowiecki28.04.201904.05.201910080' + 1’
VIII Runda Grand Prix Wrocławia – EkstraligaWilkowice23.04.201923.04.201910015’ + 5’'
VIII Runda Grand Prix Wrocławia – MłodzicyWilkowice23.04.201923.04.201910015’ + 5’'
VIII Runda Grand Prix Wrocławia – OrlicyWilkowice23.04.201923.04.201910015’ + 5’'
VIII Runda Grand Prix Wrocławia – PrzedszkolakiWilkowice23.04.201923.04.201910015’ + 5’'
V Otwarte Mistrzostwa Wałbrzycha w warcabach klasycznychWałbrzych13.04.201913.04.20196410'
V Otwarte Mistrzostwa Wałbrzycha w warcabach klasycznych – juniorzyWałbrzych13.04.201913.04.20196410'
II Otwarte GP Wielkopolski w warcabach 100-polowych do lat 8Krzyż Wlk.7.04.20197.04.201910015' + 5''
II Otwarte GP Wielkopolski w warcabach 100-polowych do lat 11Krzyż Wlk.7.04.20197.04.201910015' + 5''
II Otwarte GP Wielkopolski w warcabach 100-polowych do lat 15Krzyż Wlk.7.04.20197.04.201910015' + 5''
II Otwarte GP Wielkopolski w warcabach 100-polowych - OPENKrzyż Wlk.7.04.20197.04.201910015' + 5''
XVII Podkarpacka Indywidualna Liga Warcabowa 2019 – Eliminacje - OpenBasznia Dolna7.04.20197.04.201910030’
XVII Podkarpacka Indywidualna Liga Warcabowa 2019 – Eliminacje - do lat 8Basznia Dolna7.04.20197.04.201910030’
Indywidualne Mistrzostwa Polski w grze błyskawicznej mężczyznLipno29.03.201929.03.2019643’ + 2’’
Indywidualne Mistrzostwa Polski w grze błyskawicznej kobiet(64)Lipno29.03.201929.03.2019643' + 2''
XII Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 8 w grze błyskawicznejLipno29.03.201929.03.2019643’ + 2’’
XII Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 8 w grze błyskawicznejLipno29.03.201929.03.2019643’ + 2’’
XII Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 10 w grze błyskawicznejLipno29.03.201929.03.2019643’ + 2’’
XII Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 10 w grze błyskawicznejLipno29.03.201929.03.2019643’ + 2’’
XII Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 13 w grze błyskawicznejLipno29.03.201929.03.2019643’ + 2’’
XII Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 13 w grze błyskawicznejLipno29.03.201929.03.2019643’ + 2’’
XII Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 16 w grze błyskawicznejLipno29.03.201929.03.2019643’ + 2’’
XII Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 w grze błyskawicznejLipno29.03.201929.03.2019643’ + 2’’
XXIII Mistrzostwa Polski Juniorów w warcabach 64-polowych Dz-8Lipno28.03.201931.03.20196445’
XXIII Mistrzostwa Polski Juniorów w warcabach 64-polowych Ch-8Lipno28.03.201931.03.20196445’
XXIII Mistrzostwa Polski Juniorów w warcabach 64-polowych Dz-10Lipno28.03.201931.03.20196445’
XXIII Mistrzostwa Polski Juniorów w warcabach 64-polowych Ch-10Lipno28.03.201931.03.20196445’
XXIII Mistrzostwa Polski Juniorów w warcabach 64-polowych Dz-13Lipno28.03.201931.03.20196445’
XXIII Mistrzostwa Polski Juniorów w warcabach 64-polowych Ch-13Lipno28.03.201931.03.20196445’
XXIII Mistrzostwa Polski Juniorów w warcabach 64-polowych Dz-16Lipno28.03.201931.03.20196445’
XXIII Mistrzostwa Polski Juniorów w warcabach 64-polowych Ch-16Lipno28.03.201931.03.20196445’
XXIX Indywidualne Mistrzostwa Polski (64) - MężczyźniLipno27.03.201931.03.20196445’ + 30’’
XXIX Indywidualne Mistrzostwa Polski (64) - KobietyLipno27.03.201931.03.20196445’ + 30’’
XI Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 8 (64)Lipno27.03.201929.03.20196445’
XI Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 8 (64)Lipno27.03.201929.03.20196445’
XI Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 10 (64)Lipno27.03.201929.03.20196445’
XI Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 10 (64)Lipno27.03.201929.03.20196445’
XI Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 13 (64)Lipno27.03.201929.03.20196445’
XI Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 13 (64)Lipno27.03.201929.03.20196445’
XI Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 16 (64)Lipno27.03.201929.03.20196445’
