Lista Szkolnych Instruktorów Warcabowych

szkolny instruktor warcabowydata wygaśnięcia certyfikatumiastowojewodztwo
MARCIN DERNOGA2020-05-13JANIKOWOKUJAWSKO-POMORSKIE
DARIUSZ TRAFNY2020-05-13JANIKOWOKUJAWSKO-POMORSKIE
KATARZYNA SITEŃ2020-06-30DĄBROWAPODKARPACKIE
KRZYSZTOF GÓRA2020-06-30ŁÓDŹŁÓDZKIE
ELŻBIETA GORAJ2020-06-30STARY DZIKÓWPODKARPACKIE
KATARZYNA KORNAGA2020-06-30NIEMSTÓWPODKARPACKIE
NATALIA ZABORNIAK2020-06-30NOWE BRUSNOPODKARPACKIE
STANISŁAW NIECKARZ2020-06-30STARY DZIKÓWPODKARPACKIE
WOJCIECH WOŁCZAK2020-06-30KRZYWEPODKARPACKIE
KRZYSZTOF MILO2020-06-30LUBACZÓWPODKARPACKIE
TOMASZ RATKOWSKI2020-06-30LUBACZÓWPODKARPACKIE
WIESŁAWA PACHLA2020-06-30NOWE BRUSNOPODKARPACKIE
JERZY PAŁCZYŃSKI2020-06-30CIESZANÓWPODKARPACKIE
MAREK JARAPUD2020-06-30LUBACZÓWPODKARPACKIE
MONIKA KALMUK2020-06-30OLESZYCEPODKARPACKIE
ANNA ŚLIWA2020-06-30STARY DZIKÓWPODKARPACKIE
JOANNA KRZESZOWIEC2020-09-03LUBACZÓWPODKARPACKIE
ELŻBIETA SYRYŁO2020-09-11STARY DZIKÓWPODKARPACKIE
ELŻBIETA ROKOSZ2020-09-11STARY DZIKÓWPODKARPACKIE
MAŁGORZATA GRZEBIENNIK2020-09-11STARY DZIKÓWPODKARPACKIE
BERNARDA KRZYŚKOWSKA2020-09-12HORYNIEC-ZDRÓJPODKARPACKIE
PAWEŁ KALMUK2020-09-12OLESZYCEPODKARPACKIE
GRAŻYNA SIERADZKA2020-09-12LUBACZÓWPODKARPACKIE
MARZENA STELMACH2020-09-12DACHNÓWPODKARPACKIE
PRZEMYSŁAW GUSTOWSKI2020-09-26KROTOSZYNWIELKOPOLSKIE
BARBARA WĄSIŃSKA2020-09-28POCZESNAŚLĄSKIE
ARKADIUSZ KAWA2020-10-04OLSZTYNWARMIŃSKO-MAZURSKIE
MARZENA IDZIK2020-10-07CZARNAPODKARPACKIE
RENATA TRĄBKA2020-10-09SIEDLISKALUBELSKIE
JOANNA OJDOWSKA2020-10-13BYDGOSZCZKUJAWSKO-POMORSKIE
MICHAŁ BIERNACKI2020-10-16WŁOCŁAWEKKUJAWSKO-POMORSKIE
MONIKA WYSOCKA-KAWA2020-10-19OLSZTYNWARMIŃSKO-MAZURSKIE
SŁAWOMIR SROKA2020-10-19SŁUPSKPOMORSKIE
MARTYNA KUBANEK2020-10-21SZUBINKUJAWSKO-POMORSKIE
MICHALINA PINIARSKA2020-10-21SZUBINKUJAWSKO-POMORSKIE
GABRIELA SOBCZAK2020-10-21SZUBINKUJAWSKO-POMORSKIE
KAMIL WŁODARCZYK2020-10-27DARŁOWOZACHODNIOPOMORSKIE
SYLWIA KUC2020-10-27GLEŹNOWOZACHODNIOPOMORSKIE
RÓŻA TAMA2020-10-27JAROSŁAWIECZACHODNIOPOMORSKIE
