XIII Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 10 i 13 w grze błyskawicznej zakończone!

855

Przed sekundą w Starym Folwarku zakończyły się 13. Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 10 i 13 w grze błyskawicznej. W kategorii do lat 10 królują zawodnicy UKS Sokół Wrocław – Katarzyna Pisarska oraz Michał Węgrzyn, którzy wygrali bezapelacyjnie. Drugie miejsce wśrod juniorek do lat 10 zajęła Agata Flisikowska (Zuch Rychlik), a trzecie Ewelina Guza (Sokół). Natomiast wśród juniorów do lat 10 drugie miejsce przypadło dla Amadeusza Zyber-Moszak, a trzecie zajął Jakub Okupniczak (obaj Roszada Lipno). W grupie do lat 13 dominacja klubu UKS Struga Marki, którego to zawodnicy zdobyli 4 medale. Wśród dziewcząt wygrała zawodniczka UKS SW Jeziorany Paulina Kmieć, drugie miejsce zajęła Klaudia Adamczyk, a trzecia była Ludwika Moczulska (obie zawodniczki Struga Marki). Natomiast wśród chłopców najlepszy okazał się Jakub Broma, drugi był Kacper Waś (obaj Struga Marki), a trzecie miejsce zajął Tomasz Jurcewicz (Złote Piony Bielawa).

Klasyfikacja końcowa: chłopcy do lat 10 | dziewczęta do lat 10 | chłopcy do lat 13 | dziewczęta do lat 13