Kompletni Martin oraz Mateusz

913

W minioną sobotę rozegrano piąty turniej drugiej edycji Grand Prix Mazowsza w warcabach. Turniej został rozegrany w Błoniu w Szkole Podstawowej nr 2 im. Janusza Korczaka. Cykl GP Mazowsza jest rozgrywany w dwóch kategoriach – do lat 13 oraz open. W sobotę obie kategorie miały swoich bezbłędnych liderów.

Wśród młodszych fantastycznie zagrał Martin Banaszek (Struga Marki), który na dystansie 9 rund zdobył komplet punktów. Drugi był Konrad Kulaszewski, a trzecia Ludwika Moczulska (Struga). Natomiast w turnieju OPEN nieobecność kadrowiczów wykorzystał Mateusz Niczyporuk (Roszada Lipno), który wywalczył komplet punktów. Drugie miejsce zajął Karol Cichocki , a trzeci był Karol Dudkiewicz (obaj Olymp Błonie).

Nowym liderem kategorii OPEN został Mateusz Niczyporuk, który na swoim koncie zgromadził 903 punkty i o 150 pkt. wyprzedza Karola Dudkiewicza i 160 pkt. Marcina Grzesiaka. W kategorii do lat 13 prowadzi z 1296 punktami Martin Banaszek i o 144 pkt. wyprzedza Jakuba Bromę i o 172 pkt. Ludwikę Moczulską. Więcej informacji na stronie GP Mazowsza.

Wyniki końcowe V turnieju II edycji GP Mazowszakategoria OPEN | kategoria do lat 13