Polska – Republika Sacha (Jakucja) 13:27

26

Już w najbliższy wtorek w Mińsku Mazowieckim oraz w środę w Markach odbędzie się mecz międzypaństwowy Polska – Jakucja (republika wchodząca w skład Federacji Rosyjskiej) na 10 deskach. Na stronie PZWarc odbędzie się relacja na żywo z meczu.

Wtorkowy mecz odbędzie się pod patronatem Burmistrza Miasta Mińsk Mazowiecki Marcina Jakubowskiego i rozpocznie się o godzinie 18 w Miejskim Domu Kultury w Mińsku Mazowieckim.

Skład reprezentacji Jakucji: mi Nikolai Gulyaev (2316), mi Nicolay Germogenov (2286), gmif Matrena Nogovitsyna (2254), mf Anton Permyakov (2226), mf Aisen Andreev (2208), mf Nikolay Struchkov (2155), Mikhail Sivtsev (2068), Ayanika Kychkina (2025), Valentin Ivanov (2003), Grigoriev Nikolay.

Skład reprezentacji Polski: gmif Natalia Sadowska (2179), mf Damian Reszka (2159), mf Łukasz Kosobudzki (2156), Mateusz Niczyporuk (2137), mf Mirosław Kobyliński (2113), Karol Dudkiewicz (2094), Bartosz Gronowski (2084), mff Arleta Flisikowska (2082), Mateusz Stańczuk (2040), Paweł Suchecki (2020), Marta Stangret (1878).

aktualizacja

W pierwszym meczu Polska uległa reprezentacji Republiki Sacha 6:14. Jedyne zwycięstwo odniósł Paweł Suchecki. Pozostałe punkty dla naszej reprezentacji zdobyli: Damian Reszka, Mateusz Niczyporuk, Marta Stangret oraz Karol Dudkiewicz.

Polska                        - Republika Sacha (Rosja)        13:27

Runda 1 (08.09.2015, Mińsk Mazowiecki):
mf Damian Reszka       (2159) - mi Nikolai Gulyaev       (2316) 1:1
mf Łukasz Kosobudzki   (2156) - mi Nicolay Germogenov    (2286) 0:2
mff Arleta Flisikowska (2082) - gmif Matrena Nogovitsyna (2254) 0:2
Mateusz Niczyporuk     (2137) - mf Anton Permyakov       (2226) 1:1
mf Mirosław Kobyliński (2113) - mf Aisen Andreev         (2208) 0:2
Bartosz Gronowski      (2084) - mf Nikolay Struchkov     (2155) 0:2
Marta Stangret         (1878) - Ayanika Kychkina         (2025) 1:1
Karol Dudkiewicz       (2094) - Mikhail Sivtsev          (2068) 1:1
Mateusz Stańczuk       (2040) - Valentin Ivanov          (2003) 0:2
Paweł Suchecki         (2020) - Nikolay Grigoriev               2:0

Runda 2 (09.09.2015, Marki):
mf Mirosław Kobyliński (2113) - mi Nikolai Gulyaev       (2316) 1:1
Bartosz Gronowski      (2084) - mi Nicolay Germogenov    (2286) 0:2
mff Arleta Flisikowska (2082) - gmif Matrena Nogovitsyna (2254) 0:2
Paweł Suchecki         (2020) - mf Anton Permyakov       (2226) 1:1
mf Damian Reszka       (2159) - mf Aisen Andreev         (2208) 0:2
mf Łukasz Kosobudzki   (2156) - mf Nikolay Struchkov     (2155) 0:2
Marta Stangret         (1878) - Ayanika Kychkina         (2025) 0:2
Mateusz Niczyporuk     (2137) - Mikhail Sivtsev          (2068) 1:1
Karol Dudkiewicz       (2094) - Valentin Ivanov          (2003) 2:0
Mateusz Stańczuk       (2040) - Nikolay Grigoriev               2:0