Finaliści OOM w komplecie

16

Z udziałem 56 zawodniczek i zawodników we Worcławiu odbył się ostatni, barażowy turniej kwalifikacyjny do IV OOM w sportach umysłowych. Z ostatnich ośmiu miejsc po trzy wywalczyli reprezentanci Roszady Lipno i GZ LZS Darłowo, po jednym Złote Piony Bielawa i UKs SW Jeziorany. Łącznie do turnieju finałowego zakwalifikowali się reprezentanci 18 klubów.

Finaliści OOM:

 

Finaliści OOM (w kolejności stref A-D, poz. 13-14 baraż)

Ch10 (Orlicy)

  1. Amadeusz Zyber-Moszak (Roszada)
  2. Jakub Wencel (Lokator)
  3. Jakub Okupniczak (Roszada)
  4. Tobiasz Weber (Libero)
  5. Dawid Siteń (Lubaczów)
  6. Jakub Skibicki (Unia)
  7. Bartosz Jurcewicz (Złote Piony)
  8. Michał Węgrzyn (Sokół)
  9. Przemysław Pierzchała (Sokół)
  10. Łukasz Jędrasik (Mazovia)
  11. Samuel Pazek (Lututów)
  12. Bartosz Mazurowski (Struga)
  13. Mateusz Matysiak (Roszada)
  14. Jakub Kupracz (Darłowo)

Ch13 (Orlicy)

  1. Tomasz Urbańczyk (Roszada)
  2. Kacper Świątek (Darłowo)
  3. Mateusz Kozaczyński (Zefir)
  4. Paweł Krzyśkowski (Unia)
  5. Dawid Mańczak (Libero)
  6. Dawid Nicpoń (Libero)
  7. Marek Barabasz (Złote Piony)
  8. Franciszek Szumera (Poczesna)
  9. Kamil Mazij (Pęgów)
  10. Kacper Waś (Struga)
  11. Jakub Broma (Struga)
  12. Jakub Kucharski (Lututów)
  13. Filip Kujawa (Roszada)
  14. Tomasz Jurcewicz (Złote Piony)

D10 (Orliczki)

  1. Agata Flisikowska (Zuch)
  2. Justyna Kroszel (Zuch)
  3. Nadia Mikołajczak (Staniewice)
  4. Klara Kornaga (Unia)
  5. Amelia Kornaga (Unia)
  6. Kinga Hulak (Unia)
  7. Katarzyna Pisarska (Sokół)
  8. Wiktoria Kozina (Pitagoras)
  9. Karolina Pawlak (Sokół)
  10. Agata Orłów (Struga)
  11. Paulina Bednarek (Lututów)
  12. Katarzyna Kuźnicak (Lututów)
  13. Magdalena Krzyżanowska (Darłowo)
  14. Martyna Bortlisz (Roszada)

D13 (Młodziczki)

  1. Martyna Lipka (Roszada)
  2. Jagoda Raburska (Roszada)
  3. Oliwia Szwiec (Staniewice)
  4. Zuzanna Bosak (Libero)
  5. Konstancja Hulak (Unia)
  6. Jagoda Błaż (Czarni)
  7. Malwina Bajkowska (Sokół)
  8. Amelia Bagińska (Pitagoras)
  9. Dominika Musiała (Pitagoras)
  10. Ludwika Moczulska (Struga)
  11. Natalia Palesa (Struga)
  12. Klaudia Adamczyk (Struga)
  13. Daria Wasieńko (Darłowo)
  14. Paulina Kmieć (Jeziorany)