Finał 47. Mistrzostw Polski czas zacząć!

4061

Już w najbliższą niedzielę 27 sierpnia o godzinie 9:00 rozpocznie się pierwsza runda Finału 47. Indywidualnych Mistrzostw Polski w warcabach stupolowych z rekordową pulą nagród 28.000 złotych! W niniejszym wpisie przedstawiamy zbiór najważniejszych informacji, które ułatwią kibicom śledzenie przebiegu turnieju.

Zawody organizowane są przez Polski Związek Warcabowy, Powiat Warszawski Zachodni, Gminę Błonie, Ludowy Klub Sportowy OLYMP oraz Centrum Sportu i Rekreacji w Błoniu. Partnerami wydarzenia są Białuty sp. z o.o., Rhenus Logistics oraz firma CC Games, dzięki której kolejny już rok warcabowe turnieje osiągają rekordowe pule nagród!

STRONA TURNIEJU

WYNIKI TURNIEJU

Przebieg zmagań będzie transmitowany na żywo z komentarzem przez Ivana Antonenkę i zaproszonych gości na kanałach:

Mistrzostwa znajdą się w ofercie bukmachera E-TOTO, co umożliwi kibicom obstawianie kolejnych rund turnieju. Przypominamy, że zakłady bukmacherskie są dostępne wyłącznie dla pełnoletnich.

Tegoroczny finał ma odświeżoną (po ponad 20 latach) formułę. Zagra w nim 16, a nie jak dotąd 12, zawodników. Gracze zostali podzieleni na dwie 8-osobowe grupy, w których systemem kołowym rozegrana zostanie faza zasadnicza. Warcabiści z miejsc 1-4 w grupach powalczą o lokaty 1-8, a zawodnicy z miejsc 5-8 zagrają o lokaty 9-16. Każdy z finalistów otrzyma nagrodę finansową z puli rekordowych 28.000 złotych, a Mistrz Polski 2023 zainkasuje 10.000 złotych!

UCZESTNICY FINAŁU

Zapraszamy do śledzenia i kibicowania!