SYLWIA HUTMAN2020-10-27OSTROWIECZACHODNIOPOMORSKIE
BEATA CICHOCKA2020-10-27KOPAŃZACHODNIOPOMORSKIE
MAŁGORZAT ZAŃCZAK2020-10-27DARŁOWOZACHODNIOPOMORSKIE
JUSTYNA CHOJNACKA2020-10-27DARŁOWOZACHODNIOPOMORSKIE
KAROLINA LICHOCKA2020-10-27DARŁOWOZACHODNIOPOMORSKIE
WIOLETTA WINTURSKA2020-10-27JEŻYCEZACHODNIOPOMORSKIE
ANETA ŻRODOWSKA2020-10-27JAROSŁAWIECZACHODNIOPOMORSKIE
MARTA SOŁTAN2020-10-27DARŁOWOZACHODNIOPOMORSKIE
MAŁGORZATA KUŚ2020-10-27DROZDOWOZACHODNIOPOMORSKIE
KATARZYNA ŻÓŁKOŚ2020-10-27SŁAWNOZACHODNIOPOMORSKIE
MARTA SZMAJDZIAK2020-10-27DARŁOWOZACHODNIOPOMORSKIE
JUSTYNA FORNAL2020-10-27DARŁOWOZACHODNIOPOMORSKIE
JADWIGA MICHALSKA2020-10-27STARY JAROSŁAWZACHODNIOPOMORSKIE
IWONA WILK-GAWLISTA2020-10-27JAROSŁAWIECZACHODNIOPOMORSKIE
MAGDALENA ORWAT2020-10-27KOPAŃZACHODNIOPOMORSKIE
WIOLETTA JACEWICZ2020-10-27SIANÓWZACHODNIOPOMORSKIE
JUSTYNA LIŚKIEWICZ2020-10-27BOLESZEWOZACHODNIOPOMORSKIE
EWELINA WĘGLIŃSKA-DOGODA2020-10-27STARY JAROSŁAWZACHODNIOPOMORSKIE
BEATA KRAECZUK2020-10-27DARŁOWOZACHODNIOPOMORSKIE
BEATA SZEWCZYKOWSKA2020-10-27BARZOWICEZACHODNIOPOMORSKIE
GRAŻYNA MIKOŁAJCZYK2020-10-27KOWALEWICZKIZACHODNIOPOMORSKIE
MARTA WIERSZYŁO2020-10-27DOBIESŁAWZACHODNIOPOMORSKI
AGNIESZKA LIS2020-10-27DARŁOWOZACHODNIOPOMORSKIE
MAŁGORZATA PARYSIAK2020-10-27BUKOWO MORSKIEZACHODNIOPOMORSKIE
PATRYCJA BŁAŻEJEWICZ2020-10-27JAROSŁAWIECZACHODNIOPOMORSKIE
ŁENC RENATA2020-10-27DARŁOWOZACHODNIOPOMORSKIE
JOLANTA DENKIEWICZ2020-10-27DOBIESŁAWZACHODNIOPOMORSKI
EWA IDASIAK2020-10-27KOWALEWICEZACHODNIOPOMORSKIE
JOLANTA PIETRUK2020-10-27JEŻYCEZACHODNIOPOMORSKIE
ŁUKASZ MALINOWSKI2020-10-31OBORNIKIWIELKOPOLSKE
ANGELIKA WEBER-ŚLIWA2020-11-06BARDODOLNOŚLĄSKIE
JUSTYNA PACUŁA-WOŹNIAK2020-11-07ZAKRZEWOZACHODNIOPOMORSKIE
JOLANTA SALWOWSKA2020-11-07ZAKRZEWOZACHODNIOPOMORSKIE
ANDRZEJ KŁÓDKOWSKI2020-11-09WŁOCŁAWEKKUJAWSKO-POMORSKIE
ELŻBIETA KOWALSKA - ZIAJA2020-11-09LISEWWIELKOPOLSKIE
AGATA GARBASZEWSKA2020-11-12PRUSZCZ GDAŃSKIPOMORSKIE
ARKADIUSZ KACZMAREK2020-11-15MIEJSKA GÓRKAWIELKOPOLSKIE
MAŁGORZATA WIŻBICKA2020-11-21NOWA RUDADOLNOŚLĄSKIE
