1. Mistrzostwa Międzywojewódzkie (wielkopolskie, lubuskie, łódzkie)

32

W rozegranych 30 stycznia w Miejskiej Górce Międzywojewódzkich Mistrzostwach w warcabach klasycznych najlepszym zawodnikiem okazał się Przemysław Oderkiewicz, który wygrał wśród seniorów. Turniej poprowadził jako sędzia główny Stefan Polny, sędzią rundowym Zbigniew Myszuk.

Młodziczki do 10 lat

  1. Młoda Joanna (Pat Miejska Górka)
  2. Lipka Martyna (Roszada Lipno)
  3. Raburska Jagoda (Roszada Lipno)
  4. Pawłowska Alicja (Roszada Lipno)

Młodzicy do 10 lat

  1. Ratajszczak Mateusz (Roszada Lipno)
  2. Franek Dawid (Roszada Lipno)
  3. Kaczmarek Kacper (Pat Miejska Górka)
  4. Kaczmarek Adrian ((Pat Miejska Górka)
  5. Niwczyk Szymon (Pat Miejska Górka)
  6. Myszuk Tymoteusz (Roszada Lipno)
  7. Młody Jan (Pat Miejska Górka)
  8. Szyka Kamil (Pat Miejska Górka)

Młodziczki do 13 lat

  1. Kaczmarek Magdalena (Pat Miejska Górka)
  2. Matysiak Alicja (Pat Miejska Górka)

Młodzicy do 13 lat

  1. Konieczny Mikołaj (Roszada Lipno)
  2. Wyczałkowski Bartłomiej (Czarna Damka Lututów)
  3. Mosiek Andrzej (Kobylin)
  4. Kaczmarek Kamil (Kobylin)
  5. Siecla Hubert (Pat Miejska Górka)
  6. Samelczyk Dawid (Roszada Lipno)
  7. Kaczmarek Jakub (Kobylin)
  8. Sobczyk Krzysztof (Pat Miejska Górka)

Juniorki młodsze do 16 lat

  1. Szymańska Agnieszka (Roszada Lipno)
  2. Szymańska Joanna (Roszada Lipno)
  3. Myszuk Marika (Roszada Lipno)
  4. Frankiewicz Agata (Pat Miejska Górka)

Juniorzy młodsi do 16 lat

  1. Rosiński Marcin (Roszada Lipno)
  2. Rosiński Paweł (Roszada Lipno)
  3. Konieczny Krzysztof (Roszada Lipno)
  4. Matysiak Adam (Pat Miejska Górka)

Juniorki do 19 lat

  1. Pawłowska Magda (Roszada Lipno)
  2. Myszuk Natalia (Roszada Lipno)
  3. Skotarska Ksenia (Czarna Damka Lututów)

Juniorzy do 19 lat

  1. Szymański Radosław (Roszada Lipno)

Seniorzy

  1. Oderkiewicz Przemysław (Czarna Damka Lututów)
  2. Szubert Piotr (Czarna Damka Lututów)
  3. Maciaszek Dariusz (CKM Łódź)
  4. Perdek Edward (Czarna Damka Lututów)
  5. Maciaszek Piotr (CKM Łódź)
  6. Pichlak Krzysztof (Czarna Damka Lututów)
  7. Osiołkowski Jan (Czarna Damka Lututów)
  8. Szymański Jacek(Roszada Lipno)
  9. Kasendra Władysław (Czarna Damka Lututów)
  10. Kaczmarek Bogdan (Kobylin)
  11. Samelczak Piotr (Kobylin)