Licytacja Miejsca Sponsorskiego w 46. Finale Mistrzostw Polski

2147

W dniach 27 sierpnia – 4 września w Ustrzykach Dolnych zostanie rozegrany 46. Finał Indywidualnych Mistrzostw Polski. Będzie to turniej rekordowy pod względem puli nagród, która wyniesie aż 25.000 złotych. Mistrz Polski, oprócz tytułu, zainkasuje 10.000 złotych.

Znamy już jedenastkę finalistów. Ostatnie, dwunaste miejsce w turnieju, można wygrać w organizowanej przez PZWarc licytacji. Licytacja miejsca sponsorskiego rozpoczyna się dzisiaj i potrwa do godziny 17:59 31 lipca (W razie przesłania oferty w ostatnich 15 minutach trwania licytacji, termin zakończenia licytacji zostanie wydłużony o 15 minut od otrzymania ostatniej oferty. Złożenie każdej kolejnej oferty wydłuży czas trwania licytacji o kolejne 15 minut).

Zwycięzca licytacji (lub osoba wskazana przez zwycięzcę) otrzyma wejściówkę do 46. Finału Indywidualnych Mistrzostw Polski w Ustrzykach Dolnych. Wejściówka zawiera wyżywienie i zakwaterowanie z innymi uczestnikami turnieju. Zwycięzca będzie zobligowany do uiszczenia wpisowego do zawodów w wysokości 200 zł.

Aby złożyć ofertę w licytacji należy wypełnić poniższy formularz. Aktualna najwyższa oferta będzie aktualizowana i wyświetlana w niniejszym wpisie. Z uwagi na między innymi rekordową pulę nagród jest o co walczyć. Zapraszamy do licytacji!

Link do formularza składania ofert:
https://forms.gle/DayDUKxypnWVQ9ef7

Najwyższa oferta: 4.200,00 złotych
KONIEC LICYTACJI