ANNA STERNALSKA - LEPAK2020-11-23BYDGOSZCZKUJAWSKO-POMORSKIE
MARIUSZ BOBEŁA2020-11-24ŁÓDŹŁÓDZKIE
RENATA ŁUKOMSKA2020-11-29CHWAŁÓWWIELKOPOLSKIE
ANNA KLUSKA2020-12-07SZUBINKUJAWSKO-POMORSKIE
OLGA NOWAK2020-12-07SZUBINKUJAWSKO-POMORSKIE
KLAUDIA JAMKA2020-12-07SZUBINKUJAWSKO-POMORSKIE
WIOLETTA WOJTALEWICZ2020-12-07SZUBINKUJAWSKO-POMORSKIE
MAGDALENA WIETCHY2020-12-07SZUBINKUJAWSKO-POMORSKIE
JOLANTA STORZYŃSKA2020-12-07SZUBINKUJAWSKO-POMORSKIE
MARIA BERENDT2020-12-07SZUBINKUJAWSKO-POMORSKIE
MONIKA TEWS - CIĘŻKA2020-12-07SZUBINKUJAWSKO-POMORSKIE
ANNA UCIŃSKA2020-12-07SZUBINKUJAWSKO-POMORSKIE
IZABELA KASZEWSKA2020-12-07SZUBINKUJAWSKO-POMORSKIE
ELŻBIETA KWIECIŃSKA2020-12-07SZUBINKUJAWSKO-POMORSKIE
MARIA KRANZ2020-12-07SZUBINKUJAWSKO-POMORSKIE
NATALIA BRUDNICKA2020-12-19BYDGOSZCZKUJAWSKO-POMORSKIE
PAULINA PALIWODA2020-12-19BYDGOSZCZKUJAWSKO-POMORSKIE
KATARZYNA RYŻOWICZ2020-12-19BYDGOSZCZKUJAWSKO-POMORSKIE
EWA KRZESIWCZYK2020-12-19BYDGOSZCZKUJAWSKO-POMORSKIE
ŻANETA ŚMIGIEL2020-12-19BYDGOSZCZKUJAWSKO-POMORSKIE
JOANNA NAWROCKA2020-12-19BYDGOSZCZKUJAWSKO-POMORSKIE
BARBARA SZCZYGIEŁ2020-12-20BYDGOSZCZKUJAWSKO-POMORSKIE
ANNA LELEWSKA2020-12-20BYDGOSZCZKUJAWSKO-POMORSKIE
KATARZYNA PARTYKA2020-12-20BYDGOSZCZKUJAWSKO-POMORSKIE
EWA LIANA2020-12-20BYDGOSZCZKUJAWSKO-POMORSKIE
MONIKA SADOWSKA2020-12-20BYDGOSZCZKUJAWSKO-POMORSKIE
BAGAN GRAŻYNA2020-12-20BYDGOSZCZKUJAWSKO-POMORSKIE
KATARZYNA KLARKOWSKA2020-12-27BYDGOSZCZKUJAWSKO-POMORSKIE
GRAŻYNA TOMASIK2020-12-28BYDGOSZCZKUJAWSKO-POMORSKIE
NATALIA MAŁASZEWICZ2021-01-01MARKIMAZOWIECKIE
KAROLINA KŁÓDKOWSKA2021-01-24WŁOCŁAWEKKUJAWSKO-POMORSKIE
PAWEŁ SZCZYPAWKA2021-01-25GĄBINMAZOWIECKIE
KINGA MAĆKOWIAK2021-01-26POZNAŃWIELKOPOLSKIE
JADWIGA KURCZABA2021-01-30KŁOBUCKŚLĄSKIE
SYLWIA KLUSEK-SZLESZYŃSKA2021-02-02USTROŃŚLĄSKIE
KAROLINA GRABOWSKA-SKÓRA2021-02-02CZĘSTOCHOWAŚLĄSKIE
MAŁGORZATA PŁÓCIENNIK2021-02-05JASTRZĘBIE-ZDRÓJŚLĄSKIE
JOLANTA ŻYCHOWSKA2021-02-05JASŁOPODKARPACKIE
MIROSŁAW SZKUDLAREK2021-02-05WIDAWAŁÓDZKIE
MONIKA BOGUSZ2021-02-05ŁAZISKA GÓRNEŚLĄSKIE
