Wygraj wycieczkę* do Pekinu!

701

Zobacz najlepszych warcabistów w akcji podczas SportAccord World Mind Gamess w Pekinie w dniach 9-16 grudnia 2011 roku. Zarejestruj się na holenderskim serwerze gier online [ dostępna jest polska wersja! ] – KNDB DamServer, zagraj minimum 5 partii do 12 listopada (do godz. 23:00), weź udział w loterii i wygraj wycieczkę* do Pekinu! Wymagany czas jednej partii to minimum 3 minuty na osobę. Organizatorem loterii jest FMJD przy współpracy z KNDB oraz SportAccord, sponsorami Samsung oraz Rado.

Dodatkowo w dniu 13 listopada o godz. 15:00 odbędzie się Finał I FMJD Cyber Cup, w którym zagra 200 najlepszych zawodników z cyber listy rankingowej. Aby zagrać w turnieju i jednocześnie znaleźć się na liście rankingowej wystarczy zagrać w minimum 3 turniejach, które są obecnie rozgrywane  na wspomnianym wyżej serwerze gier online. Turnieje składają się z 5 rund, z czasem 3 min + 2sec na zawodnika.

* Organizator zapewnia przelot w dwie strony, zakwaterowanie oraz wyżywienie plus wejściówkę na World SportAccord Mind Games, w dniach 8-16 grudnia 2011 roku.

Informacja w języku angielskim dostępna jest na stronie Światowej Federacji Warcabowej oraz na stronie SportAccord World Mind Games.