Niespodzianki w półfinałach!

599

W zakończonych w niedzielę półfinałach 35. Indywidualnych Mistrzostw Polski doszło do kilku sensacyjnych rozstrzygnięć. Niespodzianki in plus to awans z bardzo silnej grupy B – Arlety Flisikowskiej (Zuch Rychlik) oraz Oskara Budisa (Sokół Wrocław), in minus to słabsza postawa naszych arcymistrzów – St. Urbanka (Mazovia Mińsk Mazowiecki), M. Grzesiaka (Struga Marki) oraz A. Słapińskiego (100gram Warszawa), którzy znaleźli się poza czołową czwórką turnieju. Starzeją się 🙂 Natomiast w grupie A raczej bez większych niespodzianek, bo pierwsze miejsce Natalii Sadowskiej (Mazovia) do takowej nie należy, a pozostałe premiujące miejsca wywalczyli starzy warcabowi wyjadacze.

Do grupy medalistów z tamtego roku – Damiana Reszki, Grzegorza Siudy oraz Łukasza Kosobudzkiego dołączyli z grupy A – wyżej wspomniana Natalia Sadowska oraz Mirosław Kobyliński ( po raz 12 na 12 finałów !! ), Radosław Wika i Piotr Chmiel. Natomiast z grupy B – Bartek Gronowski, Przemysław Oderkiewicz oraz debiutanci: Arleta Flisikowska i Oskar Budis.

Finał odbędzie się w dniach 10-17 kwietnia w Makowicach k. Świdnicy. Regulamin, harmonogram oraz partie z półfinałów będą dostępne wkrótce na stronie PZWarc. Relacja na żywo z turnieju odbywała się na stronie WARCabista.pl

Wyniki końcowe półfinałów 35. IMP:
grupa A
grupa B