MIROSŁAW SZKUDLAREK2021-02-06WIDAWAŁÓDZKIE
JAN NOWAK2021-02-07OŁAWADOLNOŚLĄSKIE
JOLANTA ŁON2021-02-09INOWŁÓDZŁÓDZKIE
AGNIESZKA WIT2021-02-10FURMANYPODKARPACKIE
RENATA ZYBER- MOSZAK2021-02-11LIPNOWIELKOPOLSKIE
ANDRZEJ KRUCEWICZ2021-02-11CHOJNAZACHODNIOPOMORSKIE
DANIEL MACHOCKI2021-02-12SZCZECINZACHODNIOPOMORSKIE
ANNA NOGA2021-02-12PRASZKAOPOLSKIE
KRZYSZTOF KLUKIEWICZ2021-02-17GORZÓW WIELKOPOLSKILUBUSKIE
JACEK CZAJA2021-02-19PEŁCZYCEZACHODNIOPOMORSKIE
ALEKSANDRA KRUPIARZ2021-02-19OSTROSZOWICEDOLNOŚLĄSKIE
AGATA KUCHAREK2021-02-19BIELAWADOLNOŚLĄSKIE
NATALIA STRZELECKA2021-02-19CHOSZCZNOZACHODNIOPOMORSKI
KATARZYNA JANKOWSKA2021-02-19CHOSZCZNOZACHODNIOPOMORSKI
DOROTA ANTCZAK2021-02-20JAROCINWIELKOPOLSKIE
IWONA MATYLA2021-02-21WITASZYCEWIELKOPOLSKIE
MONIKA SMOCZYK2021-02-21POZNAŃWIELKOPOLSKIE
AGNIESZKA MICHALSKA2021-02-21WILKOWYJAWIELKOPOLSKIE
ANNA NOWICKA - SMOCZYK2021-02-21WYSZKIWIELKOPOLSKIE
MAREK SZAMARA2021-02-21RACIBÓRZŚLĄSKIE
GRZEGORZ NOWICKI2021-02-21POZNAŃWIELKOPOLSKIE
EDYTA KĄCKA2021-02-25BIELSKO-BIAŁAŚLĄSKIE
EWA DRABEK2021-02-27PORĘBAŚLĄSKIE
GRAŻYNA DRABEK2021-02-27PORĘBAŚLĄSKIE
MARTA FIGIELEK2021-03-02LESZNOWIELKOPOLSKIE
LIDIA PIETRAS2021-03-04SZCZERCÓWŁÓDZKIE
TERESA DEPIŃSKA - KAPELA2021-03-06WILCZYNWIELKOPOLSKIE
ALICJA RYBICKA2021-03-07WILCZOGÓRAWIELKOPOLSKIE
MAŁGORZATA SZYDŁOWSKA2021-03-07WILCZYNWIELKOPOLSKIE
ANNA HELENA ŚLEBIODA2021-03-07WILCZYNWIELKOPOLSKIE
ALICJA DZIAŁAK2021-03-07WILCZYNWIELKOPOLSKIE
MAŁGORZATA BIDZINSKA2021-03-07WILCZYNWIELKOPOLSKIE
RENATA CZAPSKA2021-03-08WILCZYNWIELKOPOLSKIE
LIDIA STĘPIEŃ2021-03-09PANKIŚLĄSKIE
MONIKA SZYMAŃSKA2021-03-10KONINWIELKOPOLSKIE
MARLENA CHĘŚ2021-03-10GNIEZNOWIELKOPOLSKIE
MARIA,KRYSTYNA WOJCIECHOWSKA2021-03-10GNIEZNOWIELKOPOLSKIE
KATARZYNA KOŁOSZYC-MIELNICZUK2021-03-11GORZÓW WIELKOPOLSKILUBUSKIE
ŁUKASZ KAMIŃSKI2021-03-11KUTNOŁÓDZKIE
DANIEL HALICKI2021-03-12SZCZECINZACHODNIOPOMORSKIE
AGNIESZKA PIETRZAK2021-03-12KALISZWIELKOPOLSKIE
ADELA MAKOSZ2021-03-13GOLENIÓWZACHODNIOPOMORSKIE
BARBARA PRUNESTI2021-03-13GOLENIÓWZACHODNIOPOMORSKIE
