Młodzieżowi Mistrzowie Polski w warcabach klasycznych 2015` zostali wyłonieni

24

W niedzielę zakończyły się rozgrywki na 64-polowej warcabnicy.
108 zawodników reprezentujących 14 klubów od piątku walczyło dzielnie na warcabnicy.

Medalistami Młodzieżowych Mistrzostw Polski w warcabach klasycznych Lipno 2015 zostali:

D10: 1: Katarzyna Pisarska (Sokół Wrocław), 2: Agata Flisikowska (Zuch Rychlik), 3: Klara Kornaga (Unia Horyniec-Zdrój).

C10: 1: Bartosz Jurcewicz (Złote Piony Bielawa), 2: Michał Węgrzyn (Sokół Wrocław), 3: Amadeusz Zyber-Moszak (Roszada Lipno).

D13: 1: Martyna Lipka (Roszada Lipno), 2: Marta Ruta (Roszada Lipno), 3: Malwina Bajkowska (Sokół Wrocław).

C13: 1: Jakub Broma (Struga Marki), 2: Tymoteusz Myszuk (Roszada Lipno), 3: Marek Barabasz (Złote Piony Bielawa).

D16: 1: Marta Bańkowska (Struga Marki), 2: Klaudia Zaborniak (Unia Horyniec-Zdrój), 3: Angelika Żuk (Unia Horyniec-Zdrój).

C16: 1: Jakub Gazda (Unia Horyniec-Zdrój), 2: Bogdan Bańkowski (Struga Marki), 3: Maksym Puchała (Grom Złota Dama Poczesna).

D19: 1: Agnieszka Szymańska (Roszada Lipno), 2: Jagoda Bajkowska (Sokół Wrocław), 3: Natalia Zaborniak (Unia Horyniec-Zdrój).

C19: 1: Daniel Glin (Grom Złota Dama Poczesna), 2: Paweł Rosiński (Roszada Lipno), 3: Daniel Dłużewski (Gry Logiczne Wronki)

D23: 1: Monika Pyrcz (Grom Złota Dama Poczesna), 2: Joanna Szymańska (Roszada Lipno), 3: Marika Myszuk (Roszada Lipno).

C23: 1: Filip Kuczewski (Roszada Lipno), 2: Paweł Kwocz (Pitagoras Pęgów), 3: Krzysztof Kuźniar (Diagram Mińsk Mazowiecki).

W piątek rozegrano VIII MMP64 w grze błyskawicznej. W swoich kategoriach triumfowali: Katarzyna Pisarska (Wrocław), Bartosz Jurcewicz (Bielawa), Tomasz Urbańczyk (Lipno), Marta Bańkowska (Marki), Jakub Gazda (Horyniec-Zdrój), Agnieszka Szymańska (Lipno), Paweł Rosiński (Lipno), Monika Pyrcz (Poczesna) oraz Mateusz Piątek (Horyniec-Zdrój).

Galerie zdjęć: Radio Elka, galeria A. Biadasiewicza.

WYNIKI XIX MMP64: D10C10D13C13D16C16D19, C19D23C23.
WYNIKI VIII MMP64 BLITZ: D10C10D13C13D16C16D19C19D23C23.