XIII Młodzieżowe Mistrzostwa Europy

793

Zbliżają się XIII Młodzieżowe Mistrzostwa Europy w warcabach 100-polowych, które odbędą się w Tallinie (Estonia) w dniach 01-07 sierpnia 2011 r. Wyjazd z Polski najprawdopodobniej 30 lipca w godzinach wieczornych (szczegóły przed wyjazdem).

Zarząd powołał kadrę i chciałby potwierdzić w EDC imienną listę uczestników.

Kadra na Młodzieżowe Mistrzostwa Europy w warcabach 100-polowych

Z Polski w mistrzostwach może uczestniczyć 3 zawodników w każdej z 8 kategorii. Zwracam się z prośbą do zarządów klubów o pilne (najpóźniej do końca czerwca) potwierdzenie chęci udziału Waszych zawodników w ME (z listy wszyscy podstawowi). Proszę o deklarację chęci wyjazdu także zawodników rezerwowych. Ostateczne decyzje co do listy kadry na ME zarząd PZWarc podejmie w pierwszych dniach lipca.

Na dzień dzisiejszy wiemy, że:

 1. Trzech pierwszych zawodników z listy załączonej poniżej ma zapewniony start.
 2. Zawodnicy z nr 1 mają zapewniony pobyt na koszt organizatora oraz pokrycie kosztów podróży z miejsca zbiórki w kraju (8 zawodników).
 3. Wpisowe (turniej główny i blitz) za wszystkich zawodników z listy podstawowej pokryje PZWarc.
 4. Koszt osobodnia to 25 euro x 7 dni = 175 euro, lub 27 euro x 7 dni = 189 euro. Zapłacimy mniej jeżeli związek przeleje euro (za pobyt) na konto organizatora do 15 lipca. Jeżeli zapłacimy gotówką to będziemy musieli zapłacić więcej. W związku z tym oprócz deklaracji o chęci wyjazdu na ME oczekuję przelewów na konto związku do 10 lipca.
 5. Koszt podróży (z miejsca zbiórki) do Tallina to 250 PLN (przy założeniu wyjazdu 40 osób). Jeżeli grupa będzie mniejsza koszt podróży może wzrosnąć. Do dyspozycji będzie 47-osobowy autokar.
 6. Zawodnicy ostatecznie zakwalifikowani do kadry zostaną na czas mistrzostw ubezpieczeni i otrzymają koszulki.

W związku z powyższym proszę o to, aby Państwo zgłaszając chęć udziału podali (choć większość danych mamy, ale proszę o ich potwierdzenie):

 1. Nazwisko i imię (imiona) zawodnika,
 2. Datę urodzenia,
 3. Adres,
 4. PESEL,
 5. Rozmiar koszulki (wzrost).

Ponadto proszę o potwierdzenie kto z opiekunów (ilu) ma zamiar uczestniczyć w mistrzostwach (koszt pobytu 175 lub 189 euro + koszt podróży). W związku z ograniczoną ilością miejsc w autokarze do wyjazdu będą kwalifikowani w pierwszej kolejności opiekunowie młodzików do lat 10 i do lat 13. O miejscach pozostałych decyduje kolejność zgłoszeń.