KAMILA FIKUS2021-03-15GOLENIÓWZACHODNIOPOMORSKIE
MARIA SZYMANIAK2021-03-17KONINWIELKOPOLSKIE
AGNIESZKA BIAŁECKA2021-03-17ŚWIĄTNIKIDOLNOŚLĄSKIE
EWA NOWICKA2021-03-17KONINWIELKOPOLSKIE
HALSZKA FILIPIUK2021-03-17WROCŁAWDOLNOŚLĄSKIE
JOLANTA MROCZKO2021-03-17WROCŁAWDOLNOŚLĄSKIE
PAULINA GIBKI2021-03-17GROBLICEDOLNOŚLĄSKIE
JOANNA NOWAK2021-03-17WROCŁAWDOLNOŚLĄSKIE
SŁAWOMIR POLCYN2021-03-17OBORNIKIWIELKOPOLSKE
GRAŻYNA WIŚNIEWSKA2021-03-17WROCŁAWDOLNOŚLĄSKIE
MARCIN LUDWARD2021-03-18LUBAŃDOLNOŚLĄSKIE
ANNA WELC2021-03-18KOMORZNOOPOLSKIE
ANNA KONIOR2021-03-18PRUDNIKOPOLSKIE
ANNA ORZESZEK-KAMIŃSKA2021-03-18KURCZÓWDOLNOŚLĄSKIE
ANGELIKA JABŁOŃSKA2021-03-18WROCŁAWDOLNOŚLĄSKIE
IRENA SADKO2021-03-18POLANICA-ZDRÓJDOLNOŚLĄSKIE
GRAŻYNA CHORĄŻYCZEWSKA2021-03-19WROCŁAWDOLNOŚLĄSKIE
MAŁGORZATA CENDROWSKA2021-03-20WROCŁAWDOLNOŚLĄSKIE
IWONA KUBIAK2021-03-21WROCŁAWDOLNOŚLĄSKIE
JOLANTA KLUSKA2021-03-22WROCŁAWDOLNOŚLĄSKIE
AGNIESZKA WLAZŁOWSKA2021-03-23STRZELINDOLNOŚLĄSKIE
MAŁGORZATA PRZYSŁUP2021-03-24WROCŁAWDOLNOŚLĄSKIE
JADWIGA PRZYWÓSKA2021-03-24WROCŁAWDOLNOŚLĄSKIE
AGNIESZKA PIELUSZYŃSKA2021-03-30SOBÓTKADOLNOŚLĄSKIE
MARZENA WIŚNIEWSKA2021-04-02WAŁBRZYCHDOLNOŚLĄSKIE
IWONA ŻURAWSKA2021-04-10OLEŚNICADOLNOŚLĄSKIE
AGNIESZKA KOWALCZYK2021-04-10OLEŚNICADOLNOŚLĄSKIE
RAFAŁ WASILEWSKI2021-04-15KOŁOWIELKOPOLSKIE
MAŁGORZATA SZMAJDZIŃSKA2021-04-15WRZĄCA WIELKAWIELKOPOLSKIE
JANUSZ TRZEPIZUR2021-05-01BÓR ZAPILSKIŚLĄSKIE
PAWEŁ HIBNER2021-05-19BIEZDROWOWIELKOPOLSKIE
KAROLINA RĘBAS2021-05-22BREŃŁÓDZKIE
ANNA SOLIWOCKA2021-05-30OLSZTYNWARMIŃSKO-MAZURSKIE
ANDRZEJ MAJERSKI2021-06-21NOWY SĄCZMAŁOPOLSKIE
WIOLETTA BUDNIK2021-06-22BYDGOSZCZKUJAWSKO-POMORSKIE
GRZEGORZ ZBOINSKI2021-06-23RADOMNOWARMIŃSKO-MAZURSKIE
HANNA PALCZEWSKA2021-06-25WROCŁAWDOLNOŚLĄSKIE
MICHAŁ PAŹDZIORA2021-08-05BIELSKO-BIAŁAŚLĄSKIE
BEATA GOŁĘBIEWSKA2021-08-23POBIEDZISKAWIELKOPOLSKIE
JUSTYNA SOBCZYK2021-09-02NOWY DWÓR MAZOWIECKIMAZOWIECKIE
DANUTA PIWOŃSKA2021-09-26ZIELONA GÓRALUBUSKIE
MICHAŁ STRZĘPKA2021-09-28POŁAJEWO534100711
ROBERT KUSZ2021-10-25GNIEZNOWIELKOPOLSKIE