XI Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 (64)Lipno27.03.201929.03.20196445’
Półfinał Mistrzostw Polski Mężczyzn stowarzyszenia CROSSKrynica Zdrój27.03.20194.04.201910090’
XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 10 w grze aktywnejSzklarska Poręba21.03.201921.03.201910015' + 5''
XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 10 w grze aktywnejSzklarska Poręba21.03.201921.03.201910015' + 5''
XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 13 w grze aktywnejSzklarska Poręba21.03.201921.03.201910015' + 5''
XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 13 w grze aktywnejSzklarska Poręba21.03.201921.03.201910015' + 5''
XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 16 w grze aktywnejSzklarska Poręba21.03.201921.03.201910015' + 5''
XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 w grze aktywnejSzklarska Poręba21.03.201921.03.201910015' + 5''
XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 19 w grze aktywnejSzklarska Poręba21.03.201921.03.201910015' + 5''
XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 19 w grze aktywnejSzklarska Poręba21.03.201921.03.201910015' + 5''
XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 23 w grze aktywnejSzklarska Poręba21.03.201921.03.201910015' + 5''
Turniej klasyfikacyjny kobiet – Wdzydze 2019Wdzydze18.03.201926.03.201910090' + 30’’
XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 10Szklarska Poręba16.03.201921.03.201910090'
XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 10Szklarska Poręba16.03.201921.03.201910090'
XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 13Szklarska Poręba16.03.201921.03.201910090'
XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 13Szklarska Poręba16.03.201921.03.201910090'
XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 16Szklarska Poręba16.03.201921.03.201910090'
XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16Szklarska Poręba16.03.201921.03.201910090'
XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 19Szklarska Poręba16.03.201921.03.201910090'
XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 19Szklarska Poręba16.03.201921.03.201910090'
XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 23Szklarska Poręba16.03.201921.03.201910090'
XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 10 w grze błyskawicznejSzklarska Poręba16.03.201916.03.20191003' + 2''
XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 10 w grze błyskawicznejSzklarska Poręba16.03.201916.03.20191003' + 2''
XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 13 w grze błyskawicznejSzklarska Poręba16.03.201916.03.20191003' + 2''
XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 13 w grze błyskawicznejSzklarska Poręba16.03.201916.03.20191003' + 2''
XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 16 w grze błyskawicznejSzklarska Poręba16.03.201916.03.20191003' + 2''
XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 w grze błyskawicznejSzklarska Poręba16.03.201916.03.20191003' + 2''
XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 19 w grze błyskawicznejSzklarska Poręba16.03.201916.03.20191003' + 2''
XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 19 w grze błyskawicznejSzklarska Poręba16.03.201916.03.20191003' + 2''
XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 23 w grze błyskawicznejSzklarska Poręba16.03.201916.03.20191003' + 2''
XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 23 w grze błyskawicznejSzklarska Poręba16.03.201916.03.20191003' + 2''
Powiatowy Turniej w warcabach stupolowychUrzędów16.03.201916.03.201910020’
Powiatowy Turniej w warcabach stupolowych – Szkoła PodstawowaUrzędów16.03.201916.03.201910020’
II Otwarte GP Wielkopolski w warcabach 100-polowych do lat 8Rychlik10.03.201910.03.201910015' + 5''
II Otwarte GP Wielkopolski w warcabach 100-polowych do lat 11Rychlik10.03.201910.03.201910015' + 5''
