Rekord frekwencji w GP Mazowsza

833

W drugim turnieju II edycji Grand Prix Mazowsza udział wzięła rekordowa liczba zawodników – startowało aż 99 zawodników. W turnieju OPEN zwyciężył aktualny wicemistrz Polski w grze aktywnej Łukasz Kosobudzki (Mazovia Mińsk Mazowiecki), przed Karolem Dudkiewiczem oraz Mateuszem Stańczukiem (obaj Olymp Błonie). Wszyscy zdobyli po 11 punktów i zdecydowało wartościowanie. W kategorii do lat 16 najlepszy był Robert Kaczmarski (Mazovia), który zdobył 8 punktów. W grupie do lat 13 bezkonkurencyjny był Martin Banaszek, który zdobył komplet punktów. Drugi był Jakub Broma, a na trzecim miejscu znalazł się Kacper Waś (wszyscy Struga Marki).

Nowym liderem klasyfikacji generalnej OPEN został Łukasz Kosobudzki, który po dwóch turniejach ma 465 punktów. W grupie do lat 13 prowadzi Martin Banaszek, który zgromadził 663 punkty.

Wyniki końcowe: OPEN | do lat 13

Więcej informacji na stronie GP Mazowsza.