II Otwarte GP Wielkopolski w warcabach 100-polowych do lat 15Rychlik10.03.201910.03.201910015' + 5''
II Otwarte GP Wielkopolski w warcabach 100-polowych - OPENRychlik10.03.201910.03.201910015' + 5''
VII Otwarte Mistrzostwa Smolca - VII Runda GP Wrocławia – OpenSmolec9.03.20199.03.20196410’
VII Otwarte Mistrzostwa Smolca - VII Runda GP Wrocławia – do lat 10Smolec9.03.20199.03.20196410’
Mistrzostwa Wielkopolski w Warcabach XX Igrzyska Dzieci – DziewczynyWolsztyn8.03.20198.03.20196415’
Mistrzostwa Wielkopolski w Warcabach XX Igrzyska Dzieci – ChłopcyWolsztyn8.03.20198.03.20196415’
Mistrzostwa Wielkopolski w Warcabach XX Igrzyska Młodzieży SzkolnejWolsztyn8.03.20198.03.20196415’
XV Edycja Grand Prix Wilkołaza Turniej 3 / 3 Finał AWilkołaz2.03.20192.03.201910020’
XV Edycja Grand Prix Wilkołaza Turniej 3 / 3 Finał BWilkołaz2.03.20192.03.201910020’
Półfinał 43 Indywidualnych Mistrzostw Polski – Grupa AGłaz28.02.20193.03.201910080' + 1’
Półfinał 43 Indywidualnych Mistrzostw Polski – Grupa BGłaz28.02.20193.03.201910080' + 1’
Mistrzostwa Powiatu Leszczyńskiego w Warcabach Klasycznych - DziewczynyLipno26.02.201926.02.20196415’
Mistrzostwa Powiatu Leszczyńskiego w Warcabach Klasycznych – ChłopcyLipno26.02.201926.02.20196415’
Mistrzostwa Miasta Leszna w Warcabach Klasycznych - DziewczynyLipno26.02.201926.02.20196415’
Mistrzostwa Miasta Leszna w Warcabach Klasycznych – ChłopcyLipno26.02.201926.02.20196415’
GP Mazowsza w warcabach kategoria do lat 8Słupno23.02.201923.02.201910020’
GP Mazowsza w warcabach kategoria do lat 10Słupno23.02.201923.02.201910020’
GP Mazowsza w warcabach kategoria do lat 13Słupno23.02.201923.02.201910020’
GP Mazowsza w warcabach kategoria OPENSłupno23.02.201923.02.201910015’ + 5’'
VI Runda Grand Prix Wrocławia – EkstraligaMiejska Górka23.02.201923.02.201910015’ + 5’'
VI Runda Grand Prix Wrocławia – PrzedszkolakiMiejska Górka23.02.201923.02.201910015’ + 5’'
VI Runda Grand Prix Wrocławia – OrlicyMiejska Górka23.02.201923.02.201910015’ + 5’'
VI Runda Grand Prix Wrocławia – MłodzicyMiejska Górka23.02.201923.02.201910015’ + 5’'
Kwalifikacje SP87 – UKS AntoninekAntoninek22.02.201922.02.20196410’
Kwalifikacje SP Montessori – UKS AntoninekAntoninek21.02.201921.02.2019645’
III Turniej warcabowy o Złoty KielichCzęstochowa21.02.201924.02.201910090'
II Turniej warcabowy „Warcabowe Love” - kategoria OpenStare Sioło16.02.201916.02.201910020’
II Turniej warcabowy „Warcabowe Love” - kategoria do lat 10Stare Sioło16.02.201916.02.201910020’
II Turniej warcabowy „Warcabowe Love” - kategoria do lat 8Stare Sioło16.02.201916.02.201910020’
II Otwarte GP Wielkopolski w warcabach 100-polowych do lat 8Rychlik3.02.20193.02.201910015' + 5''
II Otwarte GP Wielkopolski w warcabach 100-polowych do lat 11Rychlik3.02.20193.02.201910015' + 5''
II Otwarte GP Wielkopolski w warcabach 100-polowych do lat 15Rychlik3.02.20193.02.201910015' + 5''
II Otwarte GP Wielkopolski w warcabach 100-polowych - OPENRychlik3.02.20193.02.201910015' + 5''
XVIII Mistrzostwa Polski w grze błyskawicznej – kobietySzubin3.02.20193.02.20191003' + 2''
XVIII Mistrzostwa Polski w grze błyskawicznej – mężczyźniSzubin3.02.20193.02.20191003' + 2''
XV Edycja Grand Prix Wilkołaza Turniej 2 / 3Wilkołaz2.02.20192.02.201910020’
XVIII Mistrzostwa Polski w grze aktywnej – kobietySzubin2.02.20192.02.201910015' + 5''
XVIII Mistrzostwa Polski w grze aktywnej – mężczyźniSzubin2.02.20192.02.201910015' + 5''
IV Mistrzostwa Gminy Osieczna w Warcabach V Runda GP - EkstraligaOsieczna26.01.201926.01.201910015' + 5''
IV Mistrzostwa Gminy Osieczna w Warcabach - V Runda GP - MłodzicyOsieczna26.01.201926.01.201910015' + 5''
IV Mistrzostwa Gminy Osieczna w Warcabach - V Runda GP - OrlicyOsieczna26.01.201926.01.201910015' + 5''
IV Mistrzostwa Gminy Osieczna w Warcabach - V Runda GP – PrzedszkolakiOsieczna26.01.201926.01.201910015' + 5''
Noworoczny – UKS AntoninekAntoninek11.01.201911.